אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאן נעלמו ההבטחות של החברות הסיניות להאצת הבנייה?

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מה הסיבה? 2 שרי אוצר=מעמ 0 =ודיור למשתכן=מוציאים מעל 5 מליארד=ולא מייבאים קב סינים ורומנים
מחסור הדיור = מכוון בהוראה= בנימוק ::: דאגה לעמיד הבנקים= ב2009 היה מפולת שוקי ההון= כתוצאה מהונאה של הבנקים/בנקאים במשכנתאות=בארהב בעיקר למרות ההונאה הבקאי/ת השלטונות התעלמו מהענין -הנגיד פישר היה בארהב במפולת בהיותו נגיד בארץ (ב 2011-2012) חשש ממפולת שניה = שיכנע את בובו להקטין הבניה= ולמרות המחסו ולמרות שקבלנים סינים והשגריר הסיני= בובו הורה להקטין הבניה= הסיבה ?הערכה-באם יהיה מפולת בשווקים ובשוק הדיור=ובמחסור דיור=הקונים יהיו כרית לבנקי?! =תימוכין= בעשור האחרון המחירים עלו=בשוויץ וגרמניה 32%= בישראל ב 105%= מלמרות המחסור=מי סילק הקבלנים הסינים- ומדוע ?!=מי מונע תחרות סינית מול השירקהה- =בדיחה= מדוע יש שהולכות בים עם חוטיני=? תשובה "" בגלל המשטרה"" ""סיעור מוחות"" באין משטרה? "גם לא היה חוט" ( היה חוט ??? היה מנוע.??מהגששים )
כותבי תרחישים | 28.01.18
7.
מי שקידם את כניסת הסינים לישראל (ואינו בעל אינטרס), כנראה לא
היה בסין מעולם ולא ראה את איכות הבניה שם. בפרמטר אחד זה נכון, הם באמת מסיימים את העבודה מהר (יחסית). אגב אני לא בטוח שהבניה שלהם בארץ באמת תהיה כז מזעזעת כמו שם מכיוון שבישראל, בניגוד לסין, יש סטנדרטים ופיקוח וביורוקרטיה (כן, לשם שינוי, יש גם ביורוקרטיה מועילה) ואני מנחש שחברות בניה מקומיות ישמשו כ"יועצים", כך שגם שיטות הבניה שלהם יותאמו לארץ- אבל לדברים האלה יש מחיר בזמן ובכסף. הProject management triangle שריר וקיים.
טיילן | 27.01.18
3.
יציאת הערבים מבניין יאפשר להכשיר ישראלים לעבוד בבניין
השכר של עובדים מקצועיים בבניין מגיע ל- 500 שקל עד 1,000 שקל ליום עבודה, מדינת ישראל יכולה ללמד משוחררי צבא את המקצוע בשכר של 10,000 שקל לחודש ... ובגמר הלימודים, הבוגרים יקבלו שכר של כ- 12,500 שקל לחודש עד 25,000 שקל לחודש
רק ישראלים | 27.01.18
2.
התארכות הבניה היא בגלל יותר קומות, ולא מחסור בעובדים
שלא יעבדו עליכם. אם בניין של 7-12 קומות בנו תוך 25 חודשים, בניינים של 22-45 קומות בונים תוך 31 חודשים. לא מחסור בעובדים, ולא שום דבר. ו - חברות בניה מחו"ל יבנו בחצי שנה בניין בן 25 קומות, ולא תוך 25 חודשים - כי מטרתן - לבוא, לעבוד, ולעבור לעבודה הבאה כמה שיותר מהר.
המגיב | 26.01.18
1.
ברוך מתי תכשירו עובדי בניין עם אזרחות ישראלית?
אני מבין שיש מחסור בעובדים לעבודות הרטובות אבל לדעתי אפשר להכשיר דורשי עבודה ישראלים לכך. קח לדוגמא את המגזר הבדואי בנגב, יש שם הרבה מאוד צעירים מחוסרי עבודה שמדרדרים לפשע האם אי אפשר ללמד אותם את מקצועות הבניה? נקודה למחשבה.
אלון | 26.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת