אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שותים את דמי. נתתי את הנשמה שלי לחברה הזו"

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
לא משלמים לסיעודיים!! חברה זבל
אימי ז"ל שכבה בשנת2015 על ערש דווי במחלקה סיעודית. היתה עיוורת וכבר לא זיהתה אותי. היה לה ביטוח סיעודי שכלל היו צריכים לשלם לה 5,000 שקל בחודש.שלחו רופא רוסי שקרן שנתן דוח שהיא די בסדר.. אחרי 4 חודשים נפטרה.אני שילמתי מכיסי כל חודש 12,000 שקל למחלקה סיעודית. רק כשאיימתי שוב ושוב בתביעות שילמו. זו שיטה אצלהם. לא לשלם למבוטחים כי העיקר התשואה והמשכורות והבונוסים של המנהלים. יש להם מזל שעשו חוזה שכירות בזון בעתידים ל-20 שנה אחרת היו מתרסקים
איתן | 10.03.18
46.
האם המבקר בדק גם
את אופי ההוצאות העצומות על המחשוב? הרי השקעה במחשוב היא מבורכת אך כדאי לבדוק האם היא גם אפקטיבית. דווקא מנהל המחשוב היוצא, בני גורביץ, הביא עימו נסיון רב שנים ומקצועיות לשמה.חבל שלא ניתנה לו הזדמנות ליישם את משנתו, היה מייצב את המחשוב בחברה ומצעיד אותה קדימה.
מבקר | 10.03.18
45.
כישלון
איזי וכל שדרת הניהול שהביא כשלון.משנה לאיזי מנהלת השקעות כישלון.היועץ קלמן כישלון, משנה מח עסקים כישלון,משנה תחום תביעות כשלון,מנהל מיחשוב מתחלפים כמו גרביים מערכת יחסים עכורה בין עובדים להנהלה משכורות עלובות לעובדים לא ניתן לגייס עובדים ולא לשמר עובדים
דורון | 09.03.18
44.
כלל עדיין חברה לא רעה
אני יודע שיותר נחמד לכתוב דברים שליליים אבל לדעתי כלל חברה מצוינת. ספק אם אנשים בדקו לעומק התנהלות בחברות אחרות. אני חושב שקרן הפנסיה וקופות הגמל/השתלמות מנוהלות לא רע גם נושא השירות בסדר גמור. לטעמי אלשטיין עתיד לבקש (בצדק יש לומר , הוא שם לא מעט כסף) היתר שליטה. אני מעדיף חברה עם "בעל בית" מחברה "ציבורית" עם משטר של מנהלים. בעניין איזי כהן הוא בהחלט עשה המון בחברה עם ראייה לטווח ארוך. אני חושב שטוב שסיים נדרש ריענון
משקיע דרומי | 09.03.18
36.
כלל מפסידים ללקוחות מלא כסף ואין לנו מה לעשות בגין זה.
שיתחילו לעבוד, להרוויח כסף ללקוחות השבויים בפנסיות ל-30 שנה. שיתנו שירות לקוחות כמו שצריך. אבל אותנו לא סופרים, רק את הבעלים שצריך דיווידנד. על מה דיוידנד - על הגירעון האקטוארי שלי. על זה שהוא מפסיד חלקים ניכרים מהקרן של הפרמיה שלי כל חודש, כל שנה. חצופים. עאלק - שותים את דמו. שיתחילו לעבוד.
מילי | 08.03.18
27.
מתוך בין השורות ניתן להסיק כמה מסקנות
"כהן נקלע גם לעימות מתמשך עם בעל המניות גדול בכלל ביטוח, אדוארדו אלשטיין, שלא הסתיר את חוסר שביעות רצונו מתפקודו של כהן ומהעובדה שהמנכ"ל איננו מוביל חלוקת דיבידנדים בחברה, זאת אף שההוראות החדשות של דורית סלינגר, הממונה על הביטוח, מאפשרות זאת." 1.הסיבה לא לחלק דיבדנדים טמונה בכך שאיזי כהן הוא לכאורה מטעם דנקנר הבעלים הקודם. 2.הסיבה השניה לא לחלק דיבדנדים טמונה בכך שהדיבדנדים הוסתו לצורך שיפויים(לא תקינים) ולצורך כיסוי הוצאות ביטוח הדירקטורים של 4 תביעות הדירקטוריונים הקודמים של קונצרן אי די בי. 3. כמה חריג המצב שההנהלה מסרבת לחלק דיבדנדים? 4. האם חברת כלל ביטוח חילקה דיבדנדים בתקופתו של הבוס הקודם? אם תעשו השוואה תבינו הכל! אלשטיין הבין מזמן שהוא צריך להיפטר מהמנכ"ל איזי כהן ויו"ר דני נוה שדאגו לבוס הקודם על חשבון הלקוחות ועל חשבון המשקיעים ועל חשבון בעלי המניות. טובת החברה לא עמדה מול עיני ההנהלה. קיימת עילה לתביעה נגזרת!
רוח הבוס הקודם עדיין סוררת | 08.03.18
9.
"לבחון את התנהלות כלל ביטוח בנושא המחשוב והדיגיטל וההשקעות הגדולות שביצעה בתחום"
איזי היה זה שדחף לסגור את הפיתוח בבית של מערכת לניהול קרן הפנסיה. לזרוק לפח 70 מיליון שקל ועבודה של 4 שנים. עכשיו אנחנו תקועים עם מערכת של סאפיינס שעלויות התחזוקה שלה עלו פי 100. ואת זה משלמים החוסכים בקרן, בדמי ניהול גבוהים ותשואות נמוכות . . .
חפרפרת עם גרון עמוק | 08.03.18
4.
שותים את דמך???
האיש הוא מופע מהלך של חוסר אנושיות וחוסר כישרון. אוהב רק יס-מנים סביבו ואוהב לשמוע בעיקר את עצמו (צועק או מבטל דעה של אחרים). חבל שכל זה לא קרה כבר לפני ארבע שנים. בשנה הראשונה עוד אפשר היה להאשים את שי טלמון. בשנה השניה עדיין אותו דבר. בשנים שלוש, ארבע וחמש - זה אתה ורק אתה. לא תנאי השוק, לא הריבית ולא החייזרים בכוכב לכת אחר. אתה וחבורת מנהלים חסרי כל יכולת, קידמתם את החברה בביטחה מהמקום השני למקום הרביעי, והשנה אפילו התקדמנו בזכותכם למקום החמישי.
משה | 08.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת