אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כשעד המדינה שקרן

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
נלא יהיה כלום כי אין כלום !
יותר סביר כי ניר חפץ, שלמה פילבר, ארי הרו ומיקי גנור יתגלו כמסריחים כביצה סרוחה מעלת עובש.הקינאה והשנאה עיוורו עיני חכמים שברצותם לראות את נתניהו נופל , ואחרים ברצותם להציל את עורם השועלי , הפכו לעדי מדינה בוגדניים המנצלים את המערכת כדי לצאת פטורים בלא כלום.
mirie | 22.03.18
9.
מחלוקות
הענין הוא שכל דבר אמור להבדק לגופו של ענין יכול להיות כי עד המדינה דובר אמת וגם יש מצב שהוא משקר בשל כך יש עורכי דין וככול שעורך הדין יותר ממולח כך גם תהיה התוצאה אלא יכול להיות מצב מצד אחד אחד שעורךמהדין יביא את העד למצב מסוים ולדרך מסוימת אותו ירצה עורך הדין ואז העד פשוט יתבטל עוד צד בדבר ואולי החשוב מכולם אם השופט נגוע בדעות לגביי הנאשם יש מצב שהוא ינסה בכול מצב להרשיע את הנתבע או לחלופין לזכותו שוב פעם כל דבר לגופו של ענין נכון להיום לפי מה שאנו רואים בענינו של ראש הממשלה הוא הזוי וממש לא אמ
יוסף קסנטיני | 16.03.18
1.
שי ניצן - אמת חלקית
אומר שי ניצן "לעולם לא נגייס עד מדינה ונאמר לו לשקר כדי להפליל אדם אחר...". הוא צודק, הוא לא יעשה מעשה פלילי להדיח עד ולומר לו לשקר. אך זו חצי האמת, מה שלא אצר שי ניצן, שהלחץ על נחקרים, לעתים הוא בלתי נסבל, להביא "דגים גדולים" או לפחות גדולים בעיני החוקרים, עד שהנחקר נסחט להפוך לעד מדינה תוך מתן עדות שקר.
יצחק | 14.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת