אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"התכוננו למצב בו המטבעות הקריפטוגרפים יהיו שווים אפס"

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
הביטקוין הוא "בועה" מאז ששווה $1000
כשהגיע ל $1000 אמרו שזו בועה. ב $3000 אמרו שוב שזו בועה, וב $4000 + אמרו כבר בצורה נחרצת "זו בועה, וזה יגמר רע מאוד". וכך חזרו ואמרו שהגיע ל $8000+, ומאז טיפס עד קרוב ל $20,000. לי יותר נראה, שביטקוין הולך להיות תחליף לזהב. תחשבו על מה שהופך זהב לזהב (היצע מוגבל, קושי בכרייה, חשיבות שמייחסים לו בני האדם) - הרבה משותף עם הביטקוין. אבל רק העתיד יגלה
z | 11.02.18
53.
הביטקוין
נכון, זה כואב, אבל הגיע הזמן להבין שעשו עליכם סיבוב... שילמתם המון כסף (רובכם) על קובץ דיגיטלי שאין כלום מאחוריו! הכלכלה היחידה והאמיתית של הביטקוין היא כלכלת הפשע שמשתמשת בו כדי להעביר כספים בצורה נסתרת ולא חוקית. כל שאר האנשים לא צריכים את הביטקוין... וכל הדיבורים על זה שעוד ועוד עסקים מקבלים ביטקוין זה שטות גמורה כי: 1. למה שאשלם בביטקוין אם אני יכול לשלם בכסף הרגיל שלי? 2. בקצב הזה גם מי שהסכים לקבל תשלום בביטקוין יפסיק כי אי אפשר לנהל ככה עסק 3. הכי חשוב - כל חברי כת הביטקוין רק מדברים על שינוי המערכת הבנקאית ובלה בלה.. בינתיים כולם מחזיקים כדי לעשות רווח ואף אחד לא קונה כלום עם הביטקוין שלו (רק מי שנכנס באמת מוקדם ויש לו המון). בקיצור.. הרעיון אולי טוב אבל מה שקורה עכשיו זה פשוט קזינו אחד גדול של טיפשים.. ממליץ לכם לצאת כי במקרה הטוב יש לכם עוד גל אחד של טמבלים שהולכים להיכנס לשוק כמו צאן לטבח וזהו.. נגמרו הפרייארים.
המבין בכלכלה | 08.02.18
44.
ביטקוין - אפיק ההשקעה שגדל הכי מהר בהיסטוריה
פרופורציה למחירי הביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים - לביטקוין היו ירידות מאד אגרסיביות. שתי הגדולות עד כה - 93% במהלך 2011 - מ 32 דולר ל 2 דולר 83% בין 12/2013 ל 01/2015 - מ 1200 דולר ל 200 דולר בחודשיים האחרונים ירד 65%, מ 20000 דולר ל 7000 דולר. ההתנהגות של גרף המחיר הינה אקספוננציאלית ולוגריתמית. ירידות חריפות הן דבר שבשיגרה. הכיוון הכללי, לאורך שנים, עד עתה, היה ברור ואחיד - כלפי מעלה. מכל ירידה עד כה הוא חזר לטפס והגיע לרמתו המקורית, עבר אותה ופרץ לסדר גודל חדש. מי שמסתכל על גרף המחיר כעל גרף של מניה מפספס את התמונה הגדולה. בסופו של דבר, ביטקוין החל להיסחר ב0.05 דולר והגיע ל 20000 דולר תוך 7.5 שנים (פי 400 אלף). אין אף מניה, כולל penny stock, שהכפילה את ערכה כל כך הרבה וכל כך מהר. ממחקר שעשיתי, הpenny stock (לשעבר) שעלתה הכי הרבה היא חברת Monster Beverages ב 30 שנה החברה הגדילה את ערכה פי 100 אלף - ינואר 1988 - 0.00065 דולר ינואר 2018 - 65 דולר ביטקוין עלה פי 4 יותר, ברבע מהזמן, וגם כיום מחירו פי 140 אלף ממחירו ביולי 2010.
אדם | 07.02.18
37.
הולכים לטוס לגבהים חדשים, הסבר בפנים...
מי שבעיקר דיכא את המטבעות היא סין, עד שהם יגיעו לשורט מטורף של 5000 דולר, ואז יעני הם יתירו את השימוש בהם תחת רגולציה מטופשת זו או אחרת של דיווח תחת סנקציה לא לפני שכל המקורבים יקנו אלפי מטבעות כל אחד ויעשו מכה מטורפת. כשיגיע הביטקוין ל5000, אני אקנה 4, וכשהאתריום יגיע ל500 אקנה עוד 15. הם יטפסו בכמה מאות אחוזים תוך שנה וכשתהיה מפולת מניות אמיתית באיזשהו שלב הם יקפצו פי 10 בתוך חודש.
אסף | 07.02.18
31.
הדרך הנוחה ביותר להחזיק בהון שחור
ויש טריליונים מההון השחור שמחכה להכנס פנימה. התנודתיות של השוק מבהילה כרגע את קהל המטרה כשהשוק ירגע הם יחזרו לאט לאט בחזרה ויגיעו לשיא חדש מי שרוצה יכול לראות מה קרה ב2013. אפילו התקופה בשנה מקבילה. באוקטובר החלו עליות שהגיעו בדצמבר לשיא (אז קצת יותר מ1000 דולר) ואח"כ באה התרסקות ומיתון ארוך ועמוק (נסחר ברמות של 225 דולר) שנמשך עד השנה שעברה. וכולם מכירים את הפזמון החוזר.
אלטע-זאכען | 07.02.18
21.
אתם יודעים מה הבעיה? שאתם חושבים שזה השקעה... הכסף כבר נמחק ממזמן!
המטבעות הדיגיטליים שווים לכלום... זה שאני נותן לך אבן ירוקה בתמורה לזה שאתה שורף 100 דולר לא אומר שהאבן הירוקה שווה 100 דולר עכשיו... זה רק אומר שבזבזת כסף וקיבלת אבן ירוקה ששווה כלום... זה בדיוק מה שקורה עם המטבעות הדיגיטליים, מבזבזים חשמל וכסף בשביל כרייה של חישובים חסרי תועלת... טוחנים מיים... וחושבים שהתוצאה שווה משהו.. בנתיים מי שמרוויח זה רק מי מוכר חוזי כרייה לפראיירים, האקסצ'נג'ים שלוקחים עמלות בדולרים וחברות שמייצרות כורים וכרטיסים גראפיים שמעלים מחירים ומוכרים בקצב, תסתכלו על מניית נבידייה בשנה האחרונה ותראו לאיפה הלך הכסף של הביטקויין... היה ניסוי נחמד, מיצינו..., והמטבעות הדיגיטליים והאבולוצייה שלהם כנראה שישארו איתנו עוד הרבה זמן, אבל לא לפני שהכל יקרוס חזק לכמעט כלום והרבה אנשים יאבדו את כל ה"השקעה" שלהם...
אריה | 07.02.18
14.
הבועה לא תתפוצץ כי אין בועה כי אין מטבעות. יש פה כלום אחד גדול והרבה מהמרים.
ביום שלמדינה אחת רצינית ימאס, אחרות יצרפו עליה וכל הכלום הזה יעלם מהעולם. בעוד 10 שנים יכתבו ספרים ויעשו סרטים על ההונאה הזו וזהו, בזה זה יגמר. מצחיק לתאר את זה בממדים של בועה שתתפוצץ. יש כמה שמשוגעים שהיה להם כסף, הלכו וקנו אויר ועכשיו אין להם כסף. זה הכל.
אהוד | 07.02.18
13.
מה הפלא?
ברגע שאין הסדרה והמטבעות הללו לא מוכרים רישמית ע"י המדינות (ועל-פניו למדינות יש סיבות לא להכיר), אז ברור, לפחות לי, שיש כאן סיכון וזה רק עניין של זמן עד שבעיות יצוצו. מטבע דיגיטלי (ללא קשר לעניין הקריפטו) הוא רעיון טוב, אבל הביצוע, לדעתי, צריך להיות שונה. למשל, במינימום, שמדינה תנפיק ותפקח עליו. יתרה מכך, לטעמי באופן אידאלי, היה רצוי לבנות רשת תקשורת ייעודית (לדעתי, לא האינטרנט כפי שהיא כיום) עם סיבים אופטיים (ו/או טכנולוגיות מתאימות) שלא ניתנת לציתות ועוד אמצעים state of the art.
אמוניני | 07.02.18
5.
למה זה תרחיש אימה? המטבעות האלה משרתים בעיקר ארגוני פשע וטרור
המטבעות האלה נוצרו אולי למטרה טובה (כסף א-מדינתי וחופשי) אבל היום הם משרטים בעיקר מונקי ביזנס: הלבנת כספים, חמיקה ממס ומימון של פשע וטרור. הם יאלמו בדיוק ברגע שלמדינות הגדולות ימאס מהם. נכון, יש גם לא מעט אזרחים תמימים (וטיפשים) שמושקעים בזה. זו הייתה השקעה ספקולטיבית מראש. גופים רציניים, בנקים ממשלות חברות גדולות, מראש גידרו עצמם מה"כסף" הזה.
אורי | 07.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת