אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפרקליטות: "שורה של נסיבות מחמירות צריכות להביא להחמרת העונש של נוחי דנקנר"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כשאילן בן דוב השתתף בהנפקת החאפלה הוא בעצם קנה לעצמו פוליסת ביטוח לעתיד לבוא
זיהה הזדמנות וקפץ עליה כמו מלוע של תותח. עכשיו מתנהל המשפט של בן דב. והנה הפלא ופלא הטיעונים הראשונים שלו בכתב ההגנה, דרישה לחסינות ופטורים מרשלנות והפרת חובת הזהירות. בעוד שבפועל כל חלוקות הדיבדנד האסורות היו במנעד הפרת אמונים ושרלטנות, סליחה, רשלנות! בעצם זהירות! או מרמה, אבל למי אכפת, הגילוח של התספורת על חשבון הציבור. השיפוי בניהול הסיכונים לפי הנוסחא של דנקנר זה תשלום של פחות מאחוז בטוטל הקנסות וגם זה רק על השתתפות עצמית. השרלטנות משתלמת.
ידע שלדנקנר יש את יו"ר ביטוח כלל בכיס. | 07.02.18
7.
נוחי לא קיבל שום עונש , טעות בכותרת
נוחי התבקש להחזיר סכום אפסי ביחס לשוד שביצע בקופת החברה זה כל הסיפור , מעל 300מיליון $( כסף שלא היה שייך לו כלל , לאחר שידע שהחברה חדלת פרעון ) חילק למשפחתו ולמקורבים במשך 4שנים רצופות ,,, עוד סכומים נוספים חולקו אך זה היה לפני הקריסה
דנה  | 07.02.18
3.
הונאה,הרצת מניות והלבנת הון. 17 שנה בכלא אמריקאי פדרלי/ישראל=עבודות שירות
כך גם ביתר המשפטים עם חלוקת דיבידנד(משול לגניבה)אסורה כשהדירקטורים אחד אחד פועלים בהפרת אמונים בתכנון מדויק וקור רוח בלתי מתפשר. וכך גם בעסקה הנלוזה של דסק"ש - מעריב שהדירקטורים פועלים בהפרת אמונים. למה השופטים לא מפרסמים פרוטוקולים של הישיבות. מהפחדש שרק מהארבע שורות הראשונות תקבעו הפרת אמונים? כבוב ואורנשטיין כשאתם כותבים את טיעוני פסק הדין במילים קשות לפחות שתהיה התאמה בין המילים לבין הענישה.
בעשור האחרון יותר כ-4 תביעות, דפוס בעייתי! | 06.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת