אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התקנון שונה ברגע האחרון - ורן ארז זכה שוב בראשות ארגון המורים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ביזיון !!!!!
רן ארז זה נזק בלתי הפיך לארגון המורים הבנאדם כבר פנסיונר קרוב ל 10 שנים!!! חי את מערכת החינוך מלפני דור ויותר לא מחובר למציאות לא מחובר לצרכי המורים ה"רפורמה" שהוא חתום עליה "עוז למורה" זה הנזק הכי גדול לחינוך העל יסודי שהיה כאן ב 20 שנה האחרונות... תשאלו מורים אם יש להם אפשרות לעבוד ב"אופק חדש" או "עוז לתמורה" ותבינו כמה הרפורמה הזו הזיקה. נ.ב אני לא מורה (למזלי) רק בעל של.. אז קצת מכיר את הנושא
א.ל | 22.03.18
10.
השינוי תקף רק לבחירות הבאות. הוא רגיל משינוי תצאות המבחנים.
מורים בישראל, אם הם משנים את המבחנים כדי שילדי ישראל יהיו במקום טוב או כדי שבית ספר יהיה במקום טוב, או אומרים לילדים חלשים לא לבוא למבחן כדי שיהיו "תוצאות טובות" למה אנחנו מתפלאים? בגלל שהמורים האמונים על החינוך מציגים לנו מה הם באמת. נבחרי הציבור של המורים מציגים לנו איך מתקבלות החלטות בחינוך בישראל.
מזעזע | 22.03.18
7.
תגישו בג"ץ
מה אנחנו במדינה הסובייטית אני לא מורה ואיני חבר באירגון כל שהוא אלא אזרח נאמן שמשלם מיסים וכאשר אני רואה את השקר והשוחד וההסתרה זה חורה להרבה אנשים. אלו שהיתמדדו בבחירות לאירגון המורים חייבים למען ציבור המורים ולמען הסדר במדינתנו להגיש בג"ץ שיפסול בחירות אלו .דבר כזה שיהיה אפשרי באירגון שמייצג ציבור מסויים יכול ליצור מצב שכח ישפיע באירגונים ואיגודים אחרים ע"מ לצבור כח ולהיבחר לא לפי הצדק כי במקום כזה יש מי טובות הנאה .
נאמן | 22.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת