אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השכר של עובדי המדינה זינק ב-23% תוך עשור, לעומת עלייה של 6% בכלל המשק

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
כתבה בלאי וגניבת דעת
מה אתם מכניסים פה שכר של פרופסורים עילויים וכדומה? תבדקו כמה מקבלים עובדי מדינה עם 12 שנות וותק בתחום המחשוב עם 2 תארים.. תבדקו כמה מקבל מתכנת עם 10 שנות וותק לעומת מקביל אליו שמועסק באופן חיצוני.. רמז: אנחנו מקבלים חצי ממקבילנו בחוץ,בסביבות 9 ברוטו.
כתבה בלאי וגניבת דעת | 22.03.18
13.
למגיב 7 - זה לא שאין לנו כח אלא אין לנו כח אדם!!!!
אנחנו מאוד רוצים לטפל בכם בבי"ח רק שמאז שנת 2000 מקצצים לנו בתקנים ומוסיפים מיטות. המורה רוצה ללמד את הבן שלך אבל יש עוד 39 תלמידים בכיתה - כדקה לתלמיד. נכון אתה ואני משלמים מסים אבל יש מגזר שלם שלא. משכורת ממש לא טובה ויש נשירה אדירה מהמקצועות שלנו.
פרא-רפואית | 10.03.18
8.
מאיפה זה בא ????
17 שנה עובד מדינה - מרוויח 60% ממה שמקבילים שלי בשוק הפרטי מרוויחים אין "גזר" על שום דבר לא זוכר מתי היתה עליה במשכורת - מאיפה קיבינימט אתם מבאים את הנתונים האלה ????? הטבות ???? - 112 ש"ח פלאפון ? 37% החזר על ביטוח רכב ?? עם ההיתי יודע אז מה שאני יודע היום לא ההיתי הולך להיות עובד מדינה !
SERGIO | 07.03.18
7.
הכלבים נובחים והשיירה עוברת
אנשים לא מבינים שיוקר המחיה בארץ נוצר בעיקר מהמגזר הציבורי,עובדי המדינה מרוויחים יפה מאוד ונהנים מקביעות. התוצאה אנחנו משלמים ביוקר לאנשים שאין להם הרבה עניין לשרת אותנו. אין להם כוח לקדם תוכניות בניה במינהל ובעיריות ומחירי הדיור גבוהים, אין להם כוח לטפל בנו בבתי החולים ואנחנו הולכים לפרטי, שוטרים לא שומרים עלינו הם רק יודעים לחלק קנסות או מכות, למורה של הבן שלנו אין מוטיבציה ללמד ואנחנו משלמים למורים פרטיים, כל פרויקט תחבורה עולה כפול מהתיכנון ולוקח פי 2 זמן ואנחנו עומדים בפקקים במקום לראות את הילדים. ועל כל התענוג הזה אנחנו משלמים מיסים, מע"מ, ארנונה, מיסי נמל ומחירי מים וחשמל יקרים.
אחד שנמאס לו | 07.03.18
2.
מנגנון מסואב בזבזני ובטלן
אפשר היה לעשות את אותה עבודה, יותר טוב ועם חצי מכמות האנשים אבל ההסתדרות גורמת לכך שכול כספי המיסים הולכים לבטלנים שיושבים על הכיסא כול היום, שאי אפשר לשלוח הבייתה גם אם הם לא עושים כלום או עושים נזקים וככה אין כסף לבתי חולים, ולתרופות ולתשתיות נורמאליות. וככה על כול דבר מקימין ועדות וישיבות ודיונים העיקר לא לעשות ולמרוח כול דבר שנים על גבי שנים.
רמי | 07.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת