אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו: "אומרים לעצורים - רוצים להיחלץ? לכלכו על נתניהו"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ראש הממשלה תחליף כל שנה את הקרובים אליך
זהו. אין אמון באיש. אם המקורבים ביותר, אלה ששתפת איתם סוד, יוצאים נגדך, ללא בושה. רק כדי לחלץ את התחת שלהם. מסקנה. -אין לבטוח באיש. כל שנה תחליף את היועצים, אל תשתף אותם בכל. תדרג מהשב"כ שלא יהיו אמצעי האזנה . זהו. נפל דבר . אין חברים, אין אמון .
עמי | 08.03.18
13.
מלוכלך
ביבי הליכלוך יוצא החוצה הבן מסתובב שיכור במכוני לווי ללא תשלום הפסכולוגית שולטת איליך ועלינו עכשיו אתה תוקף כמו כלב שנלחם על חייו לא יעזור נפלת בפח שתמנת לחבריך לך הביתה למעשיהו בודה צו עיכוב יציאה מהארץ בגידה בבטחון המדינה נוכל שפל כול הסובבים אותך יודעם אבל שותקים
עמוס | 07.03.18
8.
לא יושב בשביל אף אחד.
לא מפחידים ולא מאיימים. אלו לא תיקי סמים ורצח. הדילמה שלהם פשוטה ביותר. מראים להם דפי חקירה/עדויות של האחרים בחקירה. משמיעים להם הקלטות ונותנים להם לערוך את החשבון בעצמם. יש המון דויות שמפנות את כל העבירות אליהם.המעביד מודע לנאמנות העיוורת כלפיו כולם אנשים מאוד אינטיליגנטיים. יש מחסום אחד אותו הם מסרבים לעבור. הם מסרבים להיות עבריינים במקום העבריין האמיתי,הם מסרבים לשבת שנים בכלא,לשלם קנסות אדירים על עבירות שלא בוצעו על ידם ועוד להיות מנודים כעבריינים. החשבון הוא מאוד פשוט. העבריין ישלם על מעשיו. מי שנהנה שישלם. ביבי בבגרותו מבייש את בחרותו.
אני | 07.03.18
5.
חגיגות ה 70 יתקיימו כשביבי יהיה בצינוק תוך אשפוז כפוי
בגין פילוג הציבור, והעדר גאווה בדגל, מרמה והפרת אמונים, שוחד/טובות הנאה, הסתה, מסוכנות לציבור, דיכאון והפחדת הציבור בנשק יום הדין ומשתנה, של זליגות, מל"ט, פיגועים מוזמנים ועוד - 15 שנה כליאה זו תהיה בחמלה מבתי משפט!
Olga Lr | 07.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת