אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שכחתי מזה": הראפר 50 סנט גילה שהפך למיליונר ביטקוין

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
הוצאה לפועל בארה''ב =Writ of execution
אתה חי בסרט אם אתה חושב שאין בארה''ב הוצאה לפועל, שם הם הרבה יותר אכזרים ואחרי חצי התראה לוקחים לך הכל. העניין שפשיטת רגל (בדיוק כמו בארץ) מונעת הוצאה לפעול. ואם יש לך עורכי דין וחשבונאים מספיק חכמים אתה יכול לעשות ''קסמים'' ולטעון שאתה לא מסוגל לעמוד בחובות לנושים, ומכאן, שופטים מאשרים פשיטת רגל. זה בדיוק מה שקרה כאן.
רונן | 28.01.18
19.
ל17, ''לא לעניין''?
זה גם לא לעניין לתבוע מפורסמים בשביל להוציא מהם כסף. השופט הורה לבחור לחזור לשימוע מספר פעמים אחרי שהעלה לרשת תמונות בהן הוא מתרברב בהונו, גם את זה היועצים שלו הסבירו בדרכים הזויות שעבדו. בקיצור, מדובר בתרמית חשבונאית להימנע מתשלום לנושים (אגב הוא נשבע שלא ישלם להם הרבה לפני). 50 סנט ממש לא פשט רגל, את רוב הנכסים והאחזקות שלו הוא אפילו לא קרוב לממש. תקרא עליו.
לאון | 28.01.18
17.
מס׳ 16, מה זה פיקטיבי?
אי אפשר לשקר ולומר אין לי! בארה״ב כל אחד יכול לפשוט רגל, להפטר מכל החובות ולהתחיל מחדש. כל זה בתנאי שאין לו כסף להחזיר חובות. הביטקוין לא הין שווים הרבה לפני ארבע שנים. אי אפשר ללכת אחורה ולומר היום יש לו. זה לא לענין. מה שטוב כאן בארה״ב זה שאין הוצאה לפועל, לא קיים מושג כזה!!! מה לא ברור?
אלי | 28.01.18
8.
יש פה בעיה במתימטיקה. עליה מ660 ל10,000 זה הכפלה של פי 15 בלבד
אם עכשיו המטבעות שווים 8 מליון דולר, אז פעם המטבעות היו שווים חצי מליון דולר. לא סכום זניח. הוא בטוח לא 'שכח' מהסכום הזה. עליה נחמדה, אבל זה ממש לא 660 דולר שהפכו ל8 מליון דולר כפי שיש ניסיון להציג כאן. באמת שאני מתגעגע לתקופה שאורן הוברמן היה עובד כאן בכלכליסט.
דוד, הייטקיסט | 26.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת