אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פקחי משרד הפנים לא יכולים לפעול נגד מסחר בשבת

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
ואני חשבתי לתומי שההלכה אוסרת על העסקת גוי של שבת בשכר
מילא אם גפני לא מכיר את החוק הישראלי, אבל גם את ההלכה הוא לא מכיר? עד כמה שאני מבינה, חילונית בורה ופרימיטיבית שאני, ליהודי אסור להעסיק גוי בשכר בשבת, מקסימום להגיע איתו להבנות שיעבור בשבת ויראה אם משהו לא תקין (החשמל נפל וכדומה). העסקה ברורה בשכר אסורה וכל פעולה של גוי בשבת אמורה להיות מרצונו החופשי ולמען עצמו.....
פרימיטיבית | 18.01.18
19.
פקחים ללא סמכויות
בשנות ה80 ניסה מנכ"ל משרד התחבורה לשלוח פקחים לשדה התעופה כדי לחקור נוסעים בטיסת צ'רטר של חברת שכר ישראלית כדי לאכוף תקנות מסויימות. השופט המנוח וינוגרד ז"ל הוציא נגד הפקחים האלה צו מניעה לבקשת נציגי החברה שטענו כי לפקחים אלה אין הסמכה בחוק לחקור נוסעים.הצו הפסיק את הפעילות הזאת. יש להניח ולקוות שפעולת "פקחי שבת" אם תתקיים תופסק על ידי צו בית משפט.
אלון קפלן | 17.01.18
12.
לא יאמן-העריק בכנסת במקום-בכלא
פשיטת רגל של מדינה בקריסה.הכיצד אסופת עריקים מבני ברק-התנחלו בכנסת-ומתגרים בנו-במקום להיות-בכלא?????????????????????.כל האחריות על הבזיון הזה הינה על ראש ממשלה כסיל חמוץ ורקוב-שברח לטיול נוסף שיעלה לנו 4 מיליון שקלים...והמנוול עוד התקשר מהודו לבקש העלאה לתנאי השכר השערוריתיים של חבורה מאוסה זו.עלינו לצאת למרי -ולדרוש שינוי .איננו רוצים לראות עריקים-בכנסת.איננו מוכנים לתת זכות הצבעה-לעריק.אחרת כולנו נכריז על סכסוך הפסקת השרות הפסקת המילואים והפסקת ההתנדבות.ונראה את ראש הממשלה העלוב שהפך לעבד-מה יעשה.או אנחנו-או הם.הצביעות של הציבור במדינה-מקוממת .האדישות-משוועת-הכיצד חבורה בזויה זו -מסדרת תנאי הפקרות של שכר ופנסיות קטסטרופה כאשר יש 3 מיליון עניים???????????????????.
אליפז וגמלאי צהל | 17.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת