אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אדע לשכנע רשויות מקומיות לתמוך בבנייה"

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
תקנו את עיוות הארנונה
כ-ו-ל-ם יודעים שבכל מדינת ישראל הארנונה למגורים הפסדית והארנונה לעסקים רווחית. אז למה שהרשויות המקומיות ירצו להקצות שטחים למגורים? זה לא פופולרי אבל הפתרון צריך להיות בהעלאת הארנונה (ורצוי בתמורה לקצץ במיסים אחרים כגון בט"ל שמסיימת בעודפים מרשימים)
פתרון אחד | 24.01.18
15.
מי שכותב נגד ביילסקי הוא כנראה לא באמת תושב רעננה
האיש משכמו ומעלה וקיבל מעל ל 75% מהקולות בפעם האחרונה כשהתמודד כנגד ראש עיר מכהן (חופרי, 8 שנים) עם כל היכולות של חופרי לגייס את המנגנון העירוני לטובתו. הגרעון העירוני שהשאיר חופרי נעלם וכיום עיריית רעננה מקבלת דרוג אשראי של בנק לאומי ובנק הפועלים - הכי גבוה בארץ, אחד מתחת למדינה עצמה! העיר פורחת, נקיה וירוקה יותר מתמיד וביילסקי טורח כל יום לבקר במוסדות החינוך בעיר שאותם עזר לקדם אל בין הטובים בישראל. מגיעה לו תודה עצומה מהתושבים!
יריב | 23.01.18
7.
הרבה דיבורים
מר בילסקי החל את דרכו ברעננה מנקודה ממנה אפשר היה רק לעלות. גורמים אובייקטיביים וצוות יעיל עזרו לו להביא את העיר למעמד מוביל. למרבה הצער, הוא נטש פעמיים כאשר רק רדיפת הכבוד מנחה אותו, עם אפס נאמנות לתפקיד או לציבור שבחר בו. יש להניח שגם בתפקידו הבא ידאג ליחסי ציבור לעצמו, יותר מאשר לציבור.
איש רעננה | 23.01.18
5.
כחלון הרגת אותנו.
כחלון הרגת אותנו. במקום לערוך תוכניות חכמות, מנומקות בראיה עתידית לרווחת התושבים הקיימים והעתידיים, בחרת בפתרון דיקטטורי ודרקוני, רק כדי להראות מספרים מופרכים של דירות, שאם יבנו יאמללו את חיי הגרים בהם, הם לא יוכלו להגיע לעבודה, ויהיו תקועים בערי שינה מתפוררות. הכל תוך כדי השמדת השטחים הירוקים הנחוצים כל כך, החרבת החקלאות והערכים הציוניים, רמיסת מעט הכבוד שהאנשים עדיין רוחשים למדינה ומוסדותיה. אתה אסון, וההיסטוריה תשפוט אותך. אתה וכלבי התקיפה שלך יצחקי וכו
מילואימניק | 23.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת