אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכירו את שיטת ההפחדה של זיר"ה: "סטרימינג פיראטי שהורס מחשבים"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
לא לפחד מכלום
אני מציע לכם לא לפחד מכלום : קחו אנטיוירוס חבית אינטרנט של bitdefender ותשלמו עליה כסף !!! לא בחינם !!! ברגע ששילמתם הם מחויבים לעידכונים שוטפים מה שלא בטוח אם תשימו איזה סיריאל שעובד למעט זמן ואחרי זה מפסיק את התוכנה ....לא להתקמצן שימו גם adguard בתשלום ...שניהם ביחד יעלו לכם פחות מ 300 שקל וזהו : התוספים לכרום לא ממש יש יכולת לבלום אלא רק מידי פעם ..אני עם שתי התוכנות לוחץ על סרט ומייד מגיע אליו בלי חלונות קופצים ובלי פרסומות .... מה שאתם רוצים : משחקים פורנו ...הכל אל תפחדו לגלוש לכל מקום ...אם צריך האנטיוירוס יעצור אותכם ....אף אחד לא יעקב אחריכם ולא ייפרצו לכם את המחשב ...
קובי | 30.05.19
12.
תחלס-לפגוע בנו זה הביזנס של זירה ולקוחותיה כבר שנים
אז מה זה עוד שקר קטן? אין לי שום רצון לצפות בתוכן העלוב של הלקוחות של זירה-אבל בא לי סתם כדי להכאיב להם על הנזק שהם גורמים לנו במשך שנים. יש לי נטפליקס ואמזון-אז אני לא יודע אם בכלל תהיה לי הזדמנות להגיע לתוכן פירטי (אם כבר יש זמן פנוי אני מעדיף משהו איכותי) אבל אני מבטיח להשתדל למצא זמן.
אבי | 07.03.18
7.
כנראה ה"מפתח" לא יודע שכל האתרים האלה מכריחים אותך לכבות את החוסם פרסומות כדי לצפות.
ה"חוקר" שלכם מזכיר בכל משפט שני שכל חוסמי הפרסומות מבטלים את הכרייה, אבל לא הזכיר שכל האתרי סטרימינג דורשים ממך לבטל את חוסם הפרסומות כדי לצפות בסדרות... הם לא כאלה טיפשים כמו שאתה חושב.
רק טורנטים | 06.03.18
4.
למגיב 1- אי אפשר חוק כזה. כל פעולה ברשת משתמשת במחשב שלך
לא פשוט לחוקק משהו נגד שימשו במחשב ללא רשות. כל פעולה - אפילו לצפות בכתבה הזו - משתמשת במשאבי המחשב או הנייד. כל תוכנית שמחפשת עדכון פונה לאתר אחר כדי לעשות משהו במחשב שלך. אני לא רואה מישהו מהמחוקקים שלנו מצליח להבחין בין שימוש במשאבי מחשב שלא ברשות ושימוש ברשות, בינינו - גם ככה הם לא מצטיינים ביומיום ולא משנה מאיזו מפלגה הם... וחוצמזה - את מי תתבע ? את האתר שאפילו אינך יודע איפה הוא? את ספק התקשורת? את הממשלה?
דג ברשת  | 06.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת