אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם מכוניות הדיזל ייעלמו מהכבישים?

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
הבל ורעות רוח
רכבי הדיזל, חסכוניים יותר ועם מסננים מתאימים מזהמים פחות. שקלול של שני הנתונים האלה הופכים אותם להרבה יותר טובים לאיכות הסביבה מרכבי בנזין. זאת ועוד, אם הממשלות יעודדו יצור ומכירה של ביו-דיזל הדלק המופק יהיה זול ממחזר וגם נקי מאוד. מוכרים לציבור שקרים ממניעים זרים.
ארז | 10.10.18
17.
דיזל מסוכן ומלוכלך
...הצרכנים הגרמנים הקמצנים משתמשים בו כי הוא יותר זול בתחנת הדלק וצורך פחות...איכות הסביבה כן ...אבל עד שמגיע לכיס... והיצרניות הגרמניות מגינות על הדיזל כי יש להם מנועים יעילים יותר מהתחרות...שקטות וטורבו דיזל עם הספק טוב יותר וחוץ מזה יש להם את קונטי ובוש שחיות מזה ומעסיקות רק בגרמניה חצי מיליון איש...אז מהם אל תצפו ליותר מדיי...הם לא יעזבו את הדיזל מהר...מה שהם עושים זה להכריח את היורו 3 4 ו 5 לעבור ל6 ...יעני לקנות עוד מכוניות...
אמקור | 06.10.18
6.
לא לשכוח שמנועי בנזין מזהמים לא פחות מדיזל. אבל אי אפשר בלי כלי רכב
משהו מוזר קורה פה. ב-10 ויותר השנים האחרונות מנועי דיזל עברו שיפורים ופיתוחים שהפכו אות לפחות מזהמים, אולי אפילו פחות ממנועי בנזין. נכון שחשמלי לא מזהם, וצריך להתקדם עם הטכנולוגיה - אבל אנו רק בתחילת הדרך כי כרגע מרחק הנסיעה וההספק של ההנעה החשמלית קטנים, בהיברידי די מהר המנוע בטכנולוגיה ותיקה יכנס לשימוש ועיקר התועלת בו היא בפקקים. טרם נבדק אם שווי החסכון בצריכת דלק מפצה על עלות גבוהה מאוד (מתקרב ל-5 ספרות, באלפים) של החלפת סוללות בהיברידי/חשמלי. וכמה זיהום יהיה מפינוי הסוללות הגדולות האלו לאחר שהושלכו ? כיום קשה לסמוך על ממשלות ורגולטורים, יש שחיתות בהרבה מקומות, יש אינטרסים ולוביסטים. בעיה!
אישימוטו | 27.02.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת