אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סיסקו מודה בכישלון: במגעים למכירת NDS במיליארד דולר

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
במובילאיי-אינטל עשו בדיוק ההיפך
אינטל באו בענווה וביקשו מאמנון שעשוש שילמד את אינטל איך להצליח בתחום הרכב האוטנומי. הם הבינו את הפוטנציאל והם נותנים לאמנון להוביל את כל תחום הרכב האוטונומי. הדור החדש של הצ'יפים מפותח בשיתוף עם אינטל וימכר כפלטפורמה פתוחה למי שירצה להתחרות במובילאיי. (זה טוב לאינטל וטוב גם למובילאיי). אינטל איפשרה לאמנון להמשיך לנהל את העסק בדרך (המוצלחת) שהוא ניהל בעבר.נותנים להנהלה הקיימת את כל הקרדיט ורק מנסים להוסיף ערך בעדינות עם הידע והנסיון שקיים באינטל. יש לאמנון מנדט לבקים פה מרכז פיתוח עולמי לרכב האוטונמי של אינטל שיכלול כ 4000 עובדים (על פי הפרסומים ועל פי גודל הבניין שמקימים בשטח). על פניו נראה שאינטל למדה מטעויות העבר שלה, וכשהיא קנתה את מובילאיי היא לא בלעה אותה ולא ריסקה את עמוד השידרה שלה. היא השאירה שם את כל מה שצריך, כולל את השם של החברה והלוגו והבלגן של סטארט אפ.
בוגר NDS-סיסקו | 21.01.18
6.
אני כותב באנגלית כדי שסיקו יקראו
NDS was on the verge of going bankrupt (mainly due to management incompetents) if genius Abe wouldn't have sold NDS it would have been a catastrophe they had a failing project called FUSION where the dedicated 5 years and 2000 workers for it which was a complete failure they managed to convince Cisco that it was worth 2 billion dollars (out of the 5B the sold to Cisco) cisco spent 1 million dollars on inquiries of NDS financial state before they evaluated NDS at 5B where they could have to talked to workers and discover the real situation
עובד אנ די אס | 18.01.18
5.
לסחוט את התפוז ולזרוק את הקליפה לפח...
יחס של חברה מונופוליסטית שכ״כ מזלזל בחברות טובות וקטנות יותר. סיסקו לאט לאט נעלמת והציוד של המתחרים של סיסקו כבר הרבה יותר טוב היום. חברה תתמכו בחברות הקטנות! (ולא בגדולות שכבר אין להם שום דבר חדש להציע בארכיטקטורה הישנה שלהם). גם ככה הכל זה לינוקס ורכיבים מסין אז תהיו חכמים !
יניב | 18.01.18
4.
סיסקו הרסה את NDS.
עבדתי שם, אני בקשר עם אנשים שעדיין שם. סיסקו לא הבינה מה היא קונה, סיסקו התמקדה ברווח המהיר והגדול. עובד ב- NDS, ממוצא אמריקאי אמר לי שהוא מתבייש באמריקאיות שלו, לאור הדרך שבה ראה והבין כיצד סיסקו מתפעלת את NDS: ביריונות ועיוורון עסקיים. אני מאחל ל- NDS להשתחרר מהכבלים של סיסקו, ומהר.
דני, ירושלים | 18.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת