אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ורטהיים ופוגל סוגרים את מפעל אמרז בראשון לציון

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
אמרז זז חחחחח עףףףף
ברוך שפטרנו. מפעל נצלני ,הנהלה חזירת לא רואים בעיניים. העבידו עובדים בתת תנאים שבתות וחגים ללא שכר הולם ובאיומים ,שאם לא יעבדו יזרקו אותם. טוב שסוגרים את מחנה ההשמדה הזה איחלתי להם סוף גרוע יותר אבל גם בזה אני מוצא צדק, עכשיו יאללה כל האינטליגנטים שם להתחיל לחפש עבודה ותבינו עכשיו שאתם סתומים. לא מדבר על העובדים הפשוטים אלה על כל המנהלים למיניהם שאכלו חינם על גבם של העובדים הפשוטים. שיהיה לכולנו יום נפלא :-)
חמוציות | 14.01.18
18.
אסור לסגור מפעל כזה בראשון
לא חסר בנייה למגורים בראשון. יש קרקע כמו זבל ועוד מפנים עכשיו את צריפין, אז חסר קרקע למגורים? נו באמת. מצד שני, סגירה של מפעל יצרני יפגע ב 500 בתי אב באזור ראשון. אלה אנשים פשוטים, עובדי ייצור, שלא יכולים לעבוד בהייטק כמו הצפונבונים. חוץ מזה אם יבנו עוד ועוד בראשון אז מחירי הדירות שלנו ירדו אחרי שסוף סוף טסו לשמיים בשנים האחרונות. מה טוב בזה? הבעלים של המפעל הם אנשים עשירים מאד. אסור לתת להם לפגוע ב 500 משפחות פשוטות.
ראשלצי עצבני | 14.01.18
12.
סוגרים את המפעל בראשון, מצמצמים את המפעל באשדוד ומה עם העובדים?
עד היום לא דיברו איתם. ההנהלה מסרבת לשבת עם העובדים ולהסביר להם מה קורה. בשיחה שלי עם אחד העובדים כל עוד ההנהלה לא תדבר איתם הם מתכננים להשבית את הייצור ולגרום לעומס לפני הפסח. וזה אחד מהמפעלים הגדולים לאריזות מזון. במידה והם יעצרו את הייצור יהיה חוסר במרכולים לפני החג.
דודי | 14.01.18
9.
העשירון העליון במרוצת הכסף !
מחזיקי המניות , בעלים באמרז , כאחד שעובד בתחום שנים . אמרז חברה עם אף גבוה מאד בשוק , ממוצבת בטופ של התעשייה , ריווחית , חדשנית ...אז למה מוכרים סוס מנצח ? כי אפשר... במדינה מתוקנת , בהרכב של שוק כזה עם מספר יצרנים בודד ועם קשרים של כסף כוח ואסטרטגיה, סביב השולחן העגל כל אלה חברים ומרימים זה לזה. בתקופת ביב אין באמת רגולטור , אין באמת פיקוח , אז לא מפליא פיטורי עובדים בשביל בצע הכסף ... המחיר שישלם שלם הוא מספיק גבוהה ויאפשר לאמרז לעשות אקזיט מהיר . אחכ תוגש בקשה להקמת מפעל בהתנחלויות ללא תשלומי מיסים , פטור מארנונה ...
רק בישראל | 14.01.18
6.
שינוי ייעוד קרקע....
אף אחד לא רוצה תעשייה כולם עברו לנדל"ן מקומות עבודה קרובים הפכו למצרך נדיר ואנחנו משלמים על כך במשאב היקר לנו מכל - הזמן. זהו בזבוז משווע של זמן, דלק ופגיעה בסביבה (זיהום אוויר, גזי חממה, קרקעות...). הגיע הזמן שתיהיה מדיניות ברורה בנוגע למרכזי תעסוקה בערים, גם תעשייה
ליאור | 14.01.18
4.
בכנה למנופול בתחום האריזה
אסור לממונה על ההגבלים לאשר את העיסקה הזאת , שלם אריזות תהפוך להיות מונופול מסוכן . עשו כאן תרגיל לא יפה לכאורה . למה חיכו עד הרגע האחרון ? מהליכים כאלו מתבשלים לאורך זמן . לא רוצים לתת לשוק להתארגן ודוחקים את רשות ההגבלים לפינה . אני מאוד מקווה שזה ייכשל ויבוא גוף אחר שיזהה את ההזדמנות ויקנה את אמרז.
מבין עניין | 14.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת