אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

2,500 מוחים בקרב על השבת: "מאשדוד תצא המהפכה"

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
לא להאמין
אין שום ערכים אמיתיים מאחורי ההפגנות הללו, חוץ מנהנתנות ותאווה. מה בסך הכל מבקשים? יום אחד בשבוע שבו לא עושים קניות, אז מה?????? איזה ערך יש בדוקא לקנות ביום שבת? שבעלי הממון יעשו קניות והעבדים יעבדו בשבילם, כי מנהלי הרשתות/חנויות ממש לא עובדים בשבת, רק העובדים המסכנים. לא להאמין איך שלוקחים ערך של מנוחה שהיה תמיד המדינת ישראל, שגם מקימיה החילונים הבינו את זה והופכים את זה לאיזשהו עניין מהותי בחיים. והכי מעניין, שליברמן, שחלקים ממפלגתו מושחתים ביותר !!!!! הוא בא להטיף מוסר???? אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק!!!!
אני | 21.01.18
20.
אני אשדודי ותיק. וחשוב לי לומר לכם את האמת
באשדו תמיד חיו ביחד חילונים חרדים גרוזינים רוסים אתיופים כולם בהרמוניה נפלאה מה שקורה כרגע ברחוב זה עדיין אותו דבר כולם חיים בהרמוניה נפלאה אבל ישנם אנשים שמפריע להם שבאשדוד החרדים הדתיים המסורתיים העולים החדשים והוותיקים מסתדרים וחיים ביחד בצורה יפייפיה תצא לראות ברחוב לא תראו שום מריבה תראו אחווה ואהבה בין כל הפלגים שמרכיבים את אשדוד אבל יש מאבק פנים חרדי על ידי אנשים מסוימים שמטרתם להדיח את סגן ראש העיר בתמורה לזה הם הופכים את העיר וכובלים את ידיו של ראש העיר הגיע הזמן לומר את האמת
חיים | 20.01.18
14.
מדינה יהודית ודמוקרטית
להבנתי זו צריכה להיות מדינה שמי שרוצה להיות יהודי דתי שומר שבת ומצוות לא צריך להפריע לו ושינהג כרצנו. מי שחשובה לו הדמוקרטיה והקדמה ינהג כרצנו ואיש לא צריך לכפות עליו אחרת. צריך לזכור שיש במדינה 20% אזרחים שאינם יהודים וצריך להתחשב גם ברצונם. אם ממשיך להכנע לתכתיבים של קבוצה קצונית נמצא את עצמנו לא שונים מאיראן. מי שלא רוצה לקיים את מצוות התורה זו זכותו ואין לכפות עליו דבר.
אודי | 20.01.18
11.
מאוד מאוכזב מחוק המרכולים
כליכודניק אני מאוד מאוכזב מחוק המרכולים. מה זה עוזר אם משפרים את המצב הביטחוני והכלכלי אבל הופכים את ישראל לטליבן. מספיק עם החוקים הדרקונים שנכנסים לאנשים לנשמה. כל אחד שיעשה בביתו מה שהוא רוצה בלי כפייה. כליכוניק ליברמן הוא אופציה ראויה עד שהליכוד יחזור שוב להיות מפלגה ליברלית בלי חוקים של טליבן. מחכה למעשים לא לדיבורים. זה שמדברים נגד ועושים ההפך לא עוזר כלום רק מראה שחושבים שאנחנו מטומטמים.
ליכודניק | 20.01.18
3.
אפילו לא אחוז אחד מתושבי שהעיר
חלקם הגדול של המפגינים רוסים, ועכשיו באמת שאני לא מבין, אם הם עלו לארץ בגלל שהם יהודים ופה רוצים שהכל יהיה פתוח ויום שבת יהיה יום חופשי של קניות ובילויים אז זה לא נקרא יהודי! זה אפשר לעשות בכל מקום בעולם אבל לא בארץ ישראל! ארץ ישראל זה מקום עם צביון יהודי- שבת צריך לכבד ולסגור חנויות עסקים! רוצה פתוח יש חו"ל
רפי | 20.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת