אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבחן רכב: מיניוואן שטח: תופס את העין, תופס את הכביש

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ל-12
ברור, הרי הישראלי יודע יותר מכל אחד אחר בעולם. כרגיל עם ישראל שיודע יותר טוב מכל אחד אחר בעולם מה טוב ומה לא טוב לו מחליט כעדר עיוור חסר שכל לקפוץ על עגלת הרכבים הזולים מקוריאה. אבל אנחנו חכמים ויודעים הכל בלי לבדוק אפילו שהספרוטאז' מיוצרת ומגיעה אלינו בכלל ממעצמת הטכנולוגיה סלובניה. ובקושי רואים את הרכב הזה בכבישי אירופה לעומת זאת כמי שנמצא לא מעט באירופה זוכה לראות את הפיג'ו הזו ובמיוחד את ה 3008 בכל כבישי מרכז אירופה ולא מעט כלל וכלל.
דור | 09.02.18
12.
ישראלים זה עדר
לא ייאמן כמה תגובות עדר יש פה שמדברים על ירידת ערך כאילו אנשים נהיו סוחרי רכבים. אין שוק יד 2 באופן כללי וזה לא קשור לדגם. ולגבי אמינות? ישראלים קונים גרוטאות קוריאניות שזוללות דלק רק כדי לא לקנות צרפתיה עם סטיגמה של סבא שלי. המכוניות החדשות הן עולם אחר. אלוהים אנחנו עם של מפגרים.
רון | 08.02.18
6.
שורה שנייה בעייתית - נמוכה כמו של כסה בגן ילדים
כתבה שטחית ביותר - שורה שנייה נמוכה מידי ולא לילדים בוגרים בטח לא למבוגרים. החלק החשוב ברכב למשפחה לא נבחן, הייתי בסוכנות וישבתי במושבים של השורה השנייה. ממש כסה של ילדים בגן, לא מתאים לילדים בוגרים ובטח לא למבוגרים. מעניין שכתבים בחו״ל התייחסו לבעיה הזו וציינו זאת בכתיבתם.
שלמה | 23.01.18
3.
יש הבדל בין רכב טוב לבין קניה טובה
כל עוד אנשי לובינסקי מתמחרים את הרכבים שלהם ביהירות מנותקת מהמציאות הם לא ימכרו רכבים (טוב, פריים ליס ימשיכו לקנות). במחיר דומה מאוד לסקודה קודיאק כל דיון הגיוני על ה 5008 ייגמר באותה השורה התחתונה. יהיה מוצלח ה 5008 ככל שיהיה, ירידת הערך שלו בגלל ערך המותג תהיה גדולה יותר מזו של הסקודה ולכן לא יהיו לרכב הזה לקוחות פרטיים.
טל | 22.01.18
2.
מושבים נפרדים מאחרו יש בסניק כבר כ-13 שנים. להגיד ש-5008 יפה? נו, באמת....
ה-5008 היה תמיד רכב מגודל וחסר יחוד, לא מי יועד מה בקטיגוריה שלו - וככה נשאר. ניסו, השתדלו, אבל קשה לומר שהוא יפה במיוחד. בסדר ותו לא. מחירו גבוה מידי, לא יתן פייט בתמורה מול עלות - מול קודיאק או רכב משפחתי של 7 אנשים השיטה של מושבים נפרדים קיימת במינואנים כבר יותר מעשור. מנסיון - זהו סידור מעולה.
אישימוטו | 21.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת