אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עשר שנים למקבוק אייר, הלפטופ ששינה את עולם המחשוב

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אפל המלכה
אפל מלכת המחשבים נקודה אפל תמיד הייתה מקום ראשון חברה מספר אחת משקיעה בהכול לאפל יש את המחשבים הכי מושקעים Macbook pro macbook air imac imac pro mac mini apple watch ipad 2010 -2019 IPOD APPLE TV Iphone 2007 iphone 3g 3gs 4 4s 5 5s 6 6s 6splus 7 7plus 8 8plus XS XS Max iPhone 11 iPhone 11 pro max כול המוצרים של אפל הדבר הכי מושקע בעולם אז תקשיבו לי טוב משתמשי ווינדוס קנאים ואנדרויאדים קנאים תתרחקו מאפל תבינו שמוצרי אפל אם הדבר הכי טוב והכי מושקע בעולם משתמשי ווינדוס קנאים תסבלו מכול הבאגים שיש לכם במערכת ההפעלה המטומטמת שנקראת ווינדוס שהמציא בייל גיטס האידיוט חסר המוח סטיב גובס הבן אדם הכי גאון בעולם חברת אפל הייתה קיימת לפני אנדרויאד ותמיד תנצח אפל שולטת!
איתי | 11.11.19
4.
ל-3 אתה מתנהג כמו ילד קטן
מה הקשר בין ה-sony vaio z שהיה המחשב הטוב ביותר בשוק במשך שנים (עבר את אפל בענק) לבין מכשירי טלפון? סוני אכן מכרה את פעילות המחשבים הניידים שלה ובגלל זה עד היום לא יצא מחשב שמתקרב ביכולות שה-sony vaio z נתן בדור האחרון שלו. מחשב 13 אינץ ששוקל 1.17 קילו עם מעבד מרובע ליבה ושני ssd ב-raid. וזה יצא ב-2013, אפל עד היום עם ה-mac pro שלה רק מתקרבת למחשב שיצא לפני 5 שנים - זה בסדר גם אף חברה אחרת לא אבל לא זו הנקודה. תמשיך להעריץ את אפל כמה שאתה רוצה אבל לפחות תכיר בעובדות - sony vaio z שקל כמו ה-macbook air ונתן ביצועים כמו ה-macbook pro לפני 5 שנים אז להגיד שאפל היתה הכי טובה בקטגוריה של הultrabook פשוט מאוד לא נכון - וזה שבשנת 2000 הוא שקל 1.5 קילו אומר לך שאפל לא היתה יכולה להמציא את קטגורית ה-ultrabook - כי הקטגוריה הזו כבר היתה קיימת 8 שנים לפחות לפני שאפל הוציאה את ה-air ה"מדהים" שלה אולי היו מחשבים אחרים שהשיגו את sony אז אני אומר 8 שנים לפחות.
ggg | 17.01.18
1.
זו פשוט מאוד בדיחה
זה שאנשים חושבים שאפל המציאה את הקטגוריה הזו, זה בדיוק הכסף של ג'ובס באותה שנה יצא ה-vaio z של סוני שהיה מחשב עם מעבד רגיל של אינטל ושקל 1.47 קילו כולל bluray dvd וזה עוד כלום אם מתייחסים לשנת 2000 שה-z הראשון יצא לעולם במשקל של 1.5 קילו כולל cdrom ועוד כמה דברים מצחיקים כמו כונן floppy. אפל סתם זוכה לכתרים שלא מגיעים לה, כן היא עבדה עם אינטל לייצר את פלטפורמת ה-U שלהם אבל היא פשוט מאוד לא עשתה שום דבר חדשני אמיתי עם הסדרה הזו, פשוט מאוד לקחה את מה שקיים ועטפה אותו באריזה יפה יותר וטענה שהיא המציאה את הגלגל בדיוק כמו רוב המוצרים של אפל.
ggg | 17.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת