אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ויינשטיין משלם את מחיר הקלון: נאלץ למכור את אחוזתו המפוארת בהפסד

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ל-11. רוב אנשי הממון אינם כוכבים זוהרים שרצים לעשות עליהם כתבות,
הם בנקאים, עורכי דין, יורשים, רואי חשבון, רופאים, אנשי עסקים ואין ספור עיסוקים אחרים. בנוסף, על עיסקת נדל"ן כדאית יקפצו גם אנשים ללא הון רב. אם אתה, משה הנדלניסט מנתניה, היית נתקל בדירה שערכה נפל ב200 אלף דולר בגלל שטות כמו זהות הבעלים- לא היית נכנס לטירוף של גיוס כספים, משכיר את הנכס לכמה חודשים, עורך מסיבות אולי גם מחליף ידיים נוספות ומוכר ברווח? (בעצם, אפשר גם לחכות כמה שנים מכיוון שהערך היחסי של הבית יעלה או ירד יחד עם שאר הבתים ואתה מרוויח 200 אלף דולר גם ללא שום השקעה). הסיפור הפשוט הוא שהבעלים כאן רצה למכור את הנכס, פירסם מחיר מוגזם, לאט לאט ירד בסכום, כעבור חצי שנה פרצה איזו פרשה, כעבור שנה נמצא קונה (טיפוסי לכל עיסקת נדלן) וחבורת הבבונים האובססיביים מהיציע צוחקים ויורדים עליו תוך כדי פיצוח ויריקת קליפות גרעינים. כמו בטיול שנתי עם ערסים.
7 | 29.01.18
10.
תגובה למגיב 9
אני מאמין שאתה ציני, אך רק למקרה שאתה לא - תיארת (-פחות או יותר-) במדוייק דבר שנעשה בקיסריה על ידי אוליגרך רוסי. נבנה שם "ארמון" (מבנה די מכוער לטעמי) בכ-100 מיליון דולר על מספר מגרשים שאוחדו. רק השער למקום עשוי זהב ועלה כ-2 מיליון דולר. השטח הבנוי הוא בין 5,000 ל-6,000 מטרים רבועים. ושוב, מן הסתם אתה ציני - אבל ללא טון (במילה כתובה), כל שאפשר הוא לקוות.
האמפ | 27.01.18
9.
תשובה ל 5
נדמה לי שבארץ ישנה איזושהיא מגבלה רגולטורית או משהו דומה. לא יאפשרו למשל לאוליגרך רוסי לאחד 10 מגרשים גדולים בקיסריה ולבנות ארמון מופרע לגמרי במחיר מופרע לגמרי. זה פוגע במורל הציבור ובצדק. זה שיש למישהו כמות כסף בלתי מוגבלת ממקורות מפוקפקים , לא אומרת שהוא יכול להתפרע לפחות לא בארץ בצורה לא שפוייה.
גיל | 27.01.18
5.
וכמה יעלה בית כזה בארץ?/ אין בית אחד כזה ובמחיר נמוך כזה בארץ , כאן כולם יותר עשירים , .
הישראלים חושבים שאמריקה זה כאן!! בקרוב מאוד נמכור את הבתים שלנו במחירים זולים מאוד!! ללא שערוריות מין ! ובלי שהרווחנו אותם סכומים, חפשו בנאות שירן ובסוטסבי ישראל , יש שם “וילות ודירות פאר״ כמו שאומרים ״ לדיבריהם״ חחחח
אבי | 26.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת