אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בעקבות תחקיר עובדה: "רמי ברכה מפסיק את פעילותו בפיטנגו כדי להתמודד על טיהור שמו"

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
בעלי קרנות שמנהלים רומנים עם כל המזכירות אתם עבריי
עלה השתן ...מרשים לעצמם כל מה שאסור שלא לדבר על השפלת בני המשפחה שלהם. בעלי משרות בכירות שיודעים וחוששים לדבר. מנהלי משאבי אנוש שלא עוצרים את זה ולא מדווחים. כל כולם עבריינים. העיקר שולחים לעובדים נוהל הטרדה מינית ועושים מה שרוצים. כולכם תעצרו ולא תוכלו לומר אין כלום כי לא היה כלום.
לחקור בכל הקרנות | 19.03.18
31.
חולון
לא יודע אם הוא הטריד או לא- וזה חייב להיבדק ובקפידה ובאופן חוקי. אני כן רוצה להתקומם נגד הטיעון "אני מכיר אותו, הוא אדם טוב שלחם ותרם רבות למדינה". מה הקשר?? אדם יכול לתרום לנושא מסוים באופן כנה, עם רצון טוב. ולצד זאת יכול להתייחס לנשים באופן מבזה, מחפצן וכוחני. לא אומר שזה המקרה, רק מבקש שזה לא יהיה טיעון מבטל. אנשים הם מורכבים וצריך להכיל את המורכבות הזו
בועז  | 16.03.18
25.
מי שלא מלכלך לא צריך לטהר
אדון נכבד השם העריך לך חיים לו כדי שבוז להם את לא בן על מוות כפי שכנראה אתה חושב נערה אישה צעירה היא לא כלי בידך פישלת תשלם אם היית באמת חכם לא היית צריך לכבוש לבבות שהרי זה שחסר לך היית עוצר משלם וממשיך בחייך אבל לכבוש בכוח הלוו השתן עלה לך לראש תהיה גבר תתנצל תשלם ותצא גדול ולא עכבר שינסה להכפיש עוד את הבחורות שכבר אימללת
קוקו | 15.03.18
22.
לא מבין איך התקשורת הורסת אדם מבלי שבכלל הוגשה נגדו תלונה כלשהי
אני מכיר את רמי אישית, שנים. הוא אדם חם ומחבק. גם אותי הוא חיבק, וגם עלי הניח יד. אני פשוט לא מבין איך כל כך בקלות הורסים את חייו ופועלו של אדם ואת משפחת, וכל זאת מבלי שאפילו הוגשה נגדו תלונה כלשהי למשטרה. אינני יודע מי צודק בסיפור הזה. וזה לא תפקידי לחקור. אבל אני כן יודע שהרסו לאדם מקסים את החיים מבלי שבוצעו נגדו שום הליכים - פשוט זלזול בחיי אדם.
רון | 15.03.18
14.
עובדה
כל פעם מחדש כאשר אני שומע על תחקירים של עובדה אני מתרשם כי המשטרה ובתי המשפט מיותרים. הרי עובדה חוקרת, מגיעה למסקנות ושופטת על פי מה שמצאה או שנדמה לה שמצאה. כל זאת ללא אפשרות לצד הנפגע בתחקירים ללמד זכות על עצמו. למען הגילוי הנאות איני צופה בתוכנית הזו מזה זמן רב של שנים. ואני שמח בחלקי על כך.
לא לפייסבוק | 15.03.18
12.
רמי אדם מדהים ישר ומיוחד
הכרתי את רמי מחבר טוב . נפגשתי איתו מס פעמים מעולם לא ניסה לרמז ולו במעט על משהו מיני או דומה לו . אדם רציני ואיכותי .איש משפחה וחבר לכל . התקשורת כמו תקשורת ורבים מאלה מנסים לגרום לו ולמשפחתו עוול על לא בכפו . שמחה שיצא לחופשה .טיהור שמו הנה סוגייה ואו אמירה שאין לה מקום . שמו של רמי צעד וצועד לפניו . מקווה שאנשים שיודעים ומכירים את חייו האמיתיים את ההקרבה למדינה ואת ההתמודדות בנכותו יבינו שהדברים החשובים באמת הם להכיר וללמוד מבלי לתת ל"קולות " חסרי הרסן מקום.
נטלי  | 15.03.18
9.
זה דפוס פעולה של כל מנהלי הקרנות
היבריס גדול ותחושת כוח שמאפשרת לעשות הכל. המיליטנטיות החברתית בישראל מוצאת את עצמה גם בעולם העסקי. תאגידים בינלאומיים חורטים לדגליהם ערכים של זכויות אדם, שוויון ועידוד שילוב של מיעוטים - בארץ יש אופוריית ניצחון מלחמה מתמדת שמאפשרת למנהלים להסתכל רק על שורות רווח ללא מצפון חברתי או אידיאולוגיה ערכית לחברות אותם מנהלים. רק דוחות כספיים מנותחים, ודוח ברנע לא נותן מספיק מקום לבחינת גורמי הניהול ורוח המפקד בתאגידים ישראלים. יום עצוב מאוד לחברה וכולי תקווה שהתחקרפיר יעודד עוד לדבר.
יוסי | 14.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת