אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה להיות מנכ"ל כשאפשר להרוויח 5,500 שקל בשעתיים?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
איך להרוויח 5500 שח?????.
אין גבול לבושה, חבר מביא חבר. חייבים להביא לשינוי חקיקה שדחצ"ים ימונו על ידי ועדה ציבורית מעוגנת בחוק. ראו מקרי אידיבי, טבע, בזק, חברה לישראל, אפריקה.... וכו. דירקטורים עשו מיליונים, חברות הפסידו הון עתק, מי שילם? אנחנו דרך הפנסיה והחסכונות עצוב מאד ומושחת מאד מן היסוד( אבל חוקי..........)
בנקאי לשעבר | 29.03.18
12.
אין כמו הקריירה של גליה, מכישלון לכישלון ההון עולה
מפקחת על הבנקים? הבנקים קורסים ומולאמים לאחר שויסתו בצורה בלתי כשירה את מניותיהם. מתקדמת לניהול לאומי... הבנק מורשע בסיוע להעלמות מס בארה"ב ומשלם קנס של מיליארד וחצי שקלים. הקנס הגבוה בא כדי למנוע בין השאר העמדה אישית לדין של בכיריו. מתקדמת לדירקטוריון טבע ושותפה לקריסה העסקית הגדולה בתולדות המדינה. מכישלון לכישלון ההון עולה. הכל במועדון.
פרקי של גליה מאור | 29.03.18
11.
מספר 4 לא מספיק ? מה לא מספיק בפי כמה מהשכר הממוצע במשק
חוץ מזה ההגבלה ,מתפוגגת ברגע שמעלים שכר לעובדים הזוטרים בעניין קומינסטים ,בקפיטליזים ,מי שנכשל צריך לרדת למטה ולא למצוא תפקיד בכיר אחר בישראל ועוד ארצות בעולם ,בכירים נכשלו ,ומצאו תפקיד בכיר אחר ,לזה אתה קורה קפיטליזים ? להגן על עובדים כושלים ,מנוגד לחלוטין לקפיטליזים וזה בלי לדבר על תספורות ,מושג לא קיים בקפיטליזים טהור
קרירין | 29.03.18
2.
מה יהיה עם הקומוניזם שהשתלט על העיתונות ?
זה טוב לרצות להרוויח הרבה כסף, זה מצויין להרוויח הרבה כסף, כל בנאדם נורמלי שואף להרוויח הרבה כסף. חלק מצליחים וחלק לא. להיות דירקטור זה נחמד, אבל יש בזה סיכון. באופן עקרוני אפשר לומר שמי שרוצה להיות דירקטור בדרך כלל לא מבין את הסיכונים ומי שמבין את הסיכונים לא רוצה להיות דירקטור. התפקיד של מנכ"ל הוא קריטי ורואים זאת בארגונים שקרסו, ראו ערך טבע. פעמיים מנכלים שקיבלו החלטות שגויות ומחקו את החברה ובשביל זה משלמים למנכ"לים מיליונים כי חושבים שהוא יזניק את החברה. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא. ההתלהמות הזו שמי שמרוויח כסף הוא חזיר, תעלה לכולם בפנסיות שלהם ואת זה יראו רק בעוד הרבה שנים. זה שמנהלי השקעות עוזבים את החברות הגדולות כי לא משלמים להם מספיק, יתנקם בעוד הרבה מאוד שנים בכולם.
יואב | 29.03.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת