אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חושבים להשקיע בהנפקה של מטבע וירטואלי? כך תעשו זאת נכון

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ל 23. כל המתחרים מקנאים , כותבים בויקיפדייה.
כל חושם , או הרשלללה , או ג׳וחחחה , יכול לכתוב שם. זו התרמית. כנס לרשם החברות , כנס לאתר הרישמי של האיחוד האיירופי. אל תקשיב לבלוגרים , הם מחפשים קליקים למטרות רווח , אז כותבים מאמרים בומבסטיים. כל קליק שלך שם , הבלוגר מקבל כסף.
נועם גדיר | 14.02.18
18.
ל11 וכל החכמים שתומכים ב one coin
גילוי נאות - אין לי ביטקוין, וואן קוין אן שום אינטרס אחר. כאחד שראה פירסומים על וואן קוין והיה נראה לי מוזר הפימפום, ניסיתי ללמוד עליו. התיאור באתר והכל נשמע מבטיח, אבל.. חכמת ההמונים טוענת אחרת ונראה לי שזה מה שחשוב בהשקעות שבסוף מבוססות על מדד הפחד. אם חיפוש בגוגל לא נספק, תנסו חיפוש בטוויטר. Check out these search results: https://twitter.com/hashtag/onecoin?s=09 רמז - המילה scam חוזרת על עצמה. תעשו עם זה מה שבא לכם ולמגיב 11,מקווה שאני טועה ולא תפסיד יותר מידי על ההימור הפרוע הזה
אותו אחד | 13.02.18
14.
הטור הזה הוא מכבסת מילים ללא הסברים (בכוונה או שבטעות)
קראתי ועצרתי באמצע, במקום להסביר מנסים למכור לך סוג השקעה מתוחכם. עצות עם מכבסות של מילים כמעט ללא דברים פרקטיים. אם השקעה בחברה הפכה להיות עד כדי כך מסובכת - שצריך ללמוד כ"כ הרבה, כבר עדיף שלא להשקיע בה, בזבוז זמן.
הזוי | 13.02.18
12.
ל8
ריפל זו הרמאות הגדולה ביותר בהיסטוריה, אין לו עתיד חוץ מלשתות עוד כסף של משקיעים ולקרוס חזרה. אם תסתכל על אתרים שמדרגים מטבעות שהונפקו, תראה שיש רווחים של אלפי אחוזים וגם עשרות אלפי אחוזים, אפילו במקרים קיצוניים מאות אלפי אחוזים רווח. אז להשקיע 3000 דולר ב3 הנפקות (כאלו שחקרת לעומק) ולחכות שנה יכול להפוך אותך למיליונר, בעוד שהשקעה בריפל תהפוך אותך לאומלל
משקי | 13.02.18
5.
המטבע הוא ב"כאילו" אז אני אקנה אותו ב"כאילו" ואשלם ב"כאילו"
לא ברור מדוע על מטבע ב"כאילו" הם דורשים תשלום ב"מטבע אמיתי"??? בואו נשחק הכל ב"כאילו" ושלום על כולם!!! קראתי את ההנחיות של "המומחה" ולא הבנתי כלום מה זה? "אם מתקיימים בו המאפיינים היחודיים לטכנולוגיית הבלוקצ'יין, האם מתוארת כלכלה בריאה ואמיתית שהמטבע או האסימון במרכזה. " ???????????? זה נראה כ"עבודה בעיניים"
אילן | 13.02.18
4.
עצה איומה ונוראית. אין לכם עשירית מהידע והכישורים הנדרשים לקבל החלטה מושכלת
מצד אחד יש את ביטקוין, איתריום ושות' שהם פרויקטים לגיטימים עם פוטנציאל עצום, עם בסיס משתמשים רחב ווותק של כמעט עשור (ביטקוין) ויש את ה- ICO's שהם ב-99% דרעק אחד גדול. רוצים להמר ברולטה של 1 ל-99? בהצלחה, רק לא לבכות אח"כ (רולטה רגילה כבר עדיפה).
דן | 13.02.18
3.
הדרך היחיד להמנע מסיכונים זה להמנע לחלוטין מהספקולציה הטהורה הזאת
זה שכלכליסט נותן במה לכל מיני רו"ח זוטרים שרוכבים על הגל וממש נותן המלצות לאנשים מהיישוב זו שערורייה. 99% שתפסידו את כל מה שתשקיעו. אם רוצים ספקולציות, תסחרו באופציות על חברות אמיתיות. בשולחן הפוקר יש אימרה ידועה: אם אתה לא מבין מי הסאקר - אתה הסאקר. ובכן - אתם הסאקרים.
מוטי | 13.02.18
1.
רק OneCoin ישרוד את תהפוכות הקריפטו הללו.....
כי כל מטבע דיגיטאלי של וואן קויין רשום על שם בעליו בטאבו ב kyc קפדני מאד והרגולטור האירופי אהב את זה. רק לקרוא את השבחים שמקבל וואן קויין באתר הרישמי של האיחוד האירופי ולהתמוגג. בויקיפדייה קראתי דברים נוראיים על וואן קויין , אמרו שם פונזי פונזי פונזי , מלא פונזים....! כמשקיע מיקצועי , אני לא מושפע מבלוגרים ברשת , אני נכנס לדוחות של החברה , נכנס רק לאתרים רישמיים. וטוב לי..
הדר אשטאנד | 13.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת