אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"400 אלף עובדי ענף האופנה עומדים להיות מובטלים"

84 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

74.
התחרות כואבת
כמו בהרבה מגזרים אחרים, עסק שלא ידע להתמודד עם המציאות המשתנה ללא הרף -קרס. כמעט בלתי אפשרי לנצח את כוחות השוק. העסקים יכולים לייצר סחורה שאיננה מיוצרת בסין ובכך לבדל את עצמם. בנוסף ניתן לחפש שווקים נוספים. הדבר מצריך הרבה מאמץ אך אין ברירה אחרת. לציבור נמאס מהגזל והעושק ולכן טס וקונה בחו"ל או רוכש באונליין. כ6000 חנויות קרסו בארה"ב. פה זו רק ההתחלה. ההפגנות לא ישנו הרבה. הצרכן לא מוכן לשלם יותר על סחורה מאיכות זולה. לצערי המעבר כואב אך הכרחי.
רז | 03.03.18
71.
אין טעם להלחם
בשנת 1993 החליטה הממשלה להפחית מכסים על מוצרי טקסטיל. היצרנים המקומיים ניהלו מלחמת חורמה של שנים ולא עזר כלום. מה שעושים המוחים זה להשתין מול הרוח. בסוף הם יירטבו. עד כה כולם הרוויחו יפה מאוד מיוקר הבגדים. הספקים, היצרנים, הקמעונאים ובעלי הקניונים. עכשיו החגיגה נגמרה. כולם יצטרכו להסתפק בפחות (כולל בעלי הקניונים) כי מאז המחאה החברתית של שנת 2011 המודעות הצרכנית עלתה והציבור נעשה הרבה פחות סבלן למפקיעי המחירים, לגוזרי הקופונים ולגזלנים. אין טעם להילחם. הציבור רוצה לשלם פחות ויחפש את הזול. וזהו.
בועז קסטרו | 02.03.18
66.
צריך לעלות את תיקרת הפטור ל150$
400 אלף הולכים להיות מבטלים. מספר מופרך. היבואנים עצמם פגעו ביצרנים הישראלים. בצורה טוטלית. מדובר ביבואנים של סחורה מסין שגוזרים קופונים, ומשלמים לקניונים סכומים אסטונומים על שכירות. ואת זה הם רוצים לגלגל על האזרח הפשוט. פשוט צריך לארגן מחדש את ענף הטקסטיל ועו"ד ענפים במשק לנוכח עידן האינטרנט. כמו שבתי דפוס נסגרו כשהחל עידן המחשב הפרטי.
תומר | 02.03.18
64.
"כל החכמים למיניהם"
כל התגובות פה של האנשים "הנורא חכמים" שאין להם שמץ של מושג בתחום הטכסטיל, שאומרים שיורידו את המחירים. אין להם מושג על מה הם מדברים, אחוזי הרווח בענף הטכסטיל אחריי כל ההוצאות והמיסים בקושי משאיר 10% רווח לבעלים מתוך ניסיון של 15 שנה בתחום . אז לבוא ולהגיד מחירים מופקעים ושיורידו את המחירים זה פשוט טיפשות כי רוב המחיר הולך למיסים ולא לסוחרים .אין לכם מושג כמה יורקים פה דם בישביל לקחת משכורת הביתה
אבי | 02.03.18
63.
תבטלו את הפטור באינטרנט? רק תגרמו למהלך הפוך מול הקניין.
המהלך שאתם חושבים לעשות לביטול הפטור לא רק שלא יפתור לכם את הבעיות אלא רק יזיק! בארץ למדו קצת מהלכים מאמריקאים וברגע שזה באמת יקרה תקבלו חרם שרבים יקנו אך ורק מהאינטרנט ואפילו יותר רק בשביל שנגעתם בפרט כ״כ קטן שנותן לקניין להנות ממנו. הגורמים היחידים שירוויחו מכל זה, זו קופת המדינה אתם רק תמשיכו להפסיד וחבל. שיהיה בהצלחה לכולנו והחלם שיש בראש הבחירים במשק שלנו.
דולב | 02.03.18
60.
רק רגע והאשמה היא על הפטור עד $75? אין משהו אחר שגורם לכך?
בואו ונתחיל... מדוע מחירי הבגדים יקרים כל כך אע"פ שמיוצרים במזרח הרחוק? מדוע החנויות מוכרות את הסחורה שלהן, למרות שבמדינות אחרות יותר זול, ביוקר? אז כעת אתם מתלוננים? לא שהייתי קונה ביגוד באינטרנט. אבל כמה בגדים כולל משלוח ניתן לקנות ב-$75? די עם טענות מצוצות מהאצבע. תתחילו לשים מחירים שפויים ואז תראו את הלקוחות חוזרים אליכם. אתם הולכים לקניונים ומשלמים דמי רצח להיות שם ואח"כ כדי שישאר קצת בקשיש שמים מחירים כאילו אתם מוכרים את מייקל קורס ברודיאו דרייב. תרדו מהעצים. תברחו מהקניונים תשאירו אותם שוממים ואז תראו איך ניתן לקבל מחיר למטר נמוך כך שמחיר הסחורה שלכם יהיה נמוך גם כן.
ישראלי שפוי | 02.03.18
48.
אני מת על האנשים הטיפשים ששמחים שהרשתות פושטות רגל
היחידי שנפגע מזה זה האזרח הקטן... זאת המוכרת שנפגעת. זה המחסנאי שנפגע. זה הנהג הובלות שנפגע. ישראלים מפגרים רק יודעים לצעוק שגנבו להם ושדדו אותם... מה אתם בכלל משווים לסין? הכל בסין יותר זול... גם בגדים וגם כלי בית וגם מזון ומוצרי הייטק, כל מוצר שתבחר יהיה בארץ יותר יקר מאליאקספרס אז נכון שיש 3-4 חברות אופנה שמייצרות בסין במחיר של 2 דולר ומוכרות לנו ב200 שקל ועושות ארגזים של כסף אבל מדובר ב3-4 חברות והם לא יפלו הוא ימשיכו להתעשר כי המדינה נותנת לזה יד. מי שיפול זה החברות הקטנות שמייצרות בישראל ולא בסין ומעסיקות מאות עובדים ישראלים שמקבלים משכרות של פי 100 ממה שמקבל סיני ומקבלים ביטוחי מנהלים ודמי הבראה וכולי.. היום במדינת ישראל לא גובים מס על מוצר מחברה כמו קסטרו למשל שמייצרת 100% את המוצרים שלה בסין אבל חברת אופנה ישראלית שמייצרת בישראל ומייבאה חומרי גלם (גלילי בדים) כדי לייצר בישראל כן גובים מס!!! רק מראה באיזה מדינה מפגרת אנחנו חיים.
ש | 01.03.18
44.
ומצד שני יקלטו 400 עובדי לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, שרות לקוחות ומחסנאים
זו הקידמה ... אי אפשר להלחם במגמות כלל עולמיות באמצעות עיוותים וכיפוף השוק. המסחר הקמעונעי עובר לאונליין. המון מקצועות הופכים לפחות רלוונטים ובמקומם מקצועות חדשים הופעים לרלוונטים זה הגלגל של הקידמה ואין אפשרות להלחם בזה. זה כמו שאמרו פעם שמכוניות יהפכו את העגלונים לחסרי עבודה ומה יהיה עם תעשיית הצילום (פיתוח פילים, קודאק) מה היה עם בלוקבאסטר ... אנחנו לא יכולים לעצור מגמות עולמיות אחרת ניתקע הרחק מאחור.
j | 01.03.18
43.
גם אם יבוטל הפטור לא יקנו בארץ. ואפילו יקנו יותר .כל מה שמגביל את הקניה הוא הפטור .
גם אם יבוטל הפטור לא יקנו בארץ. ואפילו יקנו יותר .כל מה שמגביל את הקניה הוא הפטור וכדי לא לצאת פרייר. הקניה היא עד 75$.(אחר"כ משלמים מס למדינה) אם יבוטל הפטור לא יהיה מגבלה והקניה תעבור בקלות גם את ה1000$.
הירושלמי | 01.03.18
39.
שיפסיקו לבלב את המוח
מצאו הפחדה חדשה ״400 אלף מפוטרים״. אנשים לא קונים בחנויות לא בגלל הפטור של ה-75. אלא בגלל מחירי החזירות שיש פה. אז עכשיו הם מתחילים לבכות, תתחילו להוריד מחירים ותתחרו בשוק כמו שצריך. לא מתאים לכם? אף לא יבכה אם תסגרו את החנויות שלכם, ואת המפעל הלא קיים שלכם.
Mem | 01.03.18
27.
תגובת הציבור תהיה החרמת הרשתות המפגינות
אם הרשתות יצאו להפגנה אז צעד ראשון של הציבור יהיה החרמת הרשתות לשבוע . אם האוצר יכנע ויבטל את 75 דולר אז תגובת הציבור תהיה החרמה מוחלטת של הרשתות בקניונים לא לשבוע אלא לתקופה לא מוגבלת .עד שפשטו רגל החזירים האלה שהתרגלו למתח רווחים גדול . שיורדולהם את דמי השכירות אני לא צריך לשלם להם בחולצה שקניתי את השכירות חזירית
רוני  | 01.03.18
24.
האזרחים צודקים
מבחינתם הם רוצים לקנות בזול. אז אנא הואיל בטובך שר האוצר והורד גם לעסקים בארץ את המע"מ ונראה אותך מסביר זאת לאנשי המקצוע במשרדך. תאמין לי שאת החנויות בארץ הפטור הזה יסדר.האא שכחתי אני לא סיני אנגלי או אמריקאי לי לא מגיע פטור אני צריך לשלם מע"מ ואת המשכורת שלך.
בני  | 01.03.18
22.
די הפסקנו לקנות בארץ, החזירים צריכים ללמוד
ההנחה המירבית שהפטור המגוחך הזה [חייבים לעלות אותו ל 200$ רצוי 500$] היא 45 ש"ח להזמנה ובמחיר של 75$ כלול גם מחיר המשלוח ל"אי" שלנו בהרבה מקרים המע"מ שווה או אפילו פחות מדמי המשלח [פרט כמובן לאתרים שדמי המשלוח כבר משוקללים במחיר הפריט ואז אי אפשר לדעת] ועדיין הישראלים קונים באינטרנט עם החיסרון של "קניה עיוורת" של זמן המשלוח, של דואר ישראל וזה כי למשל חולצת טריקו פשוטה עולה בארץ בחנות 90 ש"ח מינימום ואפשר לקנות באינטרנט ב 10-15 ש"ח רוב "חברות האופנה" הישראליות לא מייצרות בישראל הן קונות או מייצרות בסין או מדינה זולה אחרת, מיבאים את המוצרים בגרושים כי הם מביאים מכולות ואז על מוצר שעולה להם 2$ הם לוקחים 90 ש"ח ואח"כ בוכים למה לא קונים. אנחנו נמשיח לקנות באינטרנט גם אם יורידו את הפטור, אם יורידו אותו אנחנו גם נעניש את החברות האלו, במקום שהן ילחמו בבעלי הקניונים שסוחטים הון על כול גומחה הם רוצים לדפוק את האזרח.
רמי | 01.03.18
21.
אפשרויות
אם ענף האופנה רוצה שהאוצר יבטל את הפטור מקודם שהם (הבעלים ו/או המנהלים ) יקחו פחות שכר הביתה אין שום הצדקה שמנכ"ל של רשת אופנה צריך להרוויח מיליונים על חשבון הצרכנים רק אחרי שנראה את זה והמחירים באמת ירדו כי המחירים בארץ גם כך מוגזמים אפשר לשבת ולדון על זה.
שוקי | 01.03.18
20.
אולי נעצור את הקידמה,ונבטל את האינטרנט לאנשים?
קישקוש אחד גדול. סך הקניות באינטרנט הוא 7% , זה בטח לא הבעיה של חנויות האופנה. הם פוחדים להתעמת עם האמת, מיסי ארנונה בשמיים, שכר דירה חודשי מופקע(נשלט בידי בטייקונים),העלאת שכר המינימום, והתרגלו להרויח כסף קל. לא יעזור נקנה יותר בחו"ל גם אם יקחו מיסים.
אורי | 01.03.18
12.
חחחח... טמבלים להילחם נגד קניות מחו"ל ...
על מנת להוריד מחירים בארץ צריך לזעזע, צריך משבר רציני ,,, צריך נפילה במחירי שטחי המסחר ,,, צריך להפסיק להיות חזירים ולחזור למכפלות רווח כמו פעם של 1.7 ולא של 2.5 עד 4.5 ...(פעם סוחר קנה ב100 ומכר ב170 לא כמו היום ב250 עד 450 ) חחחח. אל תשכחו לבקש מאיגוד העגלונים להצטרף אלכם וגם מאיגוד יצרני הפקסים !!!!
סתם אחד שלא מבין כלום | 01.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת