אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"סבתא שלי שרדה ארבעה מחנות ריכוז. למדתי ממנה שצריך לחגוג את החיים ושאני יכולה להשיג הכל"

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
כל הכבוד אבל
למה הכתבה מתמקד באישה אם המיזם היה משותף? האם זה מצטלם טוב יותר? הקמת עסק דורשת השקעת מחשבה עצומה ומאמצים בלתי נלאים לגיוס כספים. למה בכתבה זה מוצג כאילו זה "קרה במקרה"? השקעתם - שאפו. איך הכתבה בדיוק משמשת השראה? זה מקרה פרטי מאוד מיוחד. הסיכוי שיצליח למישהו אחר מאוד נמוך. חבל למכור אשליות. פרסומת לעסק זה כן.
סיסי  | 31.03.18
9.
למה כל עבודה בתחום המכירות שעוברת מחשוב
כולה לקחו מתכנתים והעבירו אוטומציה פעולות שנעשות ביום יום ועושים מזה כסף. המוח היהודי עאלק. סטארטאפ צריך להיות כינוי רק של מי שיוצר יש מאין, שמגלה גילוי מדעי חדש ומבסס עליו משהו חדש לגמרי, או של אלגוריתם חדש וגאוני שנכתב באמצעות חכמת המתכנתים. פה שכרו מתכנתים. יחי ההבדל הקטן. המילה סטארטאפ מגלמת בתוכה חדשנות והרבה מהחברות שזוכות פה לכינוי סטארטאפים לא ראויות לו בכלל. רק בגלל שזה ממוחשב ובאינטרנט ומערב כסף במיליונים לא מזכה את זה בכינוי הזה.
זוכה לכינוי 'סטארטאפ'? | 31.03.18
7.
כל הכבוד, don't enter to exit זו עצה מעולה שהרבה אנשים בתחום שכחו...
אנשים שכחו שמטרת עסק היא לספק שירות ללקוח והרבה חברות המטרה שלהם היא לנצל את הלקוח לרווח אישי על הגב שלו... חברה שבאה עם רעיון טוב ומוצר טוב ובונה אותו בכוונה תכילה לעשות אותו הכי טוב שאפשר בשביל הלקוח תמיד תצליח עם ניהול טוב של משאבים... כי זה עצוב אבל לפעמים כשעושים את המוצר הכי טוב שאפשר נגמר הכסף בדרך, יש איזון כלשהו בין איכות המוצר לרווחיות שלו שצריך לשמור ורצוי שהוא יהיה תמיד יותר לטובת האיכות והשיפור העתידי שלו ולא נטו בשביל רווחים... כי מוצרים רעים לא חסר, ואנשים יקנו אותם, אבל זה לא חדשנות וזה חסר משמעות...
אריה | 31.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת