אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון ופולקמן מתכננים: "מגה-חוק" למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
שימו לב לתזמון ההתגייסות של שר האוצר למאבק בשחיתות ברשויות, ואיך זה קשור לאחיו קובי כחלון
לפני מספר חודשים: "צוות חקירה בראשות ערן מלכה המליץ להגיש כתב אישום נגד קובי כחלון בחשד לעבירות. * תנ"צ אפרים ברכה אימץ את ההמלצה וכתב חוות דעת בהתאם. * בעקבות פניה שקיבל מגורם מסוים שינה ברכה וריכך את קביעותיו באופן שאיפשר להחליט על גניזת תיק החקירה *". עדכון מהיום: ערן מלכה בעדותו בבית המשפט: * "מח"ש התעלמה מראיות לסגירת תיק קובי כחלון בידי מני יצחקי ..." * "חקירתו של כחלון הייתה מעורבות חריגה של אגף החקירות, בניגוד לחקירות אחרות של בכירים בשלטון המקומי..." * " יצחקי וברכה חברו יחדיו כדי לסגור את התיק נגד קובי כחלון..."
ירדן | 12.02.18
18.
לחייב בדיקה במכונת אמת כל 3 שנים
הפיתרון לשחיתות במדינת ישראל ...לפני שמתמנים להיות ח"כ / ראש עירייה / מנכ" ל / סמנכ"ל ועוד המתמודד מחוייב לעבור בדיקת פוליגרף שבה ישאלו אותו שאלות הנוגע להטרדות מיניות / לקיחת שוחד . גם במהלך כהונתו כל 3 שנים יעבור בדיקת פוליגרף דומה.....הדבר יצמצם מאוד את השחיתות
משה | 12.02.18
13.
▪דחוף להכיל את החוק ולהוסיף לו חידודים לרוב !!!
רצוי היה להתחיל עם חדרה בדחיפות... ▪שר האוצר משה כחלון, היה טוב אם כבר לטיוטא הראשונית של הצעת החוק הייתם מוסיפים התייחסות לטיפול במשרת היועץ המשפטי והגזבר שכיום משמשים שומרי סף של ראש הרשות במקום של התושבים... ▪כל עוד שומרי הסף קשורים בדרך ישירה- עקיפה לראש הרשות תמיד הקומבינות ימשיכו לחגוג על חשבוננו !
איציק סעדון | 12.02.18
8.
זה השלד של השטן. בשביל זה צריך צבא, לא צדיק או שניים
כל עוד זה לא הפך להיות נושא לאומי עם תקציב וכח אדם יוצא דופן, אז אתם דואגים רק לשמכם הטוב אצל הדורות הבאים. שעליכם יגידו - ניסינו. אבל למעשה מה שאתם עושים רק ירענן את השורות של החלאות. יאפשר להם להסתתר ולצאת משודרגים. אני חושש שאתם כבר יודעים את זה..
לשבור אותו למעוך ולפורר  | 12.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת