אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"חוק מילצ'ן" - החוק שסיבך את נתניהו

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
כתבה "נפלאה" ושקרית
"אותם עולים גם פטורים בד"כ ממס במדינה ממנה ירדו, שכן ברוב מדינות העולם מיסוי נקבע על סמך תושבות." איזה משפט נפלא. רק שזה לא עוזר למילצ'ן. כי מה לעשות, מילצ'ן לא בא מיפן אלא מארה"ב, וארה"ב ממסה לא על פי תושבות. מילצ'ן בכל מקרה יהיה חייב גם כשהוא גר בארץ לשלם את כל המיסים האמריקאיים כל שנה עד אפריל. זה החוק. אז בעצם החוק הזה לא עוזר בכלל למילצ'ן אלא במקרים שהמיסוי בישראל יותר יקר מארה"ב. וואו.
גידי  | 16.02.18
4.
שערורייה
איני מתרגש מהמלצות המשטרה להגיש כתב אישום על עבירות שוחד לראש ממשלתנו ביבי נתניהו שכן מניסיון אישי אני יכול להעיד שלא תמיד יש קשר בין ההמלצות לבין האמת הצרופה. אם יאיר לפיד הוא העד המרכזי להפליל את ראש הממשלה אני רגוע . יאיר לפיד מעולם לא היה בשבילי איש של אמת נהפוך הוא ..... בתיק שוחד שייצגתי את הרב הראשי לראשון לציון עם ערימות קלסרים ואלפי עמודים כביכול נגד מרשי בהליך שימוע מול הפרקליטות , לא נמצא דבר מה שכן בטרם נסגר התיק הציעו לי עסקה : סגירת תיק מול התפטרותו מהתפקיד . ברור איני מ לא קיבל
עו"ד יוסי פאר | 14.02.18
2.
מאז ומעולם היו הטבות לעולים, רכב עם מספר לבן ופחות מכס, זכות לחשבון מט"ח כשהיה עדין אסור
ועוד הטבות שונות ומשונות, אפילו קדימות מסוימת בתור לטלפון [לא לזלזל - לקח 7 שנים לקבל קו!] ומי שנולד פה, שרת בצבא ושילם מיסים מכל הכוונים נלקח כמובן מאליו. וזה שהדבר עדין נמשך הוא שערוריה!
קצת מציאות | 14.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת