אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עסקת ענק: 1,500 יחידות דיור ייבנו בדרום תל אביב

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
דורון, הבעיה ברעיון שלך היא שבסוף, כל מקום, נראה בדיוק כמו הפנימיות של הבעלים שלו.
לעיתים זה נובע ממצוקה כלכלית, לפעמים יש אנשים שבאמת אין להם 50 שקל לשלם לוועד בית, אבל המון פעמים סלאמס הופכות לסלאמס כי ככה אנשים בוחרים לחיות- בזוהמה ובהזנחה. אז לא, גם אם תבנה לכולם שם ווילות, כמו בצפון תל אביב הם לא יהיו.
ל-14. | 21.02.18
16.
להפוך את דרום תל אביב לחיי ביטחון כמו ברמת אביב
להחזיר את דרום תל אביב לקדמותה ולקלוט יהודים מכל יבשת אירופה ; גרמניה ואוסטריה, הולנד ובלגיה, הונגריה ופולין. לקלוט יהודים מכל יבשת אמריקה:ארה״ב וקנדה ומכל אמריקה לטינית; קולומביה וארגנטינה, מקסיקו ולאכלס אותם בדרום תל אביב ולשכלל את דרום תל אביב ולהרוס את כל המקומות הפשע וסמים וזנות ולנקות ולקרצף את דרום תל אביב
דורון | 21.02.18
9.
קודם צריך לפנות את הפולשים ... נראה את זה קורה
"הקרקע מוחזקת היום ברובה ע״י פולשים" - ואלו יקודו קידה עמוקה ויפנו את השטח מרצונם??? מאחר ומדינת ישראל היא גן-עדן לפשיעה, יעברו שנים עד שהיזמים יצליחו לפנות את הפולשים מן הקרקע, אם בכלל. הפולשים יעתרו לבתי המשפט בטענה שיש להם חזקה כי הם יושבים שם כבר עשרות שנים ולכן לא ניתן לפנותם בניגוד לרצונם. בית המשפט, שמעדיף לרחם על פושעים במקום לעמוד לימינם של אנשים ישרים ושומרי חוק, ישלח את כולם להליך גישור שבו היזמים יצטרכו להכניס את היד לכיס בכדי לפצות את הפולשים (גן עדן לפושעים, כבר אמרנו?). הפולשים מצידם, שיראו שמצליח להם, יחשבו שעלו על "בוננזה" - הזדמנות "לעשות מכה של החיים" - וידרשו פיצויים מופרזים שיהפכו את כל הפרוייקט לבלתי כדאי כלכלית. כל הפרוייקט יתקע למשך שנים וספק אם אי-פעם יקום. כל עוד המדינה נמנעת מלהלחם בפשיעה מלחמת חורמה ולפנות פולשים מקרקעות לא להם, הפולשים ימשיכו לחגוג על קרקעות לא להם ופרוייקטים שיכולים להקל על משבר הדיור לא יצאו לפועל.
א.א. | 19.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת