אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אדם נוימן למוסדיים: קנו אג"ח WeWork, קבלו מניות בהמשך

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
סתם מעניין
באיזה תאריך מדוייק האיש נולד? (כן אסטרולוגיה היא אולי הומבוק אבל בכל זאת יעילה בנושאי כלכלה למיניהם ונושאים של אופי אנושי - בדוק) החיוך שלו נראה לי מלאכותי ובכלל לא יודעת איך אוכלים חיה כזו עם רעיונות כאלה - לא שהרעחיונות רעים אבל מי נתן לו כסף לזה וכמה כסף הוא עוד חייב כי הוא צעיר מאוד ועדיין רק בראשית דרכו אבל קוראים לזה חוצפה ישראלית ועל כך כל הכבוד לו. ועוד משהו: מה זה ה"גיוס חוב" הזה ומה הוא יתן לי אם אתן לו כסף? רק בעוד שנתיים אפשר יהיה לדעת את התשובה לזה כי עד אז צריכה לעבור עוד טלטלה כלכלית בעולם לפי חישובי הפולקס ווירטשאפט הגרמניים! שכל 10 שנים העולם הכלכלי מאבד את שפיות דעתו ומתרסק! 2008 כבר עברה, לפניה היה 1998 וכן הלאה... ועכשיו 2018...
אני | 10.04.18
31.
לכל אלה שהקנאה באגם נוימן מעבירה אותם על דעתם
אם סופטבנק השקיעה בחברה 4.4 מיליארדג דולר לפי שווי של 20 מיליארד, אז נא להרגע: לא מדובר בבועה שתסכן את כספי האג"ח שלכם והשקעה במניות בעתיד בשער שסופטבנק השקיעה לפני שנה יכולה להיות נהדרת. ישנם ויהיו עוד מתחרים. אז מה? WeWork זה מותג חזק בשוק והוא ימשיך להיות מותג מוביל. נראה שהחבר'ה האלה יודעים מה הם עושים והם עובדים נכון. הכלכלה החדשה ישנו מקום הולך וגדל ליזמים וארגונים מבוזרים יותר. לא לכולם מתאים לעבוד מהבית ועובדה שיש צורך במתחמי עבודה. הצמיחה העתידית של השוק הזה יכולה להיות פנומינלית. תחשבו עוד כמה שווקים בחו"ל יקבלו חברה כזו בזרועות פתוחות ותבינו. במקום להקליד נגדם, תמצאו רעיונות טובים ולכו על זה בעצמכם.
יריב | 14.03.18
20.
משהו כאן נשמע לי הזוי במצבת כח האדם
כתוב שיש להם 15,000 עובדים והם מנהלים 150 אתרים. גם אם נניח מטה בגודל של אלף עובדים עדיין מדובר על 90 עובדים לניהול כל חלל עבודה. משהו לא מסתדר לי אפילו אם מניחים שכל התחזוקה והניקיון מתבצעים ע"י עובדי חברה ולא במיקור חוץ. יש עוד כמה דברים שלא מסתדרים לי כמו הערכת השווי שלהם. מדובר כאן בהשכרת נדל"ן באופן ייחודי (טוב. לא ממש ייחודי. היו בעבר חברות שהציעו משרדים בטיים-שר או לפי הצורך) וכל העסק הזה צריך "לעשות שכל" מהבחינה הנדל"נית.
אחד שלא יודע | 14.03.18
18.
לא חוקי לכאורה!
לפי הכתבה: "החברה מעוניינת לבצע את הגיוס באופן פרטי ולא סחיר, כך שהיא לא תיאלץ לחשוף את הנתונים שלה לציבור - אלא למשקיעים בלבד." אם המשקיעים = הציבור הרחב (מה לעשות, זה המשמעות של מוסדיים) אז לוגיקה פשוטה מוצאת סתירה = עבירה, גם אם החוק היבש לא מגדיר את זה ככה. אני אישית שמח מאד להשקיע בחברה נפלאה שכזו - ועדיין צריכה להיות רגולציה ברורה וללא תיחכומים שכאלו, במיוחד אחרי התיספורות שהציבור ספג (וסופג) בשנים האחרונות. רוצים כסף של הציבור? תנו המידע לציבור. פשוט והוגן.
ישראלי פשוט | 14.03.18
10.
קרן הצבי....
אוקי, זה דבר ידוע שחברה שהיקף פעילותה גדל ביותר מ-10-15% לשנה צריכה יותר ויותר כסף כדי לממן את ההתרחבות, אבל כשההתרחבות גדולה מדי, בהיקפים של עשרות % בשנה, שנה לאחר שנה, מדובר בסכומים כבר אסטרונומיים. אופן גיוס ההון שלהם עד כה מזכיר יותר מדי פירמידה או שיווק רשתי, גם אם זה לא במכוון או בנסיון להונאה - כל משקיע בעצם מממן את תנאי ההשקעה של המשקיע הבא....
חוני המגלגל תועפות... | 14.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת