אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הארכות המעצר בתיק 4000 הן פשוט בושה

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אכן בושה
סוף סוף כתבה ראוה שמגשימה את תפקיד בעתונות. כל ההתנהלות בקשר למעצרים בפרשות הקשורות לנתניהו הן בושה ובזיון. היכן האגודה לזכויות האזרח? האמת העובה שאין לנו במדיה גופים אמיתיים להגנה על זכויות האזרח. גם חוסר התגובה של שופטת המעצרים לתלונותיו של חפץ על תנאי מעצרו מבישה. תפקדיה של הרשות השופטת אינה להוות חותמת גומי לבקשות המשטרה כי אם לפקח על המעצר ולהבטיח שמירה על כבוד האדם.
איתי | 24.02.18
10.
נאמר"בפול אויבך אל תשמח
אין הכתוב מצדיק את המעשים של החשודים אלה מבקש ודורש לשמור על כבודם. כרגע זה עדיין בגדר חשדות עד לקביעה אחרת ולכן הביקורת עניינית אולי הם יצאו בלי כלום בסוף אז למה לצלם אותם כל יום ויום או להעריך את מעצרם כאילו אחרוני הנחשדים. זה פשוט מאוד. להפעיל עליהם לחץ שעהיו עדים כנגד ראש הפרמידנ וכך לגרוף השגים. לא משנה האמצעים רק המטרה. האם מעצרם נחוץ כדי שיסגרו את הבוס. גם ככה חרב עולמם ויש עוד דרכים או תנאים מגבלים כדי לא לרמוס את נפשם וגופם ומשפחתם. לעצור רק כדי לעצור זה לא חוקי. ישנן דרכים רבות להילחם
כתבה טובה ואנושית | 24.02.18
5.
אין כבוד לראש ממשלה במדינה הזאת
אם אין כבוד לראש ממשלה במדינה דמוקרטית זה אומר שמשהו דפוק במדינה וגם בספר החוקים שלה, ואם זה היחס לראש הממשלה אז זה גם אומר הרבה על היחסים בין שאר האזרחים במדינה, מה שאומר שאם לא היה לנו אויב משותף כנראה שמלחמת אחים היתה בלתי נמנעת! מישהו בכנסת צריך להרים את הכפפה ולחוקק דחוף חוק להגנה על כבוד ראש הממשלה, כי מכאן משתקפת פרצופה של המדינה!
עילי  | 24.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת