אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רעידת אדמה בכלל ביטוח: המנכ"ל איזי כהן התפטר מתפקידו

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
מנכל עם 50 מיליון שרודה בעובדים עם שכר MIN ???
כשמנכ"ל עם שכר חזירי מקמץ בתוספת מזערית לעובדים מן השורה. מאז 2013 קיבל מנכ"ל כלל, איזי כהן, שכר כולל בהיקף של חמישים מיליון שקל אבל כעת הוא מתגאה בכך ש"הסכים" בטובו לתת תוספת שכר של אחוז אחד בלבד לעובדי החברה. גם ההתפארות בכך שהעלה את שכר המינימום לעובדי החברה ל-6,000 שקל היא נלעגת וצינית
קפיטליזם מכוער | 11.03.18
51.
הכל ביד השם ולטובת האיש הנשמתי אלשטיין
הקבה שומר וישמור את האיש העניו הצנוע בעל מידות טובות שתיהיה עליו רק עין ט ו ב ה ושם ישלם לו כפל כליים על כל הטוב שהוא עשה ויעשה למען עם ישראל והכל בשקט בלי להרים את האף ויש לו על מה ברוך השם שרק אנשים י ש ר י ם יעבדו אצלו ולא א ו כ ל י ח י נ ם ברוך השם ותודה להשם שיש לנו לכל היהודים פה בארץ ישראל זכות שאלשטיין מסכים לרצות ליהיות בישראל בעסקים לא חסר לו כלום בכל העול מ תי ם עליו ופה כל הפלצנים מרימים עליו את הראש תתביישו לכם גם סלינגר והממשלה צריכים לנשק לו את כפות הרגליים שהוא עושה פה עסקים ,תתחילו לפרגן לו ולהעריך את כל מה שהוא עושה למען המדינה שלנו פעם אמרתם לו תודה ,נישמע אתכם אומרים לו ת ו ד ה מכל הלב ולא לנצל את טוב ליבו מישמכיר את סלינגר הנפחה הזאת שיגיד לה שבעזרת השם היא עוד תשמע ה ר ב ה ב ש ו ר ו ת ט ו ב ות בכל העסקים של אלשטיין שרק יעלה מעלה ואם הממשלה לא תתגמל את כל החברות שלו שהם תפרו לו הם יפסידו והוא השם שומר עליו מרמאים נוכלים בעלי תאוות בצע כסף שקרנים ו ק נ א ים לאלה אין להם מקום בעסקים איתו רק הישרים וטובים עימו ת מ י ד ברוך השם שיהיה לו רק טוב אמן
בעל שם טוב  | 08.03.18
47.
איזי הולך, מי מהמשנים למנכ"ל הרבים ילך גם
ענת לוין היא בת טיפוחיו. התשואות של כלל כבר כמה שנים יורדות. היא מבחינתי מסומנת ראשונה. משה ארנסט קיבל מכתב כבר ברבעון אחרון 2017 וצפוי לעזוב ב 05/2018.חטיבת המטה גם כך מתפרקת וכללביט(IT) והמנמ"ר הבא ידווח ישירות למנכ"ל. בני גורביץ' מנכ"ל כללביט מסיים עבודתו אוטוטו ואיזי מינה לפני חודש את עדי קפלן. לא מכיר את עדי אבל בני הוא תותח !!!!! יורם נווה מעאנטש וגבר מקווה שישאר כאי של שפיות בחברה. שמעון קלמן הגיע מפניקס בשליש משרה.מין שר בלי תיק. אם לא ימונה למנכ"ל אז המנכ"ל הבא לא בדיוק יצטרך אותו.
עובד כלל  | 07.03.18
45.
גועל נפש
הגיע הזמן באמת ויפה שעה אחת קודם הרס את החברה חי על חשבון העובדים מצמצם שעות נוספות על מנת להגדיל לעצמו את הבונוס,יצא במלחמה מול ועד עובדי החברה לא עשה דבר למען הרווחה והתנאים של העובדים ולגבי הרווחיות של החברה שנת 2016 היתה בדיחה כלכלית לחברה אז איפה בדיוק מנכל מצליח פח אשפה מהלך ברוך שפטרנו .
די | 07.03.18
40.
לך הביתה - הזיקנה מחדדת את תכונות חוסר האנושיות שבך
ידע כל מנהל שברגע שהוא לא מתייחס בכבוד לעובדיו, להון האנושי - זה חוזר בבורנג. רוב אנשי המקצוע המובילים - פרשו כדי לא לעבוד עם אדם קפריזאי. איזי, אדם שתלטן, שפועל מאגו ומשחקי כבוד, אין לו מקום בתרבות ארגונית תקינה. הזיקנה לא מיטיבה עימו ובנוסף, אפשר לראות כי לכל חברה שהלך - הרס את המרכיב החשוב ביותר - יחסי האנוש.
גלי | 07.03.18
39.
מי שהרס את כלל זו המפקחת סלינגר ולא איזי כהן
היה לנ שאוויש משלה (משה טרי) שישלוט על מניות החברה ששייכות לכלל ולא אפשרה לאיי.די.בי. לנהל את החברה כמו שצריך. אלשטיין היה מזמן זורק את דני נוה (שכל קשר בינו לבין ביטוח מקרי בלבד) ועוד כמה חסרי חוליות מהנהלת כלל אבל לא נתנו לו. אתם מבינים? נוחי דנקנר פושט הרגל קיבל היתר שליטה, תשובה שלא החזיר חובות בדלק נדל"ן קיבל היתר שליטה בהפניקס ואלשטיין המיליארדר שהשקיע יותר מ 2 מיליארד שקל במזומן לא קיבל היתר. אני מקווה שסלינגר לפחות תשמור על החניה שלה במשרד האוצר. על פי מה שקראתי בעיתונים החניה כנראה יותר חשובה לה משוק הביטוח.
יריב | 07.03.18
28.
מחירים מופקעים
שמעו סיפור על התנהלות של כלל ביטוח עשיתי ביטוח נסיעות לחול בכלל וחויבתי על סכום של 1260שח לאחר בדיקה שעשיתי עם חברה אחרת קיבלתי הצעה ב50% פחות על אותם מספר ימים מיד התקשרתי וביטלתי את הביטוח יש לציין כי הנציגה המיעה לי ביטוח נוסף של תאונות אישיות וגם את זה ביטלתי אולם למרות הביטול לתדהמתי הרבה ראיתי שחויבתי בסכום של ביטוח תאונות אישיות שעשיתי למרות שהובטח לי שלא אחויב כך פועלת חברת הבטוח כלל ..
חץ מהזאב... | 07.03.18
26.
איזי כהן
מיומו הראשון ב"כלל" התנהל כ"אני ואפסי עוד". לא סתם הועף מ"מגדל". טיפוס כוחני שרק טובתו ושכרו השערוריתי מעניינים אותו. החברה בכלל והעובדים בפרט עיניינו, אולי, את ציפורן באצבע הקטנה ברגלו. מאז שהגיע ל"כלל" חלה ירידה כללית בחברה ועליה ביחס השלילי של החברה כלפי מבוטחיה. עליו נאמר (בתרגום מערבית): "כל כלב שחצן ונבזה חוטף בסוף נבוט....כזה".
יזראלו אל פרימיטיבו | 07.03.18
20.
בתהליך עזיבה עם מספר קופות
במשך השנים הצטברו לי מספר קופות (7) בכלל ובהם סכומים לא מבוטלים. כל פעם שאני צריך מהם משהו הם מבקשים שאעבוד לא ישירות מולם אלה דרך סוכן. לידיעתכם, תמיד בשיחה עם "סוכן" הם ממש מלכלכים על כלל. בנתיים העברתי חצי מקופותי לאחרים (מנורה, מיטב ד"ש...)
לקוח  | 07.03.18
14.
אנשים במעמד כזה לא מקבלים החלטות בשלוף!
אם הוא התפטר, זה אומר שכבר תקופה ארוכה הוא בדק את השטח ושמע הצעות. אנשים מסוגו וממעמדו לא מקבלים החלטות בלי מחשבה, הם גם לא נשארים בבית ללא עבודה. כבר מס' חודשים רצו שמועות שהוא חוזר למגדל. אני בספק, איזי לא יסכים לעבוד תחת אדם כמו שלמה אליהו. בכל מקרה תראו איך בקרוב תצא הודעה על מינוי חדש שלו..
ELMO | 07.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת