אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח: ישראל 2064 - תושבים עניים יותר שמשלמים יותר מסים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
לנתק את כל הקצבאות למשפחות שבהם שני ההורים לא עובדים מסיבה שאינה מוצדקת
צריך לנתק את כל האזרחים שחושבים שהם יכולים לשבת בכולל ולהרוויח על זה כסף, משפחה שלא עובדת בשביל האוכל של הילדים שלה לא ראויה לקצבאות, קצבת ילדים היא למשפחות הראויות לכך. בעתיד הנתונים האלו לא יהיו רלוונטיים כי או שתהיה מלחמת אזרחים או שהרוב יעזבו את הארץ ויתנו לחרדים לנהל את המדינה, נו, שיהיה להם בהצלחה עם זה.
מלחמת אזרחים | 08.02.18
7.
אז למה פורום קהלת מנסה לחזק את הלימודים הנפרדים לחרדים באקדמיה?
לימודים נפרדים מונעים יצירת מכנה משותף לכלל האוכלוסיה. הם על רמה נמוכה וכך מנציחים את חוסר השיוויון והם מוציאים בוגרים שקשה להם להשתלב בשוק העבודה. בדיוק שלוש הסיבות ששראל מונה כסיבות לכך שלא צריך לממנם. קדימה ללימודים משותפים. תראו שהחרדים יבואו.
משלב חרדים | 08.02.18
6.
קישקוש.אין שום דרך לקבל תחזית מדויקת 50 שנה קדימה. והנה למה:
לך 50 שנה אחרוה, לשנת 1968. האם מישהו היה מסוגל לחזות אז את המצב הכלכלי, המדיני, הדמוגרפי, וכו' שיש היום? התשובה הברורה היא לא. כל ניסיון אקסטרפולציה כזה היא אוננות חשבונאית חסרת כל בסיס וכל תקפות.
פרופסור לסטטיסטיקה | 08.02.18
3.
זה דיי ברור כבר עכשיו
לא צריך ללכת כל כך רחוק...כבר עכשיו משלם המסים ממוצע הוא לא עשיר...לעשירים יש הרבה עובדים שדואגים שהם ישלמו פחות מס. כך זה בכל העולם, כיוון שעשירון העליון שולט על כל הפוליטיקאים...אין סיבה שפתאום משהו יגיד, בו נפסיק לדפוק עניים, בו הדפוק עשירים.
לא גאון | 08.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת