אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנועי הכסף פרק 6: מכוניות אוטונומיות בישראל? תשכחו מזה

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-6 בפועל המטוסים של היום טסים אוטונומית... הטייסים הם אר למקרה חרום.
אז תתרגל אתה טס עם מטוס שמסוגל להמריא, לשייט ולנחות ללא ידים של טייס על ההגאים. הסיבה שעדין יש טייסים היא נושא מקרה חירום בו סביר להניח שעם טייס אוטומטי המטוס יפול לקרקע. לגבי רכב אוטונומי, זה לא יוריד את הפקקים או הזמן בו הנהגים יבלו על הכביש בפקקים. הדרך היחידה להמנע מפקקים היא תחבורה ציבורית נאותה. מה ששר התחבורה לא תומך בה. אז אוטונמי או לא 3 שעות בילוי מהבית לעבודה לבית ישאר.
אישמאוטו | 04.03.18
12.
מרחק הבטחון שרכבים אוטונומטיים צריכים לשמור הוא מינימלי כי זמן התגובה שלהם אפסי
מרחק הבטחון שרכבים אוטונומטיים צריכים לשמור הוא מינימלי כי זמן התגובה שלהם אפסי. בנוסף, אם היו רק רכבים אוטונומיים על הכביש גם לא היה צורך ברמזורים והיו הרבה פחות עצירות והתחלות נסיעה.
ל-11 | 01.03.18
10.
ל-4 ול-6
ל-4: אפשר להשתמש בחיישנים כפולים ומשולשים כגיבוי. כמו שעושים במטוסים ובמערכות קריטיות אחרות. ל-6: אם יש תקלה טכנית במערכת ממוחשבת במטוס, הוא עלול פשוט ליפול. במקרה של מכונית - לכל היותר תהיה הוראת ברירת מחדל לעצור את הרכב. בכל מקרה הסיכון לנוסעים במקרה של תאונה על הקרקע נמוך משמעותית מהסיכון באוויר, אז ממש אי אפשר להשוות.
דני | 01.03.18
8.
חבל להלחם עם הקדמה
רכבים אוטונומיים הם העתיד, אולי לא בעוד 5 שנים, אבל בעתיד הקרוב הם יחליפו את הנהגים האנושיים ויורידו משמעותית את כמות התאונות והפקקים. אין יותר נהגים שיכורים, עצבניים, עייפים, שדעתם מוסחת. כמובן עדיין יהיו תאונות, אבל אני בטוח שהן יהיו משמעותית מופחתות ממה שיש לנו עכשיו. אין יותר צורך לבזבז זמן על חיפוש חנייה, הרכב יעשה זאת בעצמו ואתם תמשיכו בעיסוקכם גם בדרך לעבודה או מהבר. כל בעל רכב יוכל להשכיר אותו כמונית אוטונומית שתסיע אנשים בזמן שאתם לא זקוקים לו ויהווה הכנסה פסיבית מהצד. כ"כ הרבה יתרונות מול החסרונות.
דני | 01.03.18
7.
ל 4: ביום שאראה נוסע שנכנס למטוס,אחרי שהודיעו לו כי אין טייסים במטוס
ומחשבים שולטים עליו באופן בלעדי,אאמין שתהיה מכונית אוטונומית בכמויות גדולות בכבישים. רק נזכור שסיבוכיות התכנה שתשלוט על מכונית כזאת היא לאין ערוך גבוהה יותר מטייס אוטומטי. מתעלמים מהפסיכולוגיה האנושית והסוף יהיה כמו בטרפלייס,אבל בסדרי גודל גדולים בהרבה של הפסדי ממון.
בני | 01.03.18
4.
לא יהיו רכבים אוטונומיים לא בארץ ולא בשום מקום
הרכב האוטונומי מוגבל לנסיעה כחוק ? אז עכשיו יחשף הבלוף - הרי כמעט כולם נוסעים יותר מ 20 קמ"ש מעל המהירות המותרת בכבישים נוחים , אז עכשיו כל האוטונומיות יסעו כחוק - נניח 90 וכל השאר לא אוטונומי יסעו 120 ? קודם כל זה ייצור עומסים כי המכוניות נוסעות יותר לאט = יותר זמן על הכביש = יותר עומס ופקקים שלא נדבר על הפקקים שיווצרו רק ממהירות נמוכה. ותחושת ה "פראייר" ? נהג יישב באוטונומי ( אוטו נומי נומי ילדתי ) ויראה את כל השאר עוקפים אותו ? ולאחר נניח שלוש שנים , איזה רכיב - נגיד קבל אלקטרוליט התייבש במחשב הרכב וגרם לבעייה באחד החיישנים בדיוק בכניסה לצומת... או לכלוך על החיישנים או... או
שם שם שם  | 01.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת