אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו הציע למנכ"ל SAP להשתתף בפרויקט ענק שאיש לא מכיר

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
למגיב 16 מיישם סאפ בעבר
סאפ היא מערכת מדהימה שדורשת צוות מקצוענים מרבית המשק הישראלי נמצא בסאפ חברות תקשורת אנרגיה תשתיות מזון סחר תעשיות תהליכיות פיננסים מערכת הבטחון לגורמיה ומשרדי ממשלה משהו כמו 250 אתרים לקחת מכמה ישומים שאתה מציין שלעניות דעתי הם הישג כמו מרכבה שרישת את כל משרדי הממשלה על פלטפורמה אחת. תחשוב אותו עץ חשבונאי זה הישג בכל קנה מידה אפילו בקנה מידה עולמי. העובדה שאתה לא בשוק סאפ שכה משוועה לכוח אדם איכותי אומרת דרשני. אני חושב שהסינרגיה בין ישראל וסאפ תתרום רבות לשוק המיחשוב הישראלי.
מיישם סאפ מה עשרים שנה | 28.01.18
16.
סאפ = חתול בשק
התוכנה מסורבל ויקרה כאשר יש פתרונות קיימים בשוק. רוב פרוייקטים של סאפ בארץ נכשלו והותירה את קופת המדינה בחובות למשל מרכבה, נמר ביטוח לאומי והרמוניזציה של כיל. זה אף פעם לא עומד בזמנים והתקציב תמיד בחריגה. האנשים בתחום לא מקצועיים ולרוב שרלטנים שגובים המון כסף על ידע שהם לא מוכנים לשתף. אם לא נסגרה עסקה עדיין יש לברוח ממנה כמו מאש!!!
מישם סאפ לשעבר | 26.01.18
9.
ל 7 - צודק , ומבין עניין
הייתי מעורב קצת בתהליך לקבלת אישור הגורמים- לאפשר לחברת סטארטפ מסוימת גישה לנתוני קופות החולים. איכות המידע בישראל אכן גבוהה עקב התיעוד הממושך והרצוף. ובישראל יותר מבארה"ב שם הכל פרטי ולא נשמר באופן כולל פדרלי, ובנוסף קיבוץ הגלויות הנדיר בארצנו נותן ערך מוסף מיוחד.
דןד | 25.01.18
7.
המידע הרפואי בישראל ישמש בסיס לכריית מידע רפואי
המידע בישראל נגיש וממוחשב כך שניתן לכרות אותו בקלות יחסית. קיים תיעוד ברמה גבוהה ולמשך זמן ארוך, ההופך את מאגרי המידע הישראליים לנכס עבור חברות שיעסקו בכריית מידע רפואי ובזיהוי דפוסים לצורך פיתוח טכנולוגיות רפואיות. השאלה היא - למי שייך המידע? ומי יפיק ממנו רווח?
יויו | 25.01.18
4.
ביבי בלי ספין זה לא ביבי
קוראים יקרים מיליארד שקל לפח עוד כמה מיליארדים ממיסים שלא ייגבו כי סאפ כמובן תקבל הטבות במקום אחר והרי לכם ביבי מלך ישראל המביא חברות היטק למדינת ישראל וכל זה ששרה לא תוכל להגיד "זרקו אותנו מהבית " ובכן פראירים תצביעו ביבי רק בשביל שרה המסכנה
tymor | 25.01.18
3.
עוד הצהרה שלא תתממש?
מנכ"ל SAP החליט להיכנס לנושא ניהול רפואה בעקבות אשפוז עקב תאונה אישית. האשפוז המחיש בפניו את הבלגן בתחום הרשומות הרפואיות והוא החליט להיכנס לנושא. חברת SAP עשירה מאד ובעלת כיסים עמוקים, אך היא ממש לא תסרב למיליארד ש"ח סיוע מממשלת ישראל. מאידך - למעלה ממחצית ההחלטות של ממשלת ישראל אינן יוצאות לפועל ובמקרה זה אפילו אין החלטת ממשלה....
רון | 25.01.18
1.
BB חייב ספין חזק להשתתפותו בדאבוס
מלך הספינים העולמי BB , לא ייתן לאף אירוע שבו הוא משתתף, לעבור כך סתם בלי ספין חזק שייזכר ושידובר עליו בתקשורת. הוא הרי חייב הישג כדי לתגמל את מעריציו שחכים לעוד שפן שהוא ישלוף (=והוא שלף כבר אלפים...שהתפוגגו מזמן...אבל מי זוכר?).
גנורציק | 25.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת