אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מקורב? חברת עמידר בונה לך ג'וב חלומי

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

53.
הכל תפור ומכור
מאחד שמכיר את החברה ושומע הרבה על הבזיונות שום דבר בכתבה לא מפתיע. הכל מכור ותפור מראש. הנהלה בזיונית מתעללת בעובדיה ובדיריה. העובדים מפוחדים ומתוסכלים. מנהלים ביזיונים ועלובים אשר רובם מינויים פוליטים והטבת חבר מביא חבר.שחיתות בדרגים הגבוהים. יו"ר ועד מושחת ומכור.הכל בחברה זה נסיון להראות וטרינה חיצונית יפה כשבפנים הכל רקוב.
אחד שיודע | 04.04.18
52.
מושחתים הביתה
במסווה של מינוי מקורבים, לקס וקפלן רעננו כביכול את הניהול. דוח מבקר המדינה יחשוף את התמונה המלאה ל מינויים לא תקינים. יש למנות ועדת חקירה או לבצע תחקיר עיתונאי מעמיק ולחקור מדוע מונתה מסדה סקלי מנהלת לא מתאימה-האם המינוי היה כרוך בדיל פוליטי ? או באתנן לחברים. מי שסרח שיעוף הביתה בבושת פנים. לפגוע בדיירים על חשבון מינוי לא תקין, זה שיא הצביעות של עמידר החדשה.
שלום | 03.04.18
51.
המשך לתגובה
אגב,בהכרותי הקצרה הספקתי להכיר עובדים מכמה סניפים שהרגישו את נחת זרועה המאיימת וחוו התעללות מילולית ממסדה. בושה לחברה שנותת במה למנהלת שאינה יודעת לנהל ומתעללת בעובדיה. המינוי שלה דורש חקירה ויתרה מכך, תמוהה העובדה שלמרות הכל מקבלת גיבוי גם ממנהליה. אשה רעה ואכזרית.
עובד לשעבר  | 02.04.18
46.
...ברוך שפטרנו...
לחברת עמידר תודה!!! אין לנו אלא להודות לכם על שלקחתם את הדבר הזה שנקרא מסדה סקלי. כמי שחוו את נחת זרועה ,חרצובות לשונה והתעללויותיה הבלתי פוסקות, כלפי העובדים, המתנדבים, המנהלים ולא פעם גם החוסים בעלה נגב, אנו רוצים להודות לכם עמידר על ששחררתם אותנו מאישה זו. דם ללא חמלה, אפס ביחסי אנוש, פלגני, מסמנת מטרות שתכליתן קידומה האישי בלבד. הרואה בעובדים/מנהלים מצויינים איום,הראוי לחיסול ממוקד, ואינה בוחלת באף אמצעי לכך. עמידר, הבלאגן שגב' זו תביא לאירגונכם, אם עדיין לא הגיע...הוא בדרך אליכם. ברוך שפטר
הוד והודיה | 29.03.18
45.
מושחתים וחסרי לב אנושי
אני גר למעלה מ40 שנה בדיור הציבורי בדימונה ויחס משפיל ומבזה שחוויתי אני ומשפחתי מהגברת מסדה לא זכור לי בכל שנותי, אטומת לב וחסרת יחס אנושי בסיסי. חשבתי שאני היחידי שעובר השפלות מצידה אך לאחר שיחה עם חברים בשכונה מתברר שזה דפוס התנהגות קבוע שלה, פניתי לא פעם להנהלת עמידר והתלוננתי על היחס המשפיל מצד גברת מסדה ועד היום פניותי לא נענו. מושחתים נמאסתם!
מנחם דימונה | 29.03.18
44.
תגובה ל39
אנו מרגישה כאילו שאני כתבתי את המילים חברת עמידר היא גוף מושחט ומרושע שלצערי מועסקים בו לא בני אדם אלה חיות טורפות! הגברת מסדה סקלי לא פעם ולא פעמיים דיברה להוריי בצורה בוטה צעקנית וחסרת סבלנות גם אני עובדת עם ציבור ויש לי תודעת שירות גבוהה מאד ולעולם לא הרשתי לעצמי להקניט את הלקוחות שלי או להרים עלייהם את הקול שלי! לא יתכן שבמוסד כמו עמידר תשב הגברת מסדה סקלי ותעשה מה שעולה על רוחה!!!!! איפה נשמע דבר כזה???? אני שמחה שעוד פיות נפתחות כאן וכן מספרות את שעל ליבם כי מה שקורה בבאר שבע זה לא ייתכן!
תגובה ל39 | 28.03.18
39.
בקשר למסדה סקלי
אבקש לחקור לחתור לעומק הבעייה גם אימי דיירת עמידר וראיתי שמישהו כאן גם כן כתב על הגברת מסדה סקלי מסניף באר שבע אז ככה מסדה אישה שמרגישה גיבורה על הדיירים המסכנים והחלשים. אישה כזו אינה יכולה לנהל סניף ובטח שלא לתת שירות נורמטיבי לשכבה החלשה של המדינה אני מתביישת בשמם של הדיירים שצריכים לעבור את מסכת העינויים האלה מצידה של גברת סקלי מתביישת בחברת עמידר שנתנה לאישה כזו לנהל אבקש לחקור את העניין כי אני לא הראשונה ובטח לא האחרונה שמתלוננת עלייה
בקשר למסדה סקלי | 28.03.18
33.
רובן יכול לארוז
נותן לו חצי שנה גג. מבקר המדינה להב ויאחה יפלו עליו ויחטטו אצלו. חשב שטייב ושאר החבורה יתנו לו גב...אז חשב. עכשיו יחטוף מהם סכינים בגב. אגב כל הידיעה יצאה מאחד ברטוב בשיתוף החבורה לפני זה היה את הדוקטור העילג מלטביה. בכל מקום שברטוב היה כולל דואר ישראל עסק רק בהחרבה ופוליטיקה ואת כל המינויים שלו קיבל בזכות....הקשרים של...טוב אני אעצור כאן כי לא רוצה לדבר סרה בכאלה שלא יכולים להגיב. בקיצור רובן יצא טירון בטטה כשהתחיל ללקק לפוליטיקאים ועסקנים דרג ז. והם יקברו אותו עם קלון והכל . שיתפלל בלי כלא
בבר | 28.03.18
22.
עמידר שינתה פניה לטובה
עמידר הפכה בשנים האחרונות מגוויה לחברה משמעותית בשוק הדיור וההוכחה הטובה ביותר היא ההנפקה שבוצעה לאחרונה של אגרות חוב שהסתיימה בביקושי יתר עם דירוג מצוין של החברה. הכתבה הזו נשמעת כמו אוסף של עובדי עבר ששנים לא עשו כלום ועכשיו מנסים לחולל מהומה על לא מאומה. בשורה התחתונה עמידר הפכה לחברה מצוינת ומכיוון שהיא חברה ממשלתית בבעלות הציבור - כולנו הרווחנו.
משה | 28.03.18
21.
עמידר שינתה את פניה לטובה
בשנים האחרונות עמידר שינתה את פניה והפכה מגוויה לחברה ולשחקן משמעותי בשוק הדיור. ההוכחה הטובה ביותר לכך היא ההפנקה של אגרות חוב שביצעה החברה בביקושי יתר ובדירוג מצוין. הכתבה נשמעת כמו אוסף של עובדי עבר ממורמרים ששנים לא עשו כלום ומנסים לחולל מהומה על לא מאומה. בשורה התחתונה - עמידר הפכה לחברה טובה יותר ומכיוון שהיא שייכת לציבור כחברה ממשלתית - הציבור הרוויח ובגדול.
משה | 28.03.18
11.
וכי מה חשבתם? שהשחיתות תעצור בבלפור?
מפלגה ארורה. מאז עלתה לשלטון כל דבר במדינה הזו נגוע, רקוב, מצחין. ובכל פעם שעולה הטענה, מקבלים טוקבקים מפגרים על השחיתות שהיתה בימי מפא"י, לפני חמישים שנה (שהפקיד קיבל 2 כוסות תה, ואפילו עם 2 כפיות סוכר!!) תזכרו אימפריות גדולות וחזקות ממדינת ישראל קרסו בגלל שחיתות.
נביא זעם | 28.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת