אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הערים הטובות בעולם למגורים: וינה בראש הדירוג שנה תשיעית ברציפות, תל אביב במקום ה-104

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
שוויץ משעממת, אין כמו תל אביב
חייתי בכמה מהערים המדורגות בראש הרשימה ועכשיו בשוויץ. נקי ונוח אבל אין נשמה או דינאמיות. כל ביקור בתל אביב ממלא אותי באנרגיה והתרגשות. תפסיקו לקטר על העיר הנפלאה הזו. אכן המחירים מטורפים והיה נהדר אם היינו מקפידים יותר על ניקיון ושקט, אבל מה שאמר אלתרמן עדיין נכון: יש יפות ממנה אך יפות כמוה אין.
שלמה | 28.03.18
32.
יוהנסבורג לפני תל אביב?
עיר מוכת פשע. מסביב לבתים מתוחות גדרות תייל. אסור לנסוע עם חלון פתוח. אי אפשר לחנות בחוץ בלילה כי בטוח יפרצו לך לאוטו. רבע מהנשים עברו אונס. אין חיים ברחובות בגלל הסכנה - יוצאים מחניה מהבית עם האוטו ומגיעים לחניון בקניון. יש פחות פקקים ושכ"ד נמוך יותר אבל המשכורות בהתאם.
הצחקתני | 24.03.18
29.
זה שברצלונה לא בעשירייה הפותחת מראה שהסקר הזה לא שווה כלום
כאחד שגר בעבר בחיפה, ת"א אשדוד אילת וי-ם, ניו יורק, וושינגטון, ניו דלהי, ברצלונה ובוגוטה, אני מתפלא שערים כמו דיסלדורף, פרנקפורט והמבורג מוזכרות לפני ברצלונה ושעיר כמו יוהנסבורג מוזכרת לפני ת"א בירת ההיטק והתרבות של מזרח הים התיכון. מה יש לחפש בעיר נמל קרה ומשעממת כמו המבורג שמלאה גרמנים זקנים, טורקים וערבים עם אוכל מגעיל, בניינים אפורים וים קר ומסריח גם בחורף וגם בקייץ. ממש לא מבינים שם עניין במרסר. דברו איתי על ברצלונה מיאמי ביץ', אוסטין טקסס, אורנג' קאונטי, מילאנו, פריס, מדיין, ת"א (כשיש לך הרבה כסף).
אסף | 22.03.18
27.
חחח נכון בווינה יש ים נהדר ושמש כל הזמן... נכון?
כתוב תגובהשם צריך לעבור את החיים בתוך סוודר מעיל גשם וגרביים עבים ולהצטופף בחשמליות, מלבד השעמום הנוראייייייייייייייייייייייייייייי. אין כמו תל אביב שלנו, גם אם ישימו אותה הראשונה מן הסוף... פה האנשים נחמדים ויש גיוון מכל העולם, שחוריפ ולבנים, צמחונים טבעוניפ וגייז, כל הדתות, וכולם רצים בפארק כל בוקר....
ילידת ווינה | 21.03.18
21.
דרבן ויוהנסבורג לפני תל אביב ???
הייתי בדרבן. במלון המליצו לנו לנסוע רק במוניות ולא ללכת ברגל אפילו באמצע היום כי סביר שישדדו אותנו (וזה באזור הטוב ביותר של העיר). ביוהנסבורג המכוניות לא עוצרות ברמזור אדום אלא קצת מאטות כדי לא ליפול טרף לשודדי הצמתים. עם כל הביקורת על תל אביב (מחירי המילקי, ערסים וכו') אין מה להשוות.
רוני | 21.03.18
20.
נדידת עמים שלילית..
לא רלוונטי כל הסקר הזה, אולי לתיירים שבאים בחטף למספר ימים בערים השונות, ארופה לדוגמא,כבר לא ארופה של לפניי 20-30 שנה,זאת למרות שהצמיחה הכלכלית של ארופה עלתה. כל מקום שאליו נכנסו מוסלמים,מוסלמים שנדדו מהרבה מדינות מוסלמיות,המקום השתנה ולרעה,הביאו את תרבות האלימות,האונס,הפחד,הפרימיטיביות,אזורים שלמים שהפכו למדינה בתוך מדינה שבו מוסלומים שולטים וכוחות השלטון ואזרחים פוחדים להכנס אלהם.
לא משקף | 21.03.18
8.
הייתי מס' פעמים בוינה, עיר מקסימה אבל....
באמת זו עיר של תרבות, אופנה, מסעדות ומי שלא יודע - וינה היא אפילו אזור יין מוכרז, בפני עצמו (מעניין ספציפית גיק יין כמוני). אבל....כאשר נהג המונית בוכה על כתפי, אני כנוסע משדה התעופה למרכז העיר, ואומר שיש הצפת מוסלמים/ערבים את העיר, שכול משרות המוניות נלקחות על ידם, שהם השתלטו על מערכת הלימוד הציבורית וכי מסתמנים אזורים שלהם "ללא כניסה לזרים", נו, זה כבר לא ממש שמחת חיים, בוודאי שלא לאורך זמן. עדיין נהדר לבלות בוינה, עם חוויית תייר מהממת. נקווה, שלמרות דבריי, העיר תישאר כזו.
ההוא | 21.03.18
2.
דירוגים מטופשים וחסרי בסיס של אנשים מנותקים
כשמסתכלים על הפרטים של כל הדירוגים האלה מגלים שיש המון פרטים לא מדויקים שנבדקים בעיניים של תייר עשיר ולא של איך באמת החיים היום יומיים נראים שם. למשל סידני שמקבלת דירוג גבוהה אבל רוב האנשים שם גרים בפרברים מרוחקים ולא באמת נהנים מהחופים. יש שם גם עוצר יציאות בעשר בלילה, הכל נסגר, וזה לא מתאים למי שאוהב חיי לילה. זו רק דוגמא קטנה, יש גם בעיות עם חישובי מחירים, הסוקרים בדר״כ מתארחים במרכזי הערים או מקבלים מידע מכל מיני בנקים ואנשים עשירים. הם מודדים מחירים בכלל בלי קשר למחיר הממוצע שהאזרח הרגיל משלם.
ערים זה דבר חי | 21.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת