אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי עיכב את חקיקת החוק להגדלת קצבאות הנכים, ומה היה האינטרס שלו?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
הייתי שם את פקידי האוצר, חיים כץ וכחלון
בתוך סירת גומי ומשאיר אותם בלב הים. כחלון עסוק בלהוריד מיסים על אוזניות, כץ הרס את כל ההסכמות כשהכניס את העזים שלו בשביל לקצור קרדיט, שי באב"ד הוא נחש משקפיים שעסוק בלהעלות את השכר של עצמו ושל הקולגות שלו, וביבי פשוט נותן להם להתעלל בנכים כדי שהאש לא תופנה נגדו. כולם לא נקיי כפיים, ובעיקא לא הדר כץ שטרף את כל הקלפים במקום לאפשר להסכם המקורי לעבור חקיקה ואחר כך לשפרו. כץ הוא הגורם המרכזי שבעבור קרדיט שרצה לקצור על שמו- דפק את כל ההסכם, הוסיף עוד עשרות אלפי נכים לתקציב הקיים, והרס את כל המומנטום.
מתן | 01.02.18
14.
הנכים נפלו למשחקי קרדיט
לפי הכתבה הנכונה לאמיתה הנכים נפלו בין הכיסאות וכמו שכתוב בסוף הכתבה שכבר מזמן יכלו לסיים את העברתו בחוק . חבל מאוד שהמאבקים האלו על חשבון הנכים במיוחד בין משה כחלון לביבי , אז אני פונה לשר האוצר מפה לסיים כבר ומהר את המשבר הזה שנידחה כל פעם מחדש מכל מיני סיבות ולמרות שזה לא יהיה פופולרי ויהיו טענות נגדך מפה ומישם תדע שבסופו של דבר קמת ועשית מעשה לציבור כל כך גדול ובני מישפחותם שלא ישכחו לך שעזרת להם. הלוואי שתצליח . מחזקים את ידיך ומצפים לתוצאות.
דני | 31.01.18
11.
קצבאות הנכים!!!
ראש ממשלה יקר ,מבקשת לקחת את המושכות לידך בנושא קצבאות הנכים. רוצה לציין שאני לא נכה. במשך כל השנים אני תומכת בך במהלך כל חקירה ,ביקורת כלפיך מצליחה לראות שאתה נרדף מוצאת סיבות אמת לזכותך. לצערי במקרה הנכים מנסה ולא מוצאת סיבה אחת שתסביר את אוזלת ידך בנושא כאוב זה. אדם נכה שאני מכירה מקרוב חיכה ל-28.1.18 בסבלנות חיכה לקבל את התוספת והייתה לו תוכנית לכסף ,הוא רצה לקנות מעיל בתוספת שיקבל לקצבה . מעיל פשוט. הצעתי לו הלוואה והוא ענה לי ,ואיך אחזיר? אני הרי כבר לא יכול לסמוך על הבטחות הממשלה .
קצבאות הנכים!!!!! | 30.01.18
4.
שמחון לא דובר אמת
אתמול התראיין אצל נויבך והבטיח שעוד החודש תצא הפעימה הראשונה לדרך. מעיון בכתבה ניתן להבין שאפילו מקורות תקציב עדיין אין כך הפעימה הראשונה בינואר כנראה כבר לא תהיה.וברוב חוצפתו השמחונית התלהם כנגד קרן נויבך אשר לא קיבלה תשובות לשאלותיה וזעק״ רשת ב של אבא שלך? למה נדמה לי שמחון שאתה חצופ משתלח קפיטליסט במובן הרע של המילה והתוכן
טט | 30.01.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת