אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"סביר שבקרוב פירמות ה-BIG 4 ינפיקו מטבע דיגיטלי משותף"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
בוקר טוב עולם ....איפה אפשר לקנות מטבעות דיגיטליים??????
לא רק שמשון ויובב אלה גם מר טיץ (הגאון) כניראה מתעקשים שאם שותלים מטבע מכל סוג שהוא צומח עץ מטבעות ..... זה כרגע יותר הגיוני מאשר ש ה BIG 4 יוציאו מטבע דיגיטלי לדבריך אוליי עדיף כבר לחכות לפייה הטובה ולהקשיב לבלה הברווזה
פינוקיו | 19.03.20
16.
הטכנולוגיה קיימת כבר כמעט 10 שנים ולא נעשה בה שימוש, למה?
כי היא לא יותר טובה מפתרונות טכנולוגיים אחרים שיש היום. למרות שאנשים ניסו למצא לה מימוש בנרות. מהדוגמאות שלו: היום מי שרוצה להשקיע בזהב לא יכול לעשות זאת עם תעודת סל? איזה יתרון יש לקבלן להנפיק מטבע כיחידה בפרוייקט בנייה? הדירות בגודל שונה, כמעט אף עסקת מכירה לא נסגרת באותו המכיר. אם הוא ינפיק מטבע פתאום לאנשים יהיה כסף ויקנו הכל במהירות? צר לי אבל לא ממש מבין את הבמה שקיבלת בנושא הנ"ל.
יואב | 13.03.18
13.
אתה קצת מדאיג אותי.. בעיקר בגלל שאתה מוביל חברה בכירה
ולא כל כך יש לך מושג ירוק על מה אתה מדבר.. טכנולוגיית (אם אפשר לקרוא לבלוקצ׳יין ככה) הבלוקצ׳יין לא מביאה שום בשורה לעומת מסד נתונים רגיל.. כאשר מדובר בפירמה היא באותה יכולה להחזיק בסיס נתונים אחד וזהו.. אין פה את בעיית האמון בצד שלישי שלכאורה בלוקצ׳יים בא לפתור במטבעות וירטואליים. הבעיה העיקרית במה שאתה מתאר היא שהעסקאות בחברות לא נרשמות בשום בסיס נתונים מרכז בין אם זה בלוקצ׳יין או לא.. אין קשר בין עסקת SWIFT דרך הבנק לבין חשבונית שמונפקת ללקוח.. פה הבעיה. לולא היה בסיס נתונים אחד קשה בין אם רגיל או בלוקצ׳יים היה ניתן לעשות את מה שאתה אומר.. ואגב, ממש רו״ח לא צריך להיות איש טכנולוגיה בשביל זה.. בקיצור, כדאי ללמוד נושאים לעומק לפני שמדברים עליהם
אורן, רמת גן | 13.03.18
8.
כל עולם הביקורת יעבור שינוי
למה צריך לדגום , אם המחשב יכול לבדוק 100% ברגע , התפקיד יהיה לבדוק את המערכת שעובדת טוב. בלי קשר כדאי שEY ישראל יתחילו לעבוד לפי החוק וישלמו הפרשות סוציאליות על תשלומים קבועים כמו נסיעות, יש מספיק פס"ד משראים שהם לא פועלים כראוי , ממתין ליום שיקום עובד שעבד שם וידורש מהם את שמגיע לו.
אסף כבירי  | 13.03.18
7.
ממש גאון הבחור
לספר לנו שרואי החשבון יהיו אנשי טכנולוגיה? הם יהיו רובוטים מר טיץ! ובשביל לנהל רובוטים לא יצטרכו אותך כשותף בכיר בEY אלא יביאו רובוט אחר, הרבה יותר יקר אבל זול משמעותי מהשכר שאתה מקבל מר טיץ. אבל ראיית חשבון ומקצועות נוספים ייעלמו בתוך 2 עשורים! כל שטות אחרת שתספר היא דמגוגיה בגרוש.
אוסי | 13.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת