אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נסיעה לא שגרתית: הדרכים שיציפו אתכם באדרנלין

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
Col De la Bonette
תמונה 8 מזכירה - col de la Bonette בצרפת. נסיעה עם ילדים, ממש פחד אלוהים. ביקשתי שיריבו כמה שהם רוצים רק שלא ישענו בצד ימין של הרכב הקרוב למדרון... טיול מומלץ לאוגוסט עם ילדים ולא יקר יחסית (שבוע ב - ISOLA , שעה נסיעה מניס ואח"כ שבוע ב Barcelonnette). col de la Bonette , מדובר בכביש הגבוה באירופה , ומאוד מפחיד כשאתה כלל לא מודע אליו מראש.
מיכאל | 22.02.18
8.
ל-7 זה קורה רק כשאתה בזום גדול מדי בדפדפן
יכול להיות שהווינדוס שלך מוגדר להגדיל את הטקסט או שהדפדפן מוגדר על זום מעל 100%. במקרים כאלה בגלל מבנה הדף חלק מהטקסט יכול להעלם, כל שעלייך לעשות הוא Ctrl & - (כלומר, קונטרול ומינוס) ואז הכל יקטן ותוכל לקרוא את השורה השלישית בלי להתעצבן על העריכה הלשונית.
חפרני | 09.02.18
1.
קל מדי. דרך ז'בוטינסקי מנצחת את כולם
כביש ללא כביש. דרך ללא דרך. מסלול פתלתל שעובר בין ערים אפורות ומכוערות להחריד. אוטובוסים שקופצים מכל פינה, מכוניות חונות ליד כל שווארמה. משטרה שלא נראית באופק ובלגן מחריד. באיזור בני ברק תראו את כל העגלות עם הילדות בנות ה- 20 שמגדלות שתי ילדות אחרות חודרות לכל נתיב ומסכנות אותן ואותך. מעברי חציה מוזרים כתובים במחוק על הכביש. רמזורים שהם לא יותר מאשר המלצה משעשעת. מהירות ממוצעות של רוורס. והכי נורא: בסוף מחכה פתח תקווה. עיר בלי עבר בלי הווה ובלי עתיד. וזה בלי לדבר על ציר המוות ליד בלינסון.
קטן עלינו | 08.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת