אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זוכי מחיר למשתכן בגליל ים חוששים מעיכובים: "אי-ודאות גבוהה"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
זיכיתי בהרצליה וביטלתי
העסק יקח 5 שנים עד לאכלוס והעולם יכול להתהפך מאה פעם עד אז חוצמיזה שהשוק הולך לרדת חזק ובעוד שנתיים שלוש המחירים בשוק יכולים להיות אפילו נמוכים יותר ממחיר למשתכן. רק השנה ירד בהרצליה 10%, אחת הירידות החזקות בארץ. לשלם שכירות 5 שנים = בערך 300 אלף שקל בהרצליה לפי 5000 שח בחודש ל- 4 חדרים סבירה. אני יכול לקנות במזומן מחר אבל לא מאמין שזו עסקא כדאית כמובן לקנות במחירי השוק הרגיל אין מצב נחכה שנה שנתיים, השוק יורד ויש היצף דירות (תמיד היה רק שהקבלנים רימו את הציבור עם שטיפת מוח, הציבור רץ כשהמחירים עולים ובורח כשיורדים, רצו עשור עכשיו יברחו עשור).
סמי | 11.04.18
12.
מחיר למשתכן
עוד מישהו מאמין למחיר למשתכן? אני די בטוח שיהיה עיכובים...ובטוח שיהיו עוד בעיות... זוגות צעירים שנרשמים לזה ממש נרשים ללא נודע וחבל... במקומם הייתי קונה דירה במשהו שמיועד לזוגות צעירים כמו שפרי נדלן בונים למשל. כמו בכל תחום.. לסמוך על המדינה זה בעיה
ישראל | 26.02.18
3.
ל1 הבנת הנקרא
אם הפרויקט ימסר בסוף 2021 המשמעות היא 5 שנים מיום הזכייה ולא 5 שנים איחור אלא שנה וחצי. כשאתה קונה פרויקט על הנייר כמה זמן אתה מחכה למסירת הדירה? אותו דבר כאן רק שכאן ההנחה משמעותית הרבה יותר (במחיר אי וודאות של הדירה שתבחר). מכאן שכל אחד יעשה את החשבון שלו.
צח | 23.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת