אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מסלול עוקף יונה יהב: חוק חיפה כימיקלים אושר בקריאה טרומית

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
התנגדות לעידן עופר בעלים של בזן ועושה דברו יונה יהב
עידן עופר ועושה דברו יונה יהב עושים הכל על מנת לסגור את חיפה כימיקלים ולתת את האדמה שלה לבתי הזיקוק לצורך פיתוח עתידי והקמת תחנת כוח פרטית . אמר רביב דרוקר בתחקיר בטלויזיה שיש הרבה שקרים וחיבור בין הכסף של עידן עופר לעמותה של פרופ' קינן ויונה יהב. חיפה כימיקלים יצואן מצטיין של 2 וחצי מיליארד ש"ח בשנה מיצוא הוכר כמפעל חיוני למדינה ומפרנס אלפי משפחות של העובדים ונותני שירותים מסביב.
אמנון | 08.02.18
14.
החלטות ממשלה הן דבר נהדר
גם החלטת הממשלה המחייבת סגירת מיכל האמוניה מאוקטובר 2013 היא החלטה נהדרת. אבל אם ידעו בעלי המפעל שיש החלטת ממשלה לסגור את המיכל בתוך 4 שנים ,מדוע לא עשו דבר בנידון? מדוע חיכו שבית המשפט יפסוק כנגדם? מדוע השתמשו בעובדים כבכלי ניגוח? למפעל עם הנהלה כזו אין זכות קיום!
ל2 | 08.02.18
5.
החלטה מוצדקת
לא ייתכן שכל ראש עיר פישר יקבע משיקולים פולטים על מנת להיבחר לראשות העיר.עתיד של מפעלים ועובדים שידוע שלא מהווים שום סכנה לציבור.גפני כל הכבוד.יהב תחזור למקומך הטבעי. התנגדות שלך בדיעבד הטיבה עם הרבה מפעלים שהביאה להחלטת הממשלה להוריד לכם סמכויות.
ראובן עטר | 07.02.18
3.
ממתי מפעל דשנים הוא אסטרטגי? ממתי לקבע סכנה למליון איש, זה אסטרטגי?
נפלתם על הראש? ארובות פחם שגורמים למחלות וזיהום, סכנת אמוניה, בתי זיקוק שלא עומדים בשום סטנדרט - אלה מפעלים אסטרטגיים? אולי תציירו גם מטרות על המפעל שלחיזבאללה יהיה יותר קל לפגוע בהם? אלוהים של משה גפני יגן על תושבי חיפה מזיהום וטילים?! או שהאינטרס הוא לעזור לחברים על חשבון מליון תושבי חיפה והאיזור?
אחד העם | 07.02.18
2.
חוק מצוין
אסור שמדינת ישראל תלקח כבת ערובה בידי ראשי ערים שרוצים להרוויח הון פוליטי. אסור שראשי ערים ישפיעו על מדיניותה של המדינה בתחומים אסטרטגיים, ביטחוניים, תשתיות (חשמל מים וכו')... שלא יהיה מצב שראש עיר לא יאשר מתקן קליטת גז או מתקן התפלת מים למשל שנבנו על פי החלטת ממשלה ועל פי מדיניותה. אני לא אומר שאין להם אפשרות להתנגד שיקימו בשטחם, אבל יש דרך לעשות את זה ואם נסיונות השכנוע לא צלחו והפור נפל, אז שיפסיקו לחפש דרכים לעקוף את הממשלה.
משה  | 07.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת