אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני יכול לגור באירופה ובאמריקה, אבל לא ב-961 יישובים במולדת שלי"

139 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

133.
שקר צביעות ואחיזת עיניים
יהודי אינו יכול לגור באף ישוב ערבי , מי שיעז ויקנה בית בישוב ערבי, ישרפו לו את הבית. אבל ערבי יכול לקנות בית בכל מקום ולגור בכל מקום... יהודי לא יכול לזכות במכרז של אף רשות ערבית בישראל, אבל ערבים זוכים במכרזים בישראל באופן חופשי לגמרי. דבריו הם שקר הבל ורעות רוח..
פינטו  | 18.02.18
132.
חולון
אדון עודה יה דודה טראמפ גם לא רוצה אותך באמריקה במיוחד לא בוגדים ותומכי טרוריסטים מוסלמים , וישראל לא המולדת שלך , אתם מסלפים את ההיסטוריה איזה סמל של המדינה יש לך מי ואיזה ממשלה היתה לך אתה יכול לחזור לירדן או למצריים לסוריה או לאירופה שמזמן הרסתם אותה וזה העונש של אירופה
שם טוב | 18.02.18
127.
ח"כ כנסת בתחפושת של ליצן לכאורה
עודה עודה עודה במעגל נחוגה נסתבובה כל היום עד אשר נמצא מקום .....עזה ,זה המקום שלך ואני לא גזען אלא אתה והחברים שלך שגרמתם נזק בלתי הפיך במיוחד בקדנציה שלך בין יהודים לערבים הכל היה טוב והכל היה בסדר עד שתמכת לכאורה בטרור בתוך המדינה מלבה יצרים אתה וזובי וכל החבורה אז שב בשקט יזלמה
ח"כ  | 18.02.18
124.
כלכלה וערביי ישראל
טועה ח"כ איימן בנקודת מבטו. נניח שנכון, כי לא בדקתי, שערביי ישראל משלמים כ 12% מסך המסים המתקבלים. 1. בשל גודלן של המשפחות הערביות, הן צורכות הרבה יותר שרותי בריאות, חינוך ותשלומי ביטוח לאומי לעומת הסקטור הלא ערבי. 2. חלקו של הציבור הערבי בתאונות גרכים קשות בישראל גבוה בהרבה מחלקו היחסי באוכלוסיה 3. רוב רובו של הציבור הערבי איננו משרת בצה"ל ואינו תורם בשום צורה ואיננו מתנדב לשום מטרה. דבר המקנה לו עדיפות כלכלית ברורה. 4. כמות הפשע, רצח, סמים במיגזר הערבי גבוה לאין שיעור מחלקו באוכלוסיה.
סימי זיידנמן | 17.02.18
116.
105 החצוף תחזיר את האדמות לאינדיאנים במקום להתלונן על ישראל
אין מקום בעולם שלא נכבש על ידי ישות כלשהי, אין מקום שלא היו בו מלחמות, אין מקום שאין בו פליטים שהשתקמו. אין גם מדינה בעולם שבה יושבים בפרלמנט אוייבי המדינה, שפועלים בגלוי להחרמתה. ה"פלסטינים" הפכו את הקורבנות שלהם למקצוע מכניס. החצופים לא רק שלא מופלים לרעה, הם מופלים לטובה בכל פרמטר. הם לא משרתים בצבא, הם מקבלים העדפה מתקנת בכל מוסד להשכלה גבוהה והם עוד מתלוננים ללא הרף. ואתה, שיושב על אדמות שנגזלו מאינדיאנים, מתלונן? צבוע!
אתה צבוע ודוחה | 16.02.18
110.
במגזר הערבי 79% גרים בדירה בבעלותם
תמיד אפשר למצוא נקודות מפלות. האמת היא הפוכה. 1. אני לא יכול להיכנס לכל כפר ערבי בתחושת ביטחון והוא יכול להיכנס לכל מקום יהודי בתחושת ביטחון גמורה. 2. אחוז בעלי הדירות במגזר הערבי גבוה בכ15% מבמגזר היהודי. במגזר הערבי לא חסר מקום לגור ולא דיור בר השגה. 3. אולי זו נקודת המחלוקת - איימן היקר, זו לא המולדת שלך. זוהי מולדתם ההיסטורית של היהודים. אתה מוזמן לגור פה בכיף. אבל זה שהיגרת לפה אחרי שארץ ישראל נהייתה אטרקטיבית בעקבות ראשית הציונות לא אומר שזו המולדת שלך.
אבי ורד | 16.02.18
106.
אנחנו תומכים בארגוני טרור, ברצח של חפים מפשע, בסופה של המדינה היהודית ואני לא מבין
איך לא משתפים אותנו בקבלת החלטות באופן שיוויוני... קחו דוגמה מסוריה, מלבנון, ממצרים, מערב הסעודית, מעירק, מקטאר, מתימן, מלוב, מסודן, שם אפשר לראות חברה ערבית שוויונית משגשגת. אבל בישראל הגזענית והפשיסטית, לא נותנים לערבי לחיות כמו בנאדם ! מה אני כבר מבקש ? לנגב קצת חומוס, לקבל כבוד, לעודד רצח יהודים... דברים אלמנטריים...
ח״כ איימן אודה | 15.02.18
104.
כרגיל מתקיפים את הבן אדם.
אני ישראלי לשעבר ויהודי.  תמיד כאשר מישהו מעלה נקודה כלשהיא המגיבים מתקיפים את האדם ומסובבים את הנושא למקומות אחרים. תגיבו על אותה נקודה שהבן אדם מדבר עליה. מעשה טוב וראוי אינו נותן לאף אחד רשות למעשים רעים ולא ראויים ופגיעה באחרים. האם האוכלוסיה הערבית מופלית לרעה על ידי רשויות התכנון במדינה? בהחלט כן. האם המצב דורש שיפור שלא רק שיעזור לאוכלוסיה הערבית אלא לכלל האזרחים במדינה? בהחלט כן. האם כיהודים שעברו הפליות דומות לאורך ההיסטוריה עלינו להמנע מלעשות זאת לעמים אחרים? בהחלט כן. 
יורד בארה״ב | 14.02.18
97.
סמכות עם אחריות
אימאן עודה, תפוש ביצים, כלומר אזור אומץ נגד הרב שבוחר בכם, כנס לממשלה לקואליציה לא כתמיכה מבחוץ, אלא כמפלגה שיכולה לשנות מבפנים, לדאוג לאזרחים הערביים וגם היהודים, לדעת לקבל תקציבים ולהיות מחוייב לביצועם ההולם, כן זה מה שנדרש משר בממשלה, וכמובן גם לקחת אחריות גם בתחום כלפי המדינה שנרגיש שאתם בעד המדינה שאתם חיים בה וגם כלפי הציבור שלכם שרוצה רווחה ושקט
אבי | 13.02.18
96.
אם המדינה שלך?
מדוע אתם תוקפים את שלטונות החוק באופן בוטה ופרוע בכל הזדמנות שנקרית. לא אתה ולא חבריך שיות תמימות ומסכנות, אתם נבנים מחורבנם של אזרחים ערבים תמימים שכל רצונם לחיות איתנו בשלום. כפי שההנהגה הפלשתינית לא הובילה ולא קידמה את הציבור הפלשתיני ולו בצעד אחד קדימה, וההפך הוא הנכון! כך גם אתם. אני משוכנע שיש ערבים ישראלים רבים שהיו שמחים לראות את הרשימה המאוחדת על כל חבריה, מחוץ לכנסת ולראות ערבים שפויים שבאמת טובת הציבור מול עיניהם.
דוד | 13.02.18
94.
צדק צדק תרדוף ועדיף שהדובר ידבור אמת!!!
אימן אינך צודק ואף נהפוך הוא. הערבים יכולים לגור בישובים יהודים, וזאת אף בהגנת בימ"ש בעוד שהיהודים אינם יכולים לגור בישובים ערבים, גם כשקיימת קרקע יהודית בישוב ערבי היא אינה ניתנת ליישוב ע"י יהודי אלא רק כמכר במחיר מופחת לערבי. אתה אינך צריך להמציא תירוצים קיימת אפליה והיא רעה ופוגעת שכן מרוב שאין תכנון בישובים ערבים גם אין פיקוח ואיש הישר בעיניו יעשה. בעוד שבישובים יהודים יש צורך בהיתרים נתקלים לא אחת בבניה בישובים ערבים ובמרחב הערבי ללא היתר. בעוד שהיהודי מחוייב למדינה ונשמע לחוקיה קיים פיחות ביחס לחוק במיגזר הערבי. יש הרבה מה לעשות וטוב שנעשה ביחד שכן רבה העבודה על קיום משותף צודק שיוויוני בו יש מקום מכבד למגזרים השונים וחבל שהשיח הוא קולני ופוגעני במקום להיות משתף, מכיל ותורם.
שרי | 13.02.18
80.
כאשר אתה ומפלגתך תתחילו לקדם את הנושא של ערביי ישראל גרידא נדבר
אתם מתעסקים עם הנושא הפלסטיני שאיננו בר קיימא. בין אם זו הרשות ובין בנושא זהותכם. אתם רוצים להיות חלק ממדינת ישראל?! תתחילו לעשות משהו בנידון. תשלומי מיסים כמו כל אזרח, ללכת לעבוד, הורדת רמת הפשיעה שיש לכם וכולי. תתחילו לקבל את הנושא שלא תהיה מדינת פלסטין מהנהר עד הים. תתנהגו כמו כל אזרח ולא כמו כנופיה. רק שזה לא קיים באג'נדה שלכם (המפלגה המשותפת) או באילו שבחרו בכם. מבחינתכם כולם חייבים לכם. תתבגרו. אחרון רוצים להגר... אדרבא. ישראל מדינה חופשית ואתם יכולים להגר לאן שתרצו.
ישראלי שפוי | 12.02.18
78.
גם אני יכול לגור באירופה וארה"ב
ולא בכפרים הערבים בישראל. אם ישראל המדינה שלך אז קדימה לך תתגייס לצבא או תעשה שירות לאומי כדי לשמור/לתרום לה. אבל אתה בראש המתנגדים לכך, אז כנראה ישראל היא לא המדינה שלך, היא בסה"כ פלטפורמה לניגוח כדי להרסה ולהקים עליה את "פלסטין".
אזרח | 12.02.18
74.
השתלבות בחברה הישראלית
איימן עודה נכון שמגיעות לכם זכויות כתושבי מדינת ישראל אבל מה עם החובות ? בטח תסכים איתי שאין מקום אחר בעולם יותר טוב ממדינת ישראל, באף מדינה ערבית אחרת לא תזכו לרמת חיים כמו בישראל האינטרס שלכם צריך להיות נאמנים למדינה בהצהרה, להפסיק ל"דאוג" כביכול לפלסטינאים ויותר לטפל באוכלוסיה הערבית במדינה, להקיא מתוככם דמויות הזויות כמו חנין זועבי שרק גורמת לכם נזק ואתם יודעים זאת ולפעול בכל זירה בנלאומית לטובת מדינת ישראל. האמן לי מצבכם ישתפר לאין ערוך כי עם ישראל הוא חנון ורחום ורק טוב יצא לכם מזה. כבר היום ראה כמה מכם משתלבים בחברה הישראלית כמעט בכל תחום וכולם חיים טוב ומרוויחים טוב אתם באים בשבתות לפארקים הציבוריים לבלות באין מפריע והאזרחים מסוגלים לדבר אלו עם אלו ללא חסמים, אתם ההנהגה הבעייה המרכזית, אתם המסיתים,אתם עושים צרות בנאומיכם, ההתלהמות היא לחם חוקיכם ומכאן אם שואבים את היכולת שלכם להיבחר שוב. שנו סגנון תרגיעו ותשתלבו אנחנו ואתם לא הולכים לשום מקום, אל תעמיקו את השנאה לילדים שלכם שיגדלו שונאים בלי לדעת למה, תתקדמו.
יגאל | 12.02.18
70.
אם תמשיך לדבר בסגנון הזה אז יש סיכוי מאוד גבוה
שהדרך לשלום מאוד קרובה. גם אם הנתונים שלך שגויים (והם שגויים בענק!) עדיין סגנון השיח החדש שלך פתוח להידברות ומו"מ נורמלי בין בני אנוש שבאמת רוצים לחיות. בשלום. אנחנו נסלח לך על הערות השוליים שמרמזות שלא נטשת את הדרישה לחזור לארץ, לכל הארץ ולזרוק אותנו לים. אנחנו גם נסלח לך על הפגישות החשאיות שלך עם גורמים העויינים לנו רק כדי לחתור תחתינו בזמן שאנו מאכילים אותך. אנחנו נסלח לך על עוד עוולות שאתה וחבריך עושים בשם.... אנא עראף בשם מה? כל יום אתם באים עם סיפור חדש. אבל הכל כמובן יהיה תלוי בזה שאתה תודה שמדינת ישראל מוכנה לתת לכם מרצונה הטוב ולא כי היא חייבת לכם דבר או חצי דבר. לחלופין אנחנו מוכנים לוותר לכלל המגזר על כל ה 36 מיליארד (אם בכלל גבינו כזה סכום מכם), לתת לכם עוד 50 מיליארד ובואו תפנו את מקומכם ממקום מושבכם ותלכו לכם בשלום ובבטחה לאן שרק בא לכם, זולת מדינת ישראל. מדינת היהודים.
דניס | 12.02.18
66.
שקרים ועיוותים, כרגיל
בהחלט נוסדו יישובים ערבים אחרי קום המדינה. בנוסף, ערבים מתגוררים ללא בעיה באחוזים גדלים והולכים בערים שנולדו כערים יהודיות רבות: באר שבע, ערד, כרמיאל, נצרת עילית, חיפה ועוד. לעומת זאת, יהודים שניסו להתיישב ביישובים ערביים נתקלו באיומים או בשריפת בתים: בכעבייה, בנצרת ועוד.
נדב | 12.02.18
64.
דמגוג בשקל
משקיעים בו תוספת של 3 מיליארד מ ע ב ר למה שהם כבר מקבלים והוא עוד בוכה. המגזר ידוע שהוא חולב את הביטוח הלאומי על שקרים והמצאות . כמו שהאחים שלו באירופה מנצלים את המדינות המארחות ככה גם הרבה מהאזרחים הערביים. במקום להגיד תודה שהוא גר במדינה הכי מתקדמת באיזור שילך לגור בכל אחת מהמדינות השכנות ואז נראה אותו גיבור גדול...
JJJ | 12.02.18
62.
זה נטו אידיאולוגי איימן. הערבים רוצים להיות מוכרים כאלו אשר חיו בישראל טרם 48.
וזה נתון עובדתי שאנו היהודים לא יכולים לקבל מכורח ספר התנ"ך ובשל רצוננו העז לדבוק בעמדתנו הפנטסטית לא פחות - כי הארץ הייתה טהורה מאדם וחיכתה ליהודים. אין מניעה לטעון כי אדמת ישראל היא הארץ המובטחת לעם היהודי מכורח התנ"ך, אבל צריך להכיר כי בתקופת הגלויות חיו פה עמים מעורבים - ביניהם נוודים וסוחרים אשר צאצאיהם הם "הפלסטינים" של היום. זוהי אדמת מריבה דתית, אידיאולוגית. האסלאם מכיר בתנ"ך ובאלוהים היהודי, הוא לא מכיר במצוות וברעיונות היהודיים. הגיע הזמן שהערבים יכירו בקיום מדינת ישראל כבית לאום לעם היהודי, בשל מציאות חדשה שנולדה עם שינויים גאו-פוליטיים טכניים ומשברים היסטוריים עם יסוד מקראי. הגיע הזמן שהיהודים לא ינסו לטאטא את ההיסטוריה ולדבר על נוודים ערבים - שהרי אם נפתח את המקרא היהודים נענשו שוב ושוב והיו נוודים בכל רחבי תבל, ויכירו בכך שהנוודים "הפלסטינים" חיו פה, ויש להם קשר רגשי לאדמה בה ישבו (כמו הקשר הרגשי של היהודים בגולה לארצותיהם, ולאו דווקא לישראל). לאחר שהתיישרנו רציונאלית, אפשר לדון על שלום.
חוליו המרגל.  | 12.02.18
59.
על מי אתה עובד?
חבר אודה היקר, על מי אתה עובד? אתם רוצים להישאר בתוך העיר/שוכנה שגדלתם. אין לכם רצון לגור במקום אחר! יש תקדים משפטי וכל מי שרוצה יכול לגור בכל מקום! למה לא סםרת על מקום מגורך? על זה שאתה גר בכאביר - שוכנה בתוך חיפה ממש במרכז הכרמל - הנדלן הכי חם בעיר הזו? שיש לכם אישור לבנות בשכונה יותר מלכל שכונה אחרת בעיר?
חיפאית | 12.02.18
58.
15 מליארד בנוסף למה שכל השאר מקבלים, לא במקום!
כבישים אתם לא מקבלים? שרותים ממשלתיים? מלגות, תקציבי מחקר וכל שאר מה שהמיסים שלנו הולכים אליו? זה עיוות מוחלט של הסטטיסטיקה! הערבים הם 20% מהאוכלוסיה, משלמים רק 10% מהמיסים ומקבלים יותר מכל השאר (בגלל העדפה מתקנת במגוון תחומים והתקציב הנוסף שהוקצה להם). ללא ספק צריך להשקיע בחברה הערבית בכדי שלא יפגרו מאחור, אבל גם משקיעים בכם וגם אתם עוד ממשיכים להתלונן שאתם לא מקבלים מספיק?
רועי | 12.02.18
55.
המידע שלו לא נכון
היסטוריה רהט הוקמה בשנת 1972 במסגרת תוכנית ממשלתית להקמת ישובי קבע לאוכלוסייה הבדואית בנגב, כארבע שנים לאחר הקמת היישוב הראשון תל שבע. במסגרת תוכנית זו הוקמו עוד חמישה יישובים: חורה, כסייפה, ערערה בנגב, שגב שלום ולקייה. מהקמתה ועד שנת 1980 הייתה תחת מועצה אזורית בני שמעון. בין השנים 1980 - 1989 נוהלה על ידי מועצה עצמאית, ללא תלות במועצה אזורית בני שמעון. בשנת 1989 היא הוכרה כמועצה מקומית ובשנת 1994 הוכרה כעיר. בשנת 2004 הוקמה בעיר תחנת משטרה שמונה כיום כ-70 שוטרים.
קובי | 12.02.18
48.
אז למעשה הוא מודע שהערבים משלמיםפ חצי מס מיהודים?
יש קצת יותר מ 20% ערבים במדינה אבל משלמים רק 12% מהמס. חבל שלא הראה כמה משתלומי ביטוח לאומי הם מקבלים (רמז - יותר מחלקם באוכלוסיה) שלא לדבר על תשלומי ההעברה. זו אפליה נגד יהודים! מדינת ישראל מפלה באופן שיטתי את היהודים ומעדיפה ערבים. זו עובדה!
המיואש | 12.02.18
47.
גם אני כיהודי במדינת היהודים לא יכול לגור בכל ישוב
ישובים ערבים לערבים ישובים יהודיים ליהודים זו לא גזענות זו הפרדה במטרה למנוע חיכוכים מיותרים. אבל הערבים והשמאלנים אוהבים חיכוחים. הם בונים על זה. למה יהודי לא יכול להתפלל בהר הבית? זה חופש דת זה? למה על זה אודה לא מתלונן?
המיואש | 12.02.18
44.
ישובים ערבים ו ועדות קבלה
מר עודה הנכבד גם באירופה לא בונים ישובים חדשים לערבים, אשמח אם תודיע לי היכן באירופה בונים ישובים לערבים בארה"ב ישנן בתים שלא משכירים לשוכרים דירות ללא ועדת קבלה של ועד הבית מר עודה הנכבד לדעתי אין לך כל בעיה תוכל לגור בישוב ערבי חדש בכל ארצות צפון אפריקה, לוב, סודן, מצרים, לבנון, ערב הסעודית, תימן, ארצות המפרץ, פרס, סוריה , ירדן, טורקיה , מלזיה אינדונזיה ועוד ועוד, מדוע שלא תעבור לשם, שם לא תמצא מתחת לכל בית כתובות עתיקות בעברית כמו שניתן למצוא בארץ ישראל.
אליעזר | 12.02.18
41.
לא הבנתי, בנו 700 ישובים לערבים
מי אמר שאתה לא יכול לגור בישוב יהודי? למה בכלל צריך לבנות בישראל ישוב שהוא רק לערבים? כמה ישובים בנו לערבים בארה"ב ואירופה? 0 - אז למה באירופה אתה מוכן לגור בישוב מעורב ובישראל אתה מצפה לקבל ישוב ערבי? לא בנו ישובים ערבים כי אין סיבה. זו מדינת ישראל. הישובים הם ישראלים לא ערביים. אתה רוצה לגור בישוב ערבי חדש? סע למידנות ערב. אתה רוצה לגור בישראל? תגור בישוב ישראלי. אתה תופתע כמה אנחנו נקבל אותך בישוב שלך יותר טוב משהיית מקבל יהודי בישוב ערבי.
יובל | 12.02.18
31.
אתה גר באחד המקומות היקרים בחיפה עם אוכלוסיה ערבית גדולה מאוד.
1. צבא אתם לא עושים. ואת אלו שעושים צבא או שרות לאומי אתם ממררים לו את החיים. 2. לאוניברסיטאות ולטכניון אתם מתקבלים עם רף כניסה נמוך ביותר - אפליה מתקנת. 3. משלמים ארנונה באחוזים הרבה יותר נמוכים מכלל האוכלוסיה בפרט בכפרים ויישובים ערביים. 4. אין הקמת יישובים חדשים? אתם מרחיבים את היישובים שלכם ללא היתרים במספרים מטורפים. 5.משלמים ביטוח לאומי - מקבלים קצבאות ודמי אבטלה בסכומים גדולים מכלל האוכלוסיה. כנ"ל שרותי רפואה - תבקר בבתי חולים בצפון. בקיצור איימן איימן בכיין וסלפן
גיא | 12.02.18
24.
ואני גם
בבקשה תסביר שר יקר איך זה שכל כפרי ישראל בוועדה קרואה או שהרשות מפוקחת ע"י חשב חיצוני של משרד הפנים ואיך זה שכל תקציבי הפיתוח שאתם מקבלים ממשרד האוצר והפנים נעלמים בין החמולות משפחותיהם של נבחרי הציבור שלכם שגונבים את כל הכסף ואתם חיים בתת בתנאים תבקרו תחילה את עצמכם . ואוסיף שאשמח לגור בכפר בוילה ולא בבניין אך מי ימכור לי בית אף אחד וגם לא בשכירות אז אל תבלבל במוח שב בשקט
גם אני  | 12.02.18
23.
תרבות השקר מבית עודה ויתר חבורתו
אם ערבים משלמים את המיסים הנ"ל סימן שהם מרוויחים יותר כי תרבות הכסף השחור במגזר הזה והחרדי הם מהגבוהים.אם קשה לך לשלם מיסים תמיד יש לך את האפשרות לברוח למילוי המס בגדה או בעזה,ושם אונ יודעים בתשלומי המס הם נמוכים מאוד מהסיבה של מרוויחים.אז עודה תספר את השקרים שלך אצל האוכלוסיה השקרנים וההזויה שלך.מה שבטוח אלה שמרוויחים אתה לא מייצג אותם
חיים | 12.02.18
21.
קטר בונה איים עכשיו מאוד יפים, מדוע לא תלך לחיות אם אחים שלך במקום לחיות בנצרת עילית ?
ערבים רצו ללמוד בבית ספר בערבית , נתנו להם ערבים רצו ללמוד בערבית באוניברסיטה, נתנו להם ערבים לא רצו להגן על מדינה בצבא, , נתנו להם ערבים רצו שישיארו אותם בשקט בכפרים, נתנו להם מה עכשיו ערבים רוצים ? לקבל יהודיה לכל ערבי מסכן ?
ישראלי | 12.02.18
16.
וכמה ישובים בנו במיוחד למגזר הרוסי,האתיופי או הצרפתי?לא צריך לבנות ספציפית לשום מגזר!
החרדים והערבים רוצים ערים במיוחד למגזרים שלהם כי המחירים שם פי 3-4 זולים יותר מאשר בערים למגזר הישראלי, מה הבעיה? תגורו איתי בחדרה ותשלמו 1.5 מיליון לדירה כמו כל הישראלים.
ישראלי מהמגזר הסיני | 12.02.18
14.
על זה שהאדמה בכפרים זולה מאוד הוא דיבר ?
אם מחר בבוקר אדם שחי בכפר ערבי רוצה לבנות לעצמו חמש קומות בבית הוא רשאי לעשות זאת עם מינימום רגולציה, וכמובן בחצי מהעלות בערים. על זה הוא דיבר ? הארנונה בכפרים מגוחכת, על זה הוא דיבר ? חברים שאני מכיר שגרים בדליה ועוספיה צוחקים עלי כשאני מספר להם כמה שילמתי על דירה חדשה מקבלן בעיר.
רז | 12.02.18
2.
הכל נכון אבל השימוש שלו במספרים עקום
אם כבר החלטת להסתכל על ערבים מול יהודים, אז ערבים משלמים בממוצע חצי כמות המס שיהודים משלמים. בלי קשר ברור שהמדינה צריכה להשקיע בקידום כל האוכלוסיות החדשות. ובקשר לישובים שוב – כמות הישובים לא רלוונטית אלא רק כמות הבתים, ופה זה נראה מאד שונה.
אדם | 12.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת