אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות ני"ע למשקיעי אינובטיב: לא אסרנו על המנכ"ל החשוד במרמה להשיב לכם כספים

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
השקעות ב-25 מיליון "התכווצו" ל-300 אלף. איפה המיליונים?
לפי הודעות רון חן, מנכ"ל "אינובטיב", למשקיעים, נותרו בחשבון החברה (החסום ע"י רשות ני"ע) כ-200-300 אלף ש"ח, מתוך כ-25 מיליון ש"ח שהם השקיעו בחברה. איפה המיליונים?! רון חן טוען שהכסף הלך להשקעות ראויות. ראוי לבדיקת רשות ני"ע.
שולט בסוגרים | 09.02.18
9.
לטובת האנושות
עד שקם אדם שמשקיע את כל זמנו במשהו הכי בסיסי של האדם. (השפכים שלו) שאף אחד אפילו לא חושב לכיוון. והאיש באמת רואה קודם כל את טובת האנושות לא רק לשם הכסף. האמינו לי אני מכיר את האיש. מן הראוי במקום לחפש אותו בענייני ניירת כשיש מספיק קושי מאחרי פרוייקט כזה. מדינה נאורה כמו שאנו רוצים לראות את מדינת ישראל צריכה לעזור ולהשקיע באנשים כמו רון חן. אם לא לעזור לפחות לא להרוס.
משקיע | 09.02.18
8.
לשפוך את המים עם התינוק
הרשות קיימת להגן על האזרחים המשקיעים בני"ע תפקיד חשוב שהציבור לא יפסיד את כספו עד היום לא מצאנו שחברות" שהונו "את הציבור הרשות פעלה להשבת הכסף למשקיעים.בכלל ובאשר לרון. אם יש לכם ראיות להאשמות שנכתבו מדוע הוא לא נשפט? והוענש? ואם לא כך היא מדוע אתם לא נותנים לו להתקדם עם הפיתוח ומענישים את הציבור שאתם מגינים עליו. ריח רע אפילו סרחון כבד עולה מהתנהלותכם. ודיי ברור שאתם מונעים באופן זדוני ואינטרסנטי כלפי המנכל וציבור המשקיעים. ולא בתום לב וחבל שכך
צורי | 08.02.18
7.
כארי יקום
רון, אני וחברי משקיעים אצלך בחברה, כשהחשדות עלו פנינו עם עו״ד לרשות והבנו מיד שהרשות עשתה טעות ענקית, גם הבנו זאת מהם, אבל אני עד רגע זה נדהם כמה אתה אדם חזק שגם כשהתפרק לך הבית וגם כשאין לך כיום חשבון לקנות למשפחה גדולה דברים בסיסיים אתה נשארת שפוי וברור , אין לנו מילים אתה באמת אישיות.
איש אמיץ | 08.02.18
5.
המלבין פני חבירו ברבים כאילו שופך דמים
כמה חוסר אמיתות בכתבה ובתגובת הרשות. לדוגמא: 1. רון לא נעצר אף פעם רק עוקב לחקירה. 2. רון הודיע למשקיעם לפני שלושה שבועות שהוא יכול לדבר איתנו ואף השתתף בכנס המשקיעים ונתן תשובות מלבד על נושא החקירה שאסור לו לדבר עליה. הרשות החרימה את חשבון החברה וגם את חשבונו הפרטי. אז איך הוא יוכל לעמוד בהתחייבויותיו הכספיים בלי כסף. וכן הלאה. לוקחו אדם עם זכויות רבות העלו מספר חשדות שצריך לבדוק מהיכן הגיעו. עשו כתבה של רצח אופי שחשדות לעובדות. למרות שרון נתן תשובות והגיש מסמכים. יש את האדם ומשפחתו.
משקיע mla | 08.02.18
1.
חוצפה מאין כמוה
בושה וכלימה איך שהרשות מוציאה אם כך דברים מהקשרם באמצעות מיניפולציה זולה על הקוראים והמשקיעים, מחד להגיד ״לא אסרנו על המנכל להשיב למשקיעים כספים״ ומאידך להסתיר מהציבור כי הרשות חסמה והקפיאה את חשבון החברה מהיום הראשון ובכך מנעה ומונעת מהחברה התנהלות מול המשקיעים , ממש לא יאמן.......
משקיע | 05.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת