אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקבלן יקי רייסנר: "78% מהזוכים בפרויקט שלי ביטלו, זו היתה הצלחה גדולה"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
סתם מקשקש בקומקום הבחור
אין לציבור החילוני ממה לחשוש, כיוון שדרך החיים החרדית לא מסוגלת לכלכל את עצמה ועל כן פגיעה בחילונים היא למעשה השמדת החרדים. זו משוואה דיפרנציאלית חלקית הכי בסיסית שיש, לאחר שהזאבים חוגגים על הכבשים ללא הגבלה, לא נותר להם מה לאכול והם מתים ברעב.
אחד שיודע | 29.12.18
17.
זה לא שאלה אם..
אלה שאלה מתי,מחירי הדירות ובועת הדיור תתפוצץ, אם בארה"ב זה קרה,גם אירלנד שביבי בזמנו התפעל מהצמיחה שלה והשווה אותה אלנו. הכלכלה שלנו באופן כללי די פרימיטיבית ונשענת ברובה על מגזר ציבור מנופח+צבא+כוחות בטחון ומשטרה. לכל זה צריך להכניס את כת החרדים שהתרומה שלהם למדינה שואפת לאפס שהם נטל ולוקחים כספי ציבור אדירים יותר ממה שציבור בסדר גודל כזה צריך לקבל מהמדינה, מתנחלים שכנ"ל לחרדים יודעים גם הם אייך לרתום משאבים גדולים כספיים לטובת הציבור שלהם, כל זה מביא שהאכול ושתו של היום יגמר בבכי גדול באחד הימים,הלא רחוקים, כלכלה דה לשמטע,אולי דבר אחד עוד עומד לנו אם נוכל לכלכל צעדנו בתבונה, הגז הימי שמצאנו ואולי עוד נמצא,אולי יוכל קצת לשקם את המדינה אחרי הקריסה הגדולה שתבא.
כלכלה רעועה. | 25.03.18
16.
החרדים הלכו לחריש כי קיבלו דירות מוזלות נקודה
האדון היקר שברור שהוא בעד החרדים טוען שהחילונים יורים לעצמם ברגל כי כשהחילונים באו לחריש הם שכחו שהחרדים שהתכוונו לבוא לחריש ילכו לעפולה וחדרה אך לשם הם ילכו רק אם תהיה להם הנחה משמעותית(קומבינה או כוח עליון שיעזור להם בממשלה..)
איתי | 25.03.18
14.
אין צורך להמתין
לעניין חריש רק הזמן יגיד. יחד עם זאת מסכימה עם ריינס לעניין הוזלת מחירי הדירות בטווח הקצר והארוך..לא נראה כי השוק הולך לכיוון ירידה משמעותית במיוחד!! מה שריינס לא ציין בכתבה (וחבל!) זה שיש כיום קבלנים שבונים דירות במיוחד עבור הזוגות הצעירים והסטודנטים במחירים מאוד הוגנים!! ושאין צורך להמתין לירידה או לפיצוץ בועת הנדלן.. אחד מהם זה פרי נדלן שבונה בשכונת המוסיקה ברמלה.. ויש בטוח עוד כמוהו פשוט צריך לחפש..
אושר | 25.03.18
9.
הבחור משקר לגבי רווחי הקבלנים.
בנוסף הוא טוען שהמחירים ירדו רק 7%... היה מת, הם כן ירדו 30% ולמדינה אין שום יכולת לשנות את זה או למנוע, הציבור פשוט הפסיק לקנות וזהו. הבעיה היא הר חובות משקי בית וריבית שעומדת לעלות ואת זה לא ניתן לשנות, זה נוצר על ידי המדינה בעשור האחרון בכוונה, כדי לגרום לאנשים לקחת הלוואות כמו שיותר. העניין שלאנשים נגמר הכסף, והם מבינים את הבלוף שבעצם כל הרעיון זה לשעבד אותם לכל החיים.
סמי | 24.03.18
7.
3 אתה מבלבל את המוח
זה אולי נכון על גל הגירה מגוש דן למערב השומרון, כל מיני תושבי ראש העין ורמת גן שמכרו דירה ועברו לבית קרקע באזור אלקנה או לשם. זה ממש לא נכון על אנשים שאכלסו את הגזרה הרחבה במשך 40 השנים האחרונות, כשבחלק מהתקופות שטפו כלים בבוקר וסדרו את הבית לפני שיצאו, כדי שלא יצטרכו לשטוף במקומם השכנים אם הם לא יחזרו. כמה קל לזלזל באידאת החיים של אנשים שחושבים אחרת ממך. בטח גם בשביל כסף המגזר הזה מחזיק ברוב ברור ועקבי של תורמי כליה אלטרואיסטים, שמושיעים חולים שהם בכלל לא מכירים. שאר התורמים חרדים, מושאי הכתבה, ובודדים מהציבור החילוני הכללי.
אור | 22.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת