אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכל פייק: איך נראים החיים בעולם שבו אפשר לזייף הכל, כולל הצהרות וידיאו של פוליטיקאים וסרטוני פורנו בכיכובכם

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
צריך שיטה לאימות מידע, שתאשר שהמידע לא עבר עריכה והוא
לא נגוע במניפולציה זדונית, ולהתייחס בביטול ובהתעלמות למידע שלא עבר אימות, מה שלא עבר אימות לא קיים, זה מאוד קשה להתעלם ממידע, אבל אין מה לעשות, צריך להתרגל. זה נכון לגבי כל מידע, בין אם הוא מדיני, בין אם הוא משפטי,עסקי, או אישי.
א | 01.04.18
17.
מאד חד צדדי- נשמעת כמו עוד נבואת זעם של פחד מטכנולוגיה וקידמה
גם בלי פייק-ניוז אפשר לנצל את אמצעי התקשורת למטרות שליליות( ע"ע היטלר ) ומלחמות נגרמות ע"י פוליטיקאים באפן מחושב ולא ע"י מישהו שראה איזה meme בפיסוש שלו חוץ מזה הטכנולוגיה כבר קיימת והרעים משתמשים בה- הסוסים ברחו מהאורווה- עכשיו אנשים צריכים ללמוד לא להאמין לכל דבר שהם רואים באינטרנט ולהשתמש במוח שלהם- להזכירך העולם התקיים עוד לפני המצאת הטלויזיה המחשב הרשתות החברתיות ואתרי ה"חדשות" ויתקיים גם אחריו מהצד השני של המטבע - זה יחסן את האנושות מפייק-ניוז -אנשים יפסיקו להאמין לשקרים שהם קוראים או רואים בפייסוש ,גופי תקשורת גדולים שמספקים קרדיביליות ואמינות ישובו להנהיג באחריות ובשקילות את עולם החדשות, חברות טכנולוגיה יספקו פתרונות לתקשורת בטוחה ואנחנו נוכל לגלם את ארנולד שווארצנגר במירוץ למיליון מבלי לקום מהספה מהפכות בטכנולוגיה בפרט בתחום התקשורת תמיד היו ותמיד נוצלו לרעה ע"י הרעים ולטובה ע"י הטובים אין שום הבדל...
מי הזיז את הגבינה שלי? | 31.03.18
16.
מה הבעיה שלכם עם פייק ניוז?
העולם כולו פייק ניוז ופייק והנשיאים התורניים של הפייק הם כמה וכמה. אני מכירה לפחות 5 או 6 נשיאי פייק והראשי שבהם הימציא את המונח "פייק ניוז" כי הוא חי ככה כל החיים שלו כפייק וקוראים לו דונלד טראמפ - אולי גם השם שלו פייק? אבל ההתנהלות וההתנהגות שלו הן פייק!
אני | 31.03.18
14.
פייק ניוז, עובד רק כשהוא נוגע בנקודה שהיא אמת רגשית של הנמען.
ועל כל פייק שהגיע מרוסיה, הגיעו אלף מארהב עצמה. הבעיה שהרשתות החברתיות מעצימות, את האוכלוסיות הנמוכות ביותר, כך שכל הפתלוגיות צפות ועולות. כך זה אצל מוסלמים ואצל יהודים אורתודוקסים ואצל אדומי צוואר וגם סוגים של ליברלים. פייק ניוז זו רק מחלה נלווית.
פריקלי פיט | 30.03.18
6.
תגובה ל-4
טרמפ (אם לזה את מרמז) זכה למרות הפייק ניוז שעבדוק שעות נוספות ללכלך עליו ולא נרגעו עד היום. ברוב המדינות השמאל שולט בתקשורת כולל בישראל. כל נוד שמנהיג שמאלי תוקע - בושם, כל מילה שמנהיג מהימין מוציא - הומפוב, נאצי, קיצוני וכו (גם אם כמה שנים קודם, מנהיג מהשמאל אמר את אותו הדבר). אותו הדבר קורא עם טוויטר שמורידים טרנדים חיובים לטרמפ, ומקפיצים נושאים שעל האגנדה שלהם. כמו שיש ימין קיצוני, יש גם שמאל קיצוני שלא פחות גרועים. כמה פעמים שמעת את התקשורת משתמש בביטוי שמאל קיצוני?
הפוך גוטה, הפוך | 30.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת