אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סלינגר לסוכנים: רוצים עמלה? תיפגשו עם הלקוחות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
8 את/ה חיים בסרט
תגובה 8 - כמה יומרנות וחטטנות. מזל שלא ערכת לוח זמנים עם יעדים, מטרות וקנס לסוכן שלא יעמוד דום. חבל שנפלת לדמגוגיה וערבבת בין בעלי השליטה בקופות גמל לסוכני הביטוח (הכתבה עסקה בקרנות פנסיה) סוכני ביטוח הם עצמאיים אין להם שליטה בחברות הביטוח כדי לפרנס את משפחתם הם חייבים לעבוד קשה, לפגוש את הלקוחות ולעמוד לרשותם ולשירותם והם עושים זאת בחפץ לב. אין זו זכותך להעליב ולדרוש שיתנו לך דין וחשבון. ההחלטה של המפקחת בעייתית כי היא רק נשמעת טוב בפועל לא יוכלו לתת שירות ללא תמורה וצריך לפתור את הנושא בחוכמה ולא בהתכתשות מיותרת.
8 את/ה הזויים | 06.02.18
8.
לתגובות 7 ו5 , לכו לנהל מו"מ לש.טרחתכם האישי מול גופי הפנסיות ולא על חשבון לקוח הקצה!
רק לקרא את התגובה של 7 ולהבין כמה השוק הזה מוטה לטובת בעלי השליטה של קופות הגמל. מה?? אין לכם איזה לשכת סוכני ביטוח שדרכה תוכלו לעשות כיפופי ידיים והפעלת לחץ לקבל עמלות גבוהות יותר כי עכשיו דורשים מכם להיפגש עם כל לקוח. עצה. 1. תדרשו הוצאות חוזרות על נסיעות ללקוח(ניתן לפקח על זה עם וויז). באפליקציה. 2. באותה אפליקציה בסיום מעמד פגישה תסרקו את פרטי המבוטח ותשלחו לחברת הביטוח. 3. תקבלו הודעה שהנושא בטיפול - תקבלו 20% מהעמלה מראש. 4.לאחר פול אפ והשלמת המסמכים תקבלו עוד 60 % מהמעלה. 5. אחרי חצי שנה תעשו עוד שיחת עדכונים עם הלקוח ותקבלו את 20% האחרונים. ולשם שינוי תתחילו לעבוד באמת.
סלינגר מפעילה לחץ בכיוון הנכון | 05.02.18
6.
מעולה
אני סוכן ביטוח ואני בעד פגישות אישיות בלבד ! מצד שני אני דורש שהמפקחת תסגור את כל הערוצים הישירים ! כי אחרת מה בדיוק איכפת לה הסוכן אמור להיות איכפת לה צרכן הסופי ! לכן עליה לדרוש שרק בעל רישיון יוכל למכור פנסיה , כדי להוריד את דמי הניהול לא צריך להכפיש שוב את הסוכנים ! צריך רק להעביר חוק קטן בכנסת כמו שעשו בגמל , מספיק כבר להאשים את הסוכנים בכל המחדלים של הפיקוח .... את מעייפת
רפי | 05.02.18
3.
עמלות ופגישות
לא המפקחת תיקבע כמה ירויח סוכן. כמו שמשרד הבריאות לא מחליט כמה רופא יקבל עבור ביקור פרטי. כן צודקת המפקחת שסוכן חייב לפגוש את המבוטח העתידי פנים אל פנים. לא המפקחת תכפה לאן להפנות מבוטח חדש. זכותו של סוכן להפעיל דעתו ןניסיונו המיקצועי איזו חברה טובה יותר. הן בתשואות והן בשירותים. פה לא קוריאה הצפונית!!!!
נתי | 05.02.18
1.
החלטה מוטעית
מי שמכיר את הענף יודע שאין לסוכן הכנסה מקרנות פנסיה,כולל אלה שגובות מקסימום דמי ניהול (6% מהפקדה שוטפת ועוד 0.5% מהחיסכון המצטבר). סוכן שמצרף עובד שמרויח עד 7,000 ש"ח לקרן הגובה את המקסימום יקבל כל חודש כמה שקלים ועד 40 ש"ח לחודש. רק אחרי כמה שנים כשהעובד הצליח לצבור סכום של 50,000 ש"ח אפשר לחלום על עוד 20 ש"ח לחודש. בקיצור מבקשים מסוכן ליסוע למפעל ברכבו הפרטי, לשוחח עם החוסך ולהסביר את כל האפשרויות בענף מסובך ומורכב ,להפיק טפסים, לשלוח לחברה המנהלת, לפקח אחר הביצוע ולהשקיע מאמצים ללא תמורה מספקת. ההחלטה של המפקחת אולי נשמעת טוב שכן בהחלט מגיע לאותם עובדים שישבו איתם ויערכו איתם שיחת בירור ויבינו למה הם זקוקים וישקיעו בהם את כל הזמן שצריך וראוי אבל בפועל היא תגרום להתרחקות של סוכני ביטוח מלעבוד עם אוכלוסיית העובדים האלה. אי אפשר להכריח אדם עצמאי לעבודללא תמורה מספקת כל אדם המפרנס את משפחתו חייב לדעת ממה הוא מרוויח ולבחור את המסלול המתאים לצד אותה החלטה יש להתיר גביית כספים מהמעסיק לצורך מתן השירות ללא כזו החלטה סוכן ביטוח לא יוכל למלא את תפקידו מבלי לממן את התהליך מכיסו.
החלטה מוטעית | 05.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת