אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שכונת בתי הדירות הראשונה של קיסריה יוצאת לדרך

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
סוף עצוב
קיסריה מלאה בשטחים ירוקים, העדיפו לבנות בית דירות על המרכז הקהילתי איפה שנערכים טקסי יום הזכרון וכו. סיפור מורכב וסוף עצוב, מנהלי החפ"ק ימשיכו לתפקידם הבא ותושבי קיסריה ישארו עם שכונות לא מאוזנות. לדוגמא במתחם 700 חניות תת קרקעיות. אז יהיו עוד "הפתעות". מדינת חלם של מקבליי החלטות רדודים. הועדה הארצית לבניה אישרה את התוכנית בחצי שעה וללא סיור במקום.
תושב השכונה | 19.02.18
31.
הנאים השכנים בעיניכם?
הלכה הארנבת בא החזיר. קרא את השלט "דירה להשכיר".ואחרי שקרא את השלט, התגלגל ועלה ופתח את הדלת. עומד ומביט העיניו הקטנות בכתלים, בתקרה ובחלונות. באים מכל הדירות השכנים,עומדים סביבו, ומסבירים לו פנים: - הנאה הדירה בעיניך? - נאה. - הנאה המטבח בעיניך? - נאה המטבח, אף כי לא מלוכלך! - הנאה המסדרון בעיניך? - נאה. אם כן ,שב אינו! - לא לא אשב. -למה? - השכנים אינם טובים בעיני, איך אשב אני חזיר , לבן בן לבנים מימי בראשית, בכפיפה אחת עם חתולה כושית! לא נאה לי ולא יאה לי. קראו השכנים: לך, לך לך חזיר! גם לנו לא נאה ולא יאה!
לאה גולדברג | 19.02.18
17.
יש מגיבים שנהנים "לשפוך" רעל על היישוב..
כל כתבה על קיסריה, קמים כמה אפסים, ומתחילים לטנף על היישוב. ברור שאף אחד מהם לא גר בשכירות יום אחד ביישוב, אבל זו ה"עין הצרה" של הישראלי המצוי, שלא הצליח להגיע לכלום בחייו האומללים, שמנסה להרוס לאחרים. אז כאחד שגר ביישוב, והוריו עדיין גרים - היישוב הזה לא מתקרב לאף מקום בארץ מבחינת תחזוקה ושירותים. הבעיה היחידה של קיסריה - המרחק מתל אביב. לכן יש בתים לא מעטים המוצעים למכירה - קשה עם הפקקים להגיע כל בוקר לעבודה. עדיין - היישוב הזה לא "רואה ממטר" יישובים אחרים.
יואב | 19.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת