אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם זוגות צעירים יוכלו לקנות דירה ביום שהריבית תעלה?

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
וככה בדיוק ירדו מחירי הדירות
אף אחד לא יוכל לקנות, ולכן המחירים יירדו. עליית הריבית היא בצורה מסוימת הדבר הכי טוב שיכול לקרות למי שלא מסוגל היום לקנות דירה, והדבר לצערנו הכי רע שיכול לקרות לי שקנה היום דירה במינוף מטורף עם משכנתא שחלקה העיקרי נלקח בריבית פריים.
sdf | 22.01.18
5.
בהלוואות ל 30 שנה ההתייקרות אפילו יותר דרמטית. כנסו-
שינוי של 4% בריבית מייקר את המסלולים המשתנים ב 53% כאשר ההלוואה ל 25 שנה כמו בכתבה, אבל מייקר ב 67% כאשר מדובר בהלוואות שפורסים ל 30 שנה. והרבה צעירים פורסים את הפריים ואת "הריבית המשתנה כל חמש שנים" שבמשכנתאות שלהם, לתקופות של 30 שנה. אחרת הם פשוט לא מסוגלים לקנות אפילו היום. אז ההתייקרות תהיה דרמטית. דבר נוסף- מי אמר שהריבית הקבועה תישאר כמו היום??? כשהריבית תעלה תהיה לזה סיבה, השפעות עולמיות, ולכן נראה גם עליה (מסוימת) בריבית הקבועה. המסקנה של הכתבה נכונה- העלאת הריבית תגרום לדירות להראות הרבה יותר יקרות (פתאום אנשים יבינו כמה המחירים מוגזמים כבר) הביקוש יעלם, והמחירים יקרסו (הם לא יירדו במעט, כי ברגע שאנשים קולטים שדירות זה משהו שיורד בערכו משנה לשנה, הם יסרבו לרכוש ובמקום התלהבות מנדלן תהיה בריחה מנדלן)
הלוואה ל 25 שנה עאלק | 21.01.18
4.
שהריבית תעלה. מחירי הדירות יגיבו חזק כלפי מטה.
שהריבית תעלה. מחירי הדירות יגיבו חזק כלפי מטה. בדיוק כפי שהגיבו חזק כלפי מעלה שהריבית ירדה. עליית ריבית, זה הדבר שמחוסרי דיור הכי צריכים לקוות לו. לעומת זאת מי שכבר לקח משכנתא יקבל מכה כואבת וההחזר החודשי יגדל שהריבית תעלה. אין כמעט מישהו שלא לקח פריים בחלק מהתמהיל שלו, לכן אחוז הנפגעים יהיו גבוה. כמובן מי שלקח משכתא גדולה יותר יפגע יותר.
שהריבית תעלה. מחירי הדירות יגיבו חזק כלפי מטה.  | 21.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת