אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת בזק: למכירה - האינטרס הציבורי

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
את הסיבים האופטיים פורסת ברחבי הארץ עכשיו חב' התקשורת UNLIMITED ולא בזק.
קישקוש לבדיקה ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךקישקוש לבדיקה ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך מעניין ללמוד מה עומד מאחורי זה ומי ירויח מזה על הגב שלנו... בינתיים לא נראה שתהיה הוזלה משמעותית במחירים אבל מהירות סוף סוף כן נקבל, במקום המהירות הצולעת במחירים מופקעים של בזק!
ברוך שפטרנו מבזק הסחטנית | 22.02.18
29.
דעה
מקווה שאחרי שלטון ביבי יעבור יחוקקו חוק בכנסת שאסור לראש ממשלה לטוס בטיסות עסקים עם מנכלים של חברות ממש חרה לי לשמוע את זה בביקור האחרון בהודו . עם כל הסירחון שעולה מהפרשות שלו עדיין לא התבייש לנסוע ככה. איך הגענו למצב הזה בכל... אז לפחות שהחוק יגביל את הקשר העסקי עם ראשי ממשלה כי במצב כזה אף פעם זה לא יבוא לטובת הציבור ...
א | 19.02.18
27.
שחיתות שרוב העם כלל לא מבין בה
ומישהו חושב שמעריצי ביבי מבינים בכלל את גודל השחיתות והסמטוכה שכתובה פה? לכן הוא פועל בדרכים כאלה של שחיתות כלכלית ברמות הכי גבוהות. רוב בוחריו הפשוטים לא יודעים בכלל על מה מדובר וצועקים ש"הסמול רוצה להפיל את ביבי". זה מה שהוא מעביר להם בנאומים, לצעוק שהוא תמיד הקורבן...הם לא מבינים כמה כסף יכול היה להיחסך מהם למשל בתשלומי בזק, אינטרנט. ועל הגז אני בכלל לא מדבר. מעטים האנשים שמבינים את שוד הגז. לזכותו של אבי גבאי ייאמר שהוא הבין , ניסה להילחם בשוד הגז ובסוף התפטר מכיסא השר. בקיצור, ביבי מושחת מכף רגלו עד לראשו.
מנחם | 19.02.18
25.
כשממלכים בריון על הממלכה הוא יתנהג כמו בריון
כשיצחק רבין זל בשנות השבעים היה ראש ממשלה ודע שאישתו עשתה טעות לא חוקית למחרת לקח אחריות והתפטר בלי שום ויכוח. עם מר ביבי יש לנו בעיה ,מאז שהיה שר אוצר השתלח בכל העניים ועשה אותם יותר עניים ,השתלח בעובדים והוריד את הפיצויים למגיעים לפרישה ל12 משכורות במקום לפי שנות העבודה, הוריד את הביטוח הלאומי לילדים בטענה שהערבים מביאים הרבה ילדים וכאילו אין לנו אנשים שמביאים הרבה ילדים ,העלה את גיל ההגעה ל67 ו65 לנשים .חוץ מהרבה חוקים להרעת תנאי העבודה לכל העובדים .אז חשבו שזה לטובת המדינה אבל לאחר כעשור מתברר שכל זה היה לטובת המקורבים שלו. לאחר שרבין זל נרצח כל הישראלים נכנסו לפוביה מהימין אשר מאז עלו לשלטון מהם קצב ואולמרט ועוד.יש במדינה שלנו אנשים טובים וישרים וחזקים גם בשמאל וגם בימין שהם יכולים להחליף את ביבי נתניהו.ותאמינו לי כל עוד הנשים יכולות ללדת תמיד יבוא יותר טוב ויותר חזק ישר והגיוני. למר ביבי רציתי להגיד תפסיק לשחק אותה קורבן. תקח אחריות אפילו על המעשה הכי קטן שנעשה לא כחוק.
גדי | 19.02.18
23.
די לקומוניזם
הצי-בור, עם כל הכבוד לו (ויש כבוד) יכול לקנות מניות בזק ולקבל בדלת האחורית בצורת דיבידנדים את מה שהוא מכניס בדלת הקדמית בצורת תשלום על שירות. כל ההחלטות המתוארות לגבי בזק לגיטמיות כמדיניות למי שמאמין בה. אבל אם נתניהו עשה אותן תמורת שוחד הוא צריך ללכת לכלא.
עודד | 19.02.18
22.
שוחד זאת תוצאה של השמאל הכלכלי
ממשלה חזקה עם שליטה חזקה בשוק ורגולוציה כבדה יוצרת פרוטקציות לבזק או כל חברה אחרת. בשוק חופשי ונטול רגולוציה אין אפשרות אמיתית לשוחד כי השליטה של שרים ונבחרי ציבור היא הרבה יותר קטנה, אבל תמשיכו לבכות על ביבי והימין, לא על המערכת שאתם יצרתם בעשרות שנות מפאי, שכמעט סגרה את השאטלר על הפרויקט שנקרא מדינת ישראל בשנת 1984.
רון | 19.02.18
18.
ועם הגז זה בדיוק אותו סיפור...
ככה זה מאז שביבי בשלטון. הקשר בין הון לשלטון הפך חזק מבוסס ושוטף. עם הגז זה בדיוק אותו סיפור, הוא מכר/מסר את התקשורת, הבנקאות, האנרגיה ומה לא ל"חברים". ולראיה תשמעו איך הבן שלו מדבר. אנשים חושבים "אה זה בצחוק הוא רק ילד", זהו שלא, זה מה שקורה בבית בשילוב עם ארוחות נהנתנות עם כל עשירי ישראל (ורק העשירים) כשמזמינים שפים על חשבון משלם המיסים למרות שיש מבשלת...וצוחקים כל הדרך לשלטון על חשבון אנשים שלא מבינים. מעניין ש"חברים" ממעמד הביניים אין למשפחת נתניהו, אז הזעיקו את אישתו של האוליגרך להושיע את תדמיתם. בתור אזרח במדינה בעיניי זה פשוט מעליב. אבל צוחק מי שצוחק אחרון. מה שהכי עצוב בעיניי זה שהוא כנראה יפסיק להיות ראש ממשלה מתישהו בקרוב, ואני לא מצליח לחשוב על דבר אחד שניתן לזקוף לזכותו. הוא פשוט היה שם, זה הכל.
יוסי | 19.02.18
5.
אני חשבתי שעסקים עושים על המגרש
אבל כנראה שטעיתי עסקים נסגרים במגלי השן. אני נשמע כמו הבכיינים אבל בתור ליכודניק צעיר בגיל 30+. שביבי הגיע לאוצר עוד הייתי בחטיבת הביניים ומאז הוא הביא את ארה"ב לכאן ובהתחלה הוא הפריט את החברות הממשלתיות ואחרי זה פגע בכל הסוציאלי שהיה כאן כמו קצבאות, תנאי עבודה וכו'. ומאז הוא הולך עם העשירון העליון מבלי לראות את שכבות הביניים והחלשות, היום לדור שלנו אין אלטרנטיבות ועבודה לא מביאה רווחה כלכלית ורובנו עובדים ללא סוף. אז יכול להיות שהאבטלה באחוז הכי נמוך = אבל כי אין בררה עובדים בכל ובשכר זעום התל"ג גבוה = מי שנהנה מזה אלא העשירים בעלי החברות. השקל חזק = זה טוב יבואנים הגדולים והבלעדיים שלהם אין תחרות וממש לא לשכבות החלשות כי מלבד לטוס לחו"ל אין לנו רווח מכך. הנדל"ן בשמיים = טוב לבעלי הקרקעות והדירות ששוב אלה העשירים. אנחנו צריכים מפלגה שתדע לתת לנו חיים טובים יותר, גם במחיר שהמדינה תצטרך להכניס את היד עמוק לכיס, להחזיר אותנו לתנופת בניה, לשגשוג כלכלי ולא רק למעמד הגבוה.
אמיר | 19.02.18
4.
העיקר שפילבר חובש כיפה.. זה כנראה לראייתו פוטר אותו מלהתנהל ביושר
אם מכל הסלט הזה לא יוגש בסופו של דבר כתב אישום כנגד רה"מ וחבורתו, אפשר לסגור את המדינה וללכת לים. פשוט לקרוא ולא להאמין. אין לי ספק שהפרסום החיובי בוואלה זה לא ה"גמול" היחידי שנתן אלוביץ לביבי עבר ההטבות. יש הרבה דברים מתחת לפני השטח חמורים בהרבה ושעדיין לא נחשפו והכל על חשבון הגב שלנו. אם היועמ"ש יחליט שלא להעמיד פה לדין ברור שהוא פועל ממניעים פסולים.
שגיא | 19.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת