אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך פייסבוק גורמת לעובדים שלה לא לעזוב

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
אם המנהלים מעולים והמשכורות בשמיים אז נשאר לטפל במה שנמצא בעדיפות שלישית.
בחברות אחרות בהן המשכר ממוצע ומנהלים ממוצעים לפעמים עוזבים לשפר תנאים ולפעמים עוזבים להחליף מנהל. שם, וכל הכבוד להם, יש סיבות אחרות לעזוב. שם משאבי אנוש נותנים ערך אמיתי למנהלים ובכל מקום אחר, הם סתם מציקים.
תותי | 22.01.18
35.
איזו חברה מעצבת משרות לפי העדפות העובדים?
שום חברה! גם לא פייסבוק! נכון, עובד מסופק ישאר. אם כיף ומעניין לו הוא לא יעזוב, אבל חד משמעית העבודה שעובדים נדרשים לעשות נגזרת מהמטרות העסקיות של החברה, ובשום אופן לא מושפעת מהעדפות העובדים. כשיש התאמה -העובד יהיה מרוצה. כשאין - אז כבר הכל תלוי בכסף ועד כמה שווה לו להמשיך לעשות עבודה שהוא לא אוהב עבור הכסף.
הייטקיסטית | 22.01.18
26.
חברה מזלזלת שלא טורחת לשמר עובדים טובים תקרוס
נגמר עידן העבדות המודרנית. העובדים היום לא מוכנים יותר לשעבד את עצמם עבור משכורות גבוהות יותר. להפך, מוכנים להרויח פחות כדי להגדיל שעות פנאי. יותר ויותר עובדים סוגרים סלולרי בשעות הערב וסופ"ש וטוב שכך וכדאי שכל מנהל יקלוט כי לכל מקום עבודה יש תחליף.
א | 21.01.18
25.
זה נכון, אבל למה זה לקח למטומטמות מכח אדם כלכך הרבה זמן להבין את זה
אני מתכנת פשוט אבל ממש לא צעיר באמצע שנות הארבעים לחיי, באיזה שהוא שלב הבנתי שמה שחשוב זה להנות בעבודה עד כמה שאפשר. הייתי מוכן להתפשר על כסף ותנאים כדי לעבוד שעות הגיוניות ולעשות עבודה שאני אוהב יחסית בסביבת עבודה לא מלחיצה. כמובן שלא הכל מושלם אבל כל הטהרנים פה שאומרים שהכל זה הכסף ושאין עבודות מעניינות או נוחות הם צעירים חסרי מושג שרק זורקים סיסמאות. צריך לעשות אופטימיזציה של כסף, תנאים, זמן ועניין, כל אחד לפי מה שמתאים לו. אני גיליתי שעניין זה הכי חשוב אחרת פשוט אי אפשר לתפקד ועכשיו פייסבוק גם גילו את זה, היו פשוט צריכים לשאול אותי.
רשע וטוב לו | 21.01.18
19.
ל7 הישראלי
תן לי לנחש בצבא היית בסיירת מטכל עד שעברת להיות טייס קרב. יש לך גם תואר בהצטיינות יתרה בפיזיקה מהטכניון את אשתך הדוגמנית הכרת בפאב בתקופה שהיית ברמן במועדון הכי נחשב בניו יורק לפני הצבא. אבל היא היתה רק אחת מעשרות היזיזות שלך הקשר האמיתי התפתח רק אחרי שנפגשתם בקמבודיה בטיול של אחרי הצבא. יאללה יאללה בטח אפס שעובד בשירות לקוחות שצועקים עליו מבוקר עד ערב.
שורש ברקאי | 21.01.18
13.
תגובות הזויות
אני אוהב תגובות בבטחון מלא של אנשים שלא יודעים כלום... מעניין לשמוע על זה שראינו "הרבה יוצאי פייסבוק" למרות שהמשרד פה קיים רק כמה שנים ואין באמת כמעט יוצאי פייסבוק. או אלה שמדברים בבטחון רב על איך שעובדים קשה בלי חיים- למרות שהם מעולם לא עבדו בפייסבוק... לא - מייקרוסופט, אינטל, פייסבוק ואמדוקס הם לא אותו הדבר...
ארז | 21.01.18
10.
זה נכון
כאחד שעובד שם אני יכול להגיד שזה מאוד נכון ודי מדהים ביחס לחברות הייטק קטנות יותר וטובות ששם העבודה היא העבודה והעובדים מוגבלים במספר לכן עושים מה שצריך. כמובן שזה לא מושלם ולא תמיד כך ועדיין מאוד תלוי מנהל. אבל, למרות מגיבים מאוד מבריקים פה ש"מכירים" אנשים , זה באמת עובד ככה ובאמת יש ראיון כזה בשבועות הראשונים בתפקיד. האוכל ההטבות והמניות גם עוזר, אגב...
אלון | 21.01.18
9.
אגדות אלף לילה ולילה מחווירות לעומת הטור הזה ..חחחח......
בעולם האמיתי אנשים רצים ומחפשים עבודות ומתחרים על כל מישרה טובה (וגם לא טובה) עם אנשים אחרים, ומוכנים להמון פשרות העיקר שתהיי להם עבודה. במיוחד בארה"ב בה אם אין לך עבודה אין לך ביטוח רפואי . בעולם אוטופי זה כמו שמתואר פה, המנהלים מתחשבים בסידרי עדיפויות אישיים, יצורים תפקידים חדשים שממנפים את כל קשת היכולות של עובדיהם (לא שמעו על פיטורי התייעלות המוניים כמובן), כבר בראיון הכניסה המנהלים ממש יוצרים תפקידים המתאימים מהתחלה עבור העובדים, והכי חשוב מעצבים ואת המשרות בהתאם למה שהעובד אוהב לעשות..... זו בדיחה או מה? בחיים עליי אדמות לא ראיתי מקום עבודה שיצר לעובדים מישרות בהתאם למה שהם אוהבים לעשות, אלא אם זה אדם פרטי שפתח לעצמו חברה פרטית משלו בשביל עצמו.
זה אמיתי ? | 21.01.18
6.
החברות משקיעות הרבה בכתבות פרסומיות
בתור אחד שעובד בתחום מול חברות רבות - מגיעים הרבה פורשי גוגל, מיקרוסופט, אינטל, פייסבוק ועוד ועוד - לא כולם מרוצים בארגונים של אלפי עובדים, בטח כשהגיל עולה ומחפשים עבודה נוחה ולא שעבוד מסביב לשעון... לא כל הנוצץ זהב וחבל שלא מראיינים את האנשים שעזבו את החברות האלו ומראים רק אץ הצדדים הנוצצים.
בלבולי מוח | 21.01.18
3.
לסיכום תהיו עבדים. תרוויחו הרבה אבל לא ישארו לכם חיים
בשביל לבזבז את כל הכסף הגדול שתרוויחו וכל השנים היפות שלכם תעבירו בתוך חממה סגורה שמנצלת אתכם כל עוד אתם בגיל המתאים אבל ברגע שתהיו זקנים מדי יראו לכם את הדרך החוצה ואז תשארו בלי כלום. אחד שהיה שם ועבד בחברה כזאת
קשיש הדור | 21.01.18
1.
הקשבה לעובד...
אהבתי, מקווה שעוד מקומות ינסו להתאים את עצמם כלפי העובד, להקשיב למה הוא באמת אוהב לעשות, לגלות מה הפאשן האמיתי שלו, וע"י זה להרים אותו מעלה מעלה, ולתת לו את יכולת להפגין את הכישורים שלו בצורה הטובה ביותר. בסופו של יום, עובד שמשקיע 100% זמן בעבודה שהיא 100% תשוקתו, יספק 100% תוצאות, והם רק ילכו ושיתפרו. קוראים לזה WIN WIN, אבל פייסבוק לקחו את זה צעד אחד קדימה.
נחום | 21.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת