אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעיכוב של שנתיים: הצעת החוק לצמצום השימוש במזומן עוברת למליאה

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
במשך עשור דחפו לאנשים 'טרות של 200 בכספומטים
ולקחו אותם כדי לא להפסיד חמישה שקלים בחודש. ואז צעקו כסף דחור. כשהמדינה לא מנהלת את סליקת השקלים הדיגיטלים בחינם כמו את הדפסת הכסף אז אנשים עובדים במזומן. אז אתם רוצים שכולם ישלמו את העמלות המגוחכות האלה יצמיחו קרטל בחסות שר האוצר כחלון ןשכולנו נתמודד עם הבעיה בעשור הבא!!! כחלון. אם זה עובר אתה בושה!!!
זעמן | 09.03.18
10.
חוזרים לאבותהם הקומוניסטים ברוסיה
במקום לצמצם ולהגביל את משכורות העתק שלהם הם פוגעים בכוחות השוק החופשי אשר מניעים את הכלכלה בוא נאמר שאין מזומן בכלל המסחר ברוב המגזר הערבי והחרדי וחלק לא קטן מהחילוני ישותק לחלוטין - וכך יתוספו לשוק עשרות אלפי מובטלים מהמגזרים הנ"ל דבר אשר יגרור הוצאות ענק מקופת המדינה וכך יוצא שמה שרצו לחסוך ישלמו פי עשר ויותר ורק אם יותרו כל מקבלי שכר העתק בנמלים בעריות במשרדי ממשלה בקופות החולים בצבא וכו על חצי אחוז משכרם המשק יחסוך מילארדים רבים- כי אוכלי החינם הללו שלא מביאים דולר אחד למדינה מחפשים כל מיני
אורן | 09.03.18
9.
לא מצליח להבין את ההגיון
אני עובד עם אוכלוסיה ערבית ופלסטינית. אני מבקש מהם רק מזומן כי הצ'קים חוזרים ונראה אתכם רודפים אחרי לקוח בחברון שישלם. העברות בנקאיות מבנקים ברמאלה וחברון זה כמעט 100 שח פחות מהחשבונית שאני מוציא בגלל העמלות וגם לוקח כמעט שבוע עד שאני רואה את הכסף. אז אין בעיה, שהממשלה תרדוף אחרי לקוחות לא משלמים.
גיא | 09.03.18
4.
עוד חוק דרקוני שהופך את החיים בא"י לבלתי אפשריים. המדינה רוצה שליטה
על כל אגורה שעוברת מיד ליד, ויותר טוב, שכולם יפחדו ממנה כל הזמן, וכמובן הבנקים תמיד ירוויחו עוד ועוד מכל ההגבלות הללו, והפתרון הוא לא ביטקוין אלא פתיחת חשבון בנק בחו"ל, למשל קפריסין, ומשיכת כספים משם לפי הצורך, הרחק מעיניה החמדניות של המדינה החמדניות ביותר בעולם.
אחד העם | 08.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת